Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D21E      8.10 km, 265 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  66.34         
 2. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              67.27   + 0.53
 3. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         67.53   + 1.19
 4. Gregorová Kamila          CTB8151 R SK OB Chotěboř                  69.58   + 3.24
 5. Bochenková Ivana          SJC8952 E Sportcentrum Jičín              72.27   + 5.53
 6. Jedličková Zuzana         SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové        73.13   + 6.39
 7. Poklopová Lenka           UOL8951 E SK UP Olomouc                   73.33   + 6.59
 8. Udržalová Pavla           LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice         73.36   + 7.02
 9. Hepnerová Martina         SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        73.59   + 7.25
10. Indráková Adélka          ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno              74.04   + 7.30
11. Kozáková Zdenka           TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno               76.03   + 9.29
12. Przyczková Michaela       LPU8499 C OK Lokomotiva Pardubice         76.41   +10.07
13. Jakobová Adélka           UOL9052 E SK UP Olomouc                   78.52   +12.18
14. Karochová Simona          DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka               79.40   +13.06
15. Hermanová Zuzana          LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice         81.04   +14.30
16. Kosová Denisa             PHK9150 E OK 99 Hradec Králové            81.12   +14.38
17. Hlavová Hana              ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno              81.16   +14.42
18. Fenclová Marta            LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice         82.39   +16.05
19. Hrstková Vladěna          PGP8753 C SK Praga                        83.41   +17.07
20. Hlavová Jindra            ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno              83.51   +17.17
21. Vítková  Lucie            PHK8055 C OK 99 Hradec Králové            85.13   +18.39
22. Svobodná Šárka            DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka               88.31   +21.57
23. Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka               89.20   +22.46
    Sukhotska Bogdana         UWA89   C UNTS Warszawa                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H21E      13.40 km, 510 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubát  Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            90.10         
 2. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               91.18   + 1.08
 3. Poklop Martin             SSU8802 E SK Severka Šumperk              92.14   + 2.04
 4. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              93.01   + 2.51
 5. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        93.16   + 3.06
 6. Nožka Radek               LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice         93.18   + 3.08
 7. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         94.08   + 3.58
 8. Hradec Pavel              TUR8801 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  96.14   + 6.04
 9. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       96.46   + 6.36
10. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno              97.31   + 7.21
11. Klusáček Matěj            TTR8901 C OOB Třebíč                      97.47   + 7.37
12. Morawski Jacek            UWA89   C UNTS Warszawa                   97.52   + 7.42
13. Zvěřina Petr              LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice         98.19   + 8.09
14. Procházka David           LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice         98.23   + 8.13
15. Košárek Pavel             AOP7102 C POBO - přátelé OB Opava         98.46   + 8.36
16. Grabowski Maciej          UWA81   C UNTS Warszawa                   98.59   + 8.49
17. Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice        99.00   + 8.50
18. Hanslian David            LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice       100.20   +10.10
19. Škoda Jakub               VLI8800 R Slavia Liberec orienteering    101.33   +11.23
20. Bialožyt Michal           ZBM8707 R SK Žabovřesky Brno             102.41   +12.31
21. Dwojak Wojciech           SWR81   C Slask Wroclaw                  104.25   +14.15
22. Hovorka Lukáš             LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice        105.15   +15.05
23. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava             105.28   +15.18
24. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk             105.32   +15.22
25. Horyna Roman              LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice       106.21   +16.11
26. Přibyl Broněk             TZL8603 R SKOB Zlín                      106.28   +16.18
27. Pospíšil Vít              SCP6800 C OK Sparta Praha                106.41   +16.31
28. Panchártek  Jan           PHK8802 R OK 99 Hradec Králové           106.44   +16.34
29. Klapal Jan                LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice        107.24   +17.14
30. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové       108.19   +18.09
31. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk            108.46   +18.36
32. Cahel Marek               LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice       109.11   +19.01
33. Jasinski Maciej           SWR89   C Slask Wroclaw                  111.45   +21.35
34. Henek Vladan              VBM8002 C VSK Mendelu Brno               112.08   +21.58
35. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 114.49   +24.39
36. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 115.34   +25.24
37. Suslov Sergej             VLI8801 R Slavia Liberec orienteering    118.49   +28.39
38. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno             120.00   +29.50
39. Zimmermann Jakub          ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno             120.57   +30.47
40. Terpai Dmytro             UWA85   C UNTS Warszawa                  122.27   +32.17
41. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 124.12   +34.02
42. Hostaš Petr               TUR9001 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 125.51   +35.41
43. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno             129.39   +39.29
44. Cygler Slawomir           UWA90   C UNTS Warszawa                  145.55   +55.45
    Švirák Ondřej             ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Stehlík Martin            ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D16A      5.30 km, 220 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Odehnalová Tereza         ABM9757 A KOB Moira Brno                  49.36         
 2. Hančová Petra             VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         50.10   + 0.34
 3. Vavrysová Barbara         LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice        50.14   + 0.38
 4. Novotná Klára             PHK9751 A OK 99 Hradec Králové            50.52   + 1.16
 5. Štičková Anna             TUR9650 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  51.50   + 2.14
 6. Cych Weronika             PHK9696 C OK 99 Hradec Králové            51.58   + 2.22
 7. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  54.04   + 4.28
 8. Kožinová Zuzana           PGP9650 A SK Praga                        54.20   + 4.44
 9. Nováková Tereza           DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka               54.40   + 5.04
10. Hausenblasová Karolína    KAM9650 A SK Kamenice                     55.09   + 5.33
11. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                55.37   + 6.01
12. Šádková  Martina          PHK9653 A OK 99 Hradec Králové            56.04   + 6.28
13. Machačová  Michaela       PHK9656 A OK 99 Hradec Králové            57.48   + 8.12
14. Hanáková Magda            KRL9651 A Kometa Kralovice                58.01   + 8.25
15. Tesařová Jana             VOV9751 A VSK VŠB TU Ostrava              58.15   + 8.39
16. Šiková Karolína           LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň             58.25   + 8.49
17. Fenclová Tereza           LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice         58.55   + 9.19
18. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       59.34   + 9.58
19. Linková Alena             TUR9751 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  59.37   +10.01
20. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        59.41   +10.05
21. Petrasová Zuzana          VAM9653 A OOB Vamberk                     59.43   +10.07
22. Šňupárková Anna           DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka               60.09   +10.33
23. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    61.22   +11.46
24. Kovářová Lenka            LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice       62.03   +12.27
25. Chládková Simona          LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice         62.09   +12.33
26. Grulichová Lucie          JPV9677 A SK Prostějov                    63.37   +14.01
27. Kašparová Zuzka           SSU9661 A SK Severka Šumperk              65.20   +15.44
28. Šiková Barbora            LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň             65.37   +16.01
29. Koderičová Tereza         LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       68.17   +18.41
30. Parkanová Veronika        SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec           69.19   +19.43
31. Roškotová Lucie           TUR9753 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  79.53   +30.17
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D18A      6.40 km, 225 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Svobodová Lenka           LTU9551 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       54.48         
 2. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     57.54   + 3.06
 3. Tesařová Markéta          ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno              59.05   + 4.17
 4. Chvalová Věra             LPM9452 A OK Lokomotiva Plzeň             60.13   + 5.25
 5. Benešová Jana             SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec           62.20   + 7.32
 6. Doleželová Kateřina       LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice         64.00   + 9.12
 7. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       67.22   +12.34
 8. Kosová Štěpánka           TRI9458 A TJ TŽ Třinec                    67.40   +12.52
 9. Voborníková Alena         LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice         68.37   +13.49
10. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       73.06   +18.18
11. Karbowiak Iga             SWR95   C Slask Wroclaw                   73.49   +19.01
12. Dlouhá Hana               DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka               76.55   +22.07
13. Tužilová Magdaléna        RBK9452 A SK Radioklub Blansko            78.05   +23.17
14. Kamererová Valerie        KAM9452 A SK Kamenice                     78.14   +23.26
15. Kasza Izabela             RYB94   C UKS Reflex Rybnik               81.35   +26.47
    Kubičková Bára            SJH9551 A SJH Jindřichův Hradec            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D20A      6.90 km, 205 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pavlovcová Petra          TUR9353 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  57.10         
 2. Knapová Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         60.51   + 3.41
 3. Poloprutská Markéta       TUR9252 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  62.14   + 5.04
 4. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                   62.34   + 5.24
 5. Kamenická  Kateřina       PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            64.15   + 7.05
 6. Hrušková Barbora          ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno              64.34   + 7.24
 7. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga                        64.49   + 7.39
 8. Kochová Nikola            TUR9358 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  65.32   + 8.22
 9. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  66.28   + 9.18
10. Sklenářová Radka          LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice        67.43   +10.33
11. Petráčková Klára          LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice         67.58   +10.48
12. Kulhavá Šárka             LPU9357 A OK Lokomotiva Pardubice         70.18   +13.08
13. Nožková Sára              TRI9353 A TJ TŽ Třinec                    70.30   +13.20
14. Svobodná Tereza           DKP9350 A Oddíl OB Kotlářka               72.56   +15.46
15. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        73.14   +16.04
16. Šrámková Michaela         SJH9352 A SJH Jindřichův Hradec           74.51   +17.41
17. Kolodziej Paulina         SWR92   C Slask Wroclaw                   74.52   +17.42
18. Kukolová Šárka            LCE9251 R OOB TJ Slovan Luhačovice        75.02   +17.52
19. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              81.21   +24.11
20. Krejčíková Marie          TZL9252 R SKOB Zlín                       82.16   +25.06
21. Šestáková Petra           RBK9357 A SK Radioklub Blansko            82.51   +25.41
22. Mrázová Pavla             KAM9350 A SK Kamenice                     83.05   +25.55
23. Szlendak Joanna           LCE9352 C OOB TJ Slovan Luhačovice        83.20   +26.10
24. Urbanová Johana           PZR9251 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     91.05   +33.55
25. Svobodová Klára           SOP9352 A OOB TJ Slezan Opava            103.39   +46.29
    Veselá Anna               VPM9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D21A      6.80 km, 225 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Valešová Jana             PHK9154 R OK 99 Hradec Králové            64.41         
 2. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         64.47   + 0.06
 3. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       66.11   + 1.30
 4. Azebová  Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            66.28   + 1.47
 5. Holinková Hana            ZPV6777 R KOB Prostějov                   67.29   + 2.48
 6. Janatová Lucie            DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka               68.12   + 3.31
 7. Doležalová Veronika       SHK8753 R TJ Slavia Hradec Králové        69.11   + 4.30
 8. Valachová Martina         LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice         70.18   + 5.37
 9. Valášková Šárka           KAM6951 C SK Kamenice                     70.25   + 5.44
10. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   70.27   + 5.46
11. Chmelařová Michaela       SHK9151 R TJ Slavia Hradec Králové        70.45   + 6.04
12. Sůvová Barbora            LPU8751 C OK Lokomotiva Pardubice         71.01   + 6.20
13. Petrželová Tereza         SHK8952 C TJ Slavia Hradec Králové        71.37   + 6.56
14. Dittrichová Petra         KON8787 C KOB Konice                      73.54   + 9.13
15. Mašláňová Hana            TZL7979 C SKOB Zlín                       75.38   +10.57
16. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              75.51   +11.10
17. Bednářová Michala         VAM8951 C OOB Vamberk                     76.38   +11.57
18. Ondráčková Veronika       EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha               77.28   +12.47
19. Válková Zuzana            SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava             78.07   +13.26
20. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       78.27   +13.46
21. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      78.34   +13.53
22. Slováčková Věra           TZL8181 C SKOB Zlín                       80.04   +15.23
23. Dokoupilová Radka         VBM8558 C VSK Mendelu Brno                80.49   +16.08
24. Rychlá Pavlína            OOP8559 C TJ Opava                        80.50   +16.09
25. Čermáková Magdalena       UOL9155 R SK UP Olomouc                   80.57   +16.16
26. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         83.17   +18.36
27. Krejčíková Barbora        TZL8551 C SKOB Zlín                       83.39   +18.58
28. Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno                84.01   +19.20
29. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  84.34   +19.53
30. Tihonová Martina          JIL8651 C OK Jilemnice                    85.34   +20.53
31. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               86.41   +22.00
32. Štěpánská Adéla           ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno              88.29   +23.48
33. Prekopova Marta           FBA8252 C Farmaceut Bratislava            88.40   +23.59
34. Adamová Eva               VBM8772 C VSK Mendelu Brno                90.16   +25.35
35. Najmanová Hana            VBM8555 C VSK Mendelu Brno                91.33   +26.52
36. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              98.59   +34.18
37. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         99.27   +34.46
38. Petrová Tereza            VOV8751 C VSK VŠB TU Ostrava             101.24   +36.43
39. Wysocka Malwina           SOT85   C Slask O-Team                   108.38   +43.57
40. Skládanková Tereza        RBK8951 C SK Radioklub Blansko           115.34   +50.53
    Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava               DISK         
    Doležalová Lenka          SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H16A      6.80 km, 230 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čech Jan                  SJI9601 A OK Jihlava                      51.02         
 2. Mašata  Matěj             PHK9601 A OK 99 Hradec Králové            52.07   + 1.05
 3. Kettner Vojtěch           KAM9601 A SK Kamenice                     54.26   + 3.24
 4. Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové            54.30   + 3.28
 5. Mudrák Štěpán             LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice        54.47   + 3.45
 6. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        55.03   + 4.01
 7. Fürst Matouš              LLI9603 A TJ Loko Liberec                 55.56   + 4.54
 8. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         57.49   + 6.47
 9. Štál Jan                  SJC9601 A Sportcentrum Jičín              59.39   + 8.37
10. Frýba Dominik             SJI9702 A OK Jihlava                      60.52   + 9.50
11. Picek Štěpán              TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  61.17   +10.15
12. Horáček Petr              PHK9602 A OK 99 Hradec Králové            61.40   +10.38
13. Ježek Ondřej              SLA9701 A SKOB Slaný                      62.13   +11.11
14. Illner Vojtěch            DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka               62.30   +11.28
15. Slíva Jan                 LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice        62.40   +11.38
16. Sýkora Vojtěch            LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice        64.00   +12.58
17. Zikmund Zdeněk            SJC9703 A Sportcentrum Jičín              64.07   +13.05
18. Wolf Filip                TUR9701 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  66.57   +15.55
19. Dvorský Petr              SKM9601 A KOB Směr Kroměříž               67.47   +16.45
20. Mielec Jaromír            AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava            69.16   +18.14
21. Kaplan Martin             LPU9609 A OK Lokomotiva Pardubice         69.48   +18.46
22. Glonek Jakub              AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava            73.05   +22.03
23. Bořil Jan                 OSN9700 A SK OS Nové Město n. M.          74.26   +23.24
24. Valášek Jiří              KAM9700 A SK Kamenice                     75.07   +24.05
25. Kelbl Vladimír            ABM9708 A KOB Moira Brno                  76.44   +25.42
26. Čermák Adam               PGP9701 A SK Praga                        82.09   +31.07
27. Zlámal David              SJC9603 A Sportcentrum Jičín              92.25   +41.23
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H18A      9.10 km, 280 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice        61.54         
 2. Grundmann Jan             LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice         62.36   + 0.42
 3. Wolowczyk Krzysio         UWA95   C UNTS Warszawa                   62.43   + 0.49
 4. Minář Marek               ASU9444 A Magnus Orienteering             63.33   + 1.39
 5. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     64.11   + 2.17
 6. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     64.30   + 2.36
 7. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       65.20   + 3.26
 8. Waněk Adam                VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         69.09   + 7.15
 9. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  70.56   + 9.02
10. Valášek Jan               KAM9400 A SK Kamenice                     71.17   + 9.23
11. Pavlovec Jan              BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor              71.40   + 9.46
12. Ostoj Piotr               SWR94   C Slask Wroclaw                   73.52   +11.58
13. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              75.16   +13.22
14. Záděra Pavel              BBM9500 A BETA URSUS Orienteering         75.34   +13.40
15. Šňupárek Václav           DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka               76.10   +14.16
16. Dvořáček Radek            VAM9401 A OOB Vamberk                     76.31   +14.37
17. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             76.44   +14.50
18. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      78.56   +17.02
19. Chovanec David            TZL9502 A SKOB Zlín                       80.10   +18.16
20. Jurczyk Tomasz            SOT94   C Slask O-Team                    82.12   +20.18
21. Hrabos Matej              ASU9547 C Magnus Orienteering             83.27   +21.33
22. Málek Jan                 PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     83.41   +21.47
23. Iwaszczyszyn Joachim      SWR94   C Slask Wroclaw                   88.27   +26.33
24. Deml Tomáš                LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice         89.59   +28.05
25. Svačina Jan               TZL9501 C SKOB Zlín                       99.31   +37.37
26. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                   111.00   +49.06
27. Ptáček Martin             SRK9509 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 118.45   +56.51
    Podsiadly Mateusz         SWR95   C Slask Wroclaw                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H20A      10.40 km, 360 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Parfianowicz Piotr        UWA94   C UNTS Warszawa                   68.42         
 2. Hubáček Michal            LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice        70.24   + 1.42
 3. Hadač Filip               AOP9301 A POBO - přátelé OB Opava         73.30   + 4.48
 4. Vavrys Johan              LCE9302 A OOB TJ Slovan Luhačovice        74.01   + 5.19
 5. Navrátil Boris            AOP9202 E POBO - přátelé OB Opava         74.40   + 5.58
 6. Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice         75.27   + 6.45
 7. Valenta Jiří              LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice        76.15   + 7.33
 8. Mokrý Stanislav           ABM9202 R KOB Moira Brno                  77.00   + 8.18
 9. Chloupek Adam             TUR9300 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  78.06   + 9.24
10. Novotný Ondřej            ABM9211 A KOB Moira Brno                  79.01   +10.19
11. Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                      79.10   +10.28
12. Kolovský František        LPM9202 A OK Lokomotiva Plzeň             81.07   +12.25
13. Kolárik Tomáš             TZL9302 A SKOB Zlín                       83.04   +14.22
14. Brlica Pavel              ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno              84.07   +15.25
15. Zakouřil Vít              TUR9301 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  85.27   +16.45
16. Šákr Vít                  BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor              87.13   +18.31
17. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         88.55   +20.13
18. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    90.31   +21.49
19. Rossmanith Vojta          AOP9302 A POBO - přátelé OB Opava         97.00   +28.18
20. Benroth Martin            TZL9206 A SKOB Zlín                       98.48   +30.06
21. Kašpar Michal             TZL9308 A SKOB Zlín                       99.52   +31.10
22. Kos Oldřich               LPU9302 A OK Lokomotiva Pardubice        104.23   +35.41
23. Buk Jindřich              ROU9303 A SKOB Roudnice nad Labem        114.36   +45.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H21A      11.90 km, 425 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kolín Jan                 JIL7701 C OK Jilemnice                    87.28         
 2. Ondráček Radim            EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha               87.40   + 0.12
 3. Hubáček Josef             LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice        90.38   + 3.10
 4. Vítek  Petr               PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            94.50   + 7.22
 5. Kamenický Jakub           PHK9104 R OK 99 Hradec Králové            96.15   + 8.47
 6. Šidla Jan                 TZL6808 C SKOB Zlín                       97.23   + 9.55
 7. Habán Ivo                 VLI7707 C Slavia Liberec orienteering     99.04   +11.36
 8. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk            101.17   +13.49
 9. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice        101.49   +14.21
10. Tihon  Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové           102.21   +14.53
11. Kadeřávek  Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové           102.26   +14.58
11. Vlažný Jakub              LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice       102.26   +14.58
13. Pekárek Evžen             TZL7007 C SKOB Zlín                      102.29   +15.01
14. Kobr Tomáš                TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 104.17   +16.49
15. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž              104.26   +16.58
16. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                      104.42   +17.14
17. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                   104.52   +17.24
18. Sochor Jan                HAV8801 C SKOB Baník Havířov             105.31   +18.03
19. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                       106.08   +18.40
20. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 107.17   +19.49
21. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava        107.35   +20.07
22. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice            107.50   +20.22
22. Kafka Miloš               LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice        107.50   +20.22
24. Azeb Karim                PHK9110 C OK 99 Hradec Králové           108.22   +20.54
25. Zřídkaveselý Libor        ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno             108.32   +21.04
26. Jirka Michal              PTE8403 C TJ Sokol Ptení                 109.00   +21.32
27. Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava        109.02   +21.34
28. Mrkvica Petr              VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava             109.14   +21.46
29. Majasow Kostiantyn        SWR83   C Slask Wroclaw                  109.20   +21.52
30. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava        110.24   +22.56
31. Gregor Martin             CTB7701 C SK OB Chotěboř                 110.46   +23.18
32. Turczer Petr              KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum 110.49   +23.21
33. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava             111.04   +23.36
34. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk            113.24   +25.56
35. Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 113.34   +26.06
36. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 113.48   +26.20
37. Zelinka Jiří              ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno             114.07   +26.39
38. Axman Karel               STE8303 C SK SKI-OB Šternberk            114.14   +26.46
39. Kazda Adam                ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno             114.20   +26.52
40. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno             115.07   +27.39
41. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk            116.15   +28.47
42. Melecký Martin            AOP9001 C POBO - přátelé OB Opava        118.43   +31.15
43. Peths Jan                 VOV8100 C VSK VŠB TU Ostrava             120.11   +32.43
44. Müller  Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové           120.23   +32.55
45. Daněk Roman               SBK7541 C KOB Start Blansko              122.23   +34.55
46. Janů Zdeněk               KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum 123.26   +35.58
47. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB Moira Brno                 124.17   +36.49
48. Hyka Jan                  TUR9002 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 126.02   +38.34
49. Starosta Pavel            VIC7938 C OB Vizovice                    127.01   +39.33
50. Krtička Luděk             SSU7847 C SK Severka Šumperk             127.42   +40.14
51. Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava        128.47   +41.19
52. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                129.17   +41.49
53. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                   129.20   +41.52
54. Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov        132.22   +44.54
55. Rigó Marek                ODR7101 C SKOB Odry                      136.50   +49.22
56. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice       138.31   +51.03
57. Wagner Libor              DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka              156.48   +69.20
    Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                       DISK         
    Brož Marek                TUR8402 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov   DISK         
    Zelenka  Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Justa Pavel               PHK8701 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Slezák Jiří               LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D14B      3.60 km, 115 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Firešová Markéta          ZBM9951 B SK Žabovřesky Brno              38.41         
 2. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  40.37   + 1.56
 3. Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                     40.49   + 2.08
 4. Szarzecová Lucie          TRI9850 B TJ TŽ Třinec                    42.48   + 4.07
 5. Vývodová Jana             MOV9852 B SKOB Ostrava                    45.52   + 7.11
 6. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             46.44   + 8.03
 7. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            51.03   +12.22
 8. Grycová Veronika          TBM9859 B KOS TJ Tesla Brno               51.34   +12.53
 9. Liberdová Jana            TRI9852 B TJ TŽ Třinec                    52.09   +13.28
10. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               52.39   +13.58
11. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    54.38   +15.57
12. Poláková Lenka            SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava             55.44   +17.03
13. Pilcová Sabina            JPV9898 B SK Prostějov                    57.04   +18.23
14. Poláková Tereza           SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava             57.47   +19.06
15. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Prostějov                   59.00   +20.19
16. Hrabosova Magdalena       RBA0051 C TJ Rapid Bratislava             60.34   +21.53
17. Šomanová Anna             LCE9855 B OOB TJ Slovan Luhačovice        64.02   +25.21
18. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              64.21   +25.40
19. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    66.51   +28.10
20. Chroustová Šárka          ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno              69.34   +30.53
21. Malivánková Eva           ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno              73.30   +34.49
    Hulenková Nikola          MOV9851 B SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D16B      4.10 km, 140 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sabelová Markéta          TRI9656 B TJ TŽ Třinec                    48.41         
 2. Koporová Lenka            ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno              51.01   + 2.20
 3. Pěčková Veronika          SKM9651 B KOB Směr Kroměříž               51.33   + 2.52
 4. Čížková Markéta           ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov           53.55   + 5.14
 5. Machusová Karolína        SSU9666 B SK Severka Šumperk              55.02   + 6.21
 6. Nedbálková Hana           ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno              63.47   +15.06
 7. Zentrichová Daniela       OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        63.54   +15.13
 8. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      73.58   +25.17
 9. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    76.54   +28.13
10. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    87.26   +38.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D18B      4.90 km, 190 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jančová Jana              VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  55.39         
 2. Tesařová Marcela          VOV9450 B VSK VŠB TU Ostrava              56.46   + 1.07
 3. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             57.44   + 2.05
 4. Končáková Klára           HLV9555 B KČT - OB Holešov                62.39   + 7.00
 5. Chroustová Lenka          ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno              64.11   + 8.32
 6. Svobodová Radka           AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava         64.25   + 8.46
 7. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  67.18   +11.39
 8. Otrusinová Jana           ABM9560 B KOB Moira Brno                  68.00   +12.21
 9. Kociánová Barbora         TZL9454 B SKOB Zlín                       69.28   +13.49
10. Vítková Lucie             JPV9474 B SK Prostějov                    70.47   +15.08
11. Fukalová Martina          AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava            75.38   +19.59
12. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      95.40   +40.01
13. Krajcarová Soňa           SKM9551 B KOB Směr Kroměříž              142.53   +87.14
    Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                    DISK         
    Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D20B      5.10 km, 205 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Janů Hana                 KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šum  57.29         
2. Jemelíková Denisa         ZBM9351 B SK Žabovřesky Brno              68.37   +11.08
3. Moučková Andrea           RBK9257 B SK Radioklub Blansko            68.47   +11.18
4. Pekárková Monika          RBK9252 B SK Radioklub Blansko            75.32   +18.03
5. Krejčí Kateřina           AOV9350 B OOB TJ Baník Ostrava            84.25   +26.56
6. Hegerová Petra            RBK9355 C SK Radioklub Blansko            89.30   +32.01
7. Řezaninová Iva            ZVS9250 B TJ Zbrojovka Vsetín             93.30   +36.01
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D21B      5.80 km, 220 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             66.03         
 2. Otrusinová Jana           TZL8658 C SKOB Zlín                       68.31   + 2.28
 3. Majasow Agata             SWR85   C Slask Wroclaw                   70.51   + 4.48
 4. Svobodná Madla            DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka               76.18   +10.15
 5. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    76.55   +10.52
 6. Daňková Petra             JPV8575 C SK Prostějov                    77.11   +11.08
 7. Daňková Veronika          SBK8151 C KOB Start Blansko               77.52   +11.49
 8. Juřeníková Hana           MOV8052 C SKOB Ostrava                    80.23   +14.20
 9. Boháčová Lucie            PTE8771 C TJ Sokol Ptení                  80.54   +14.51
10. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         82.07   +16.04
11. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         86.22   +20.19
12. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        88.14   +22.11
13. Černíková Barbora         DOB7878 C KOB Dobruška                    89.42   +23.39
14. Moravcová Lucie           SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava             95.46   +29.43
15. Mackowiak Agata           SOT85   C Slask O-Team                   129.46   +63.43
    Tomanková Martina         STE7552 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Ebnerová Eva              KON8277 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D35B      6.20 km, 235 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         70.59         
2. Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                       72.53   + 1.54
3. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             84.53   +13.54
4. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    88.41   +17.42
5. Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga                        95.06   +24.07
6. Krasnokutská Magda        AOP7452 C POBO - přátelé OB Opava        106.47   +35.48
7. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava            114.13   +43.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D40B      4.60 km, 165 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    49.23         
 2. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Prostějov                   49.37   + 0.14
 3. Doleželová Iva            PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     50.35   + 1.12
 3. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        50.35   + 1.12
 5. Tesařová Bohumila         TRI6957 C TJ TŽ Třinec                    52.02   + 2.39
 6. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                53.12   + 3.49
 7. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                53.23   + 4.00
 8. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              55.43   + 6.20
 9. Kostková Jana             AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava         58.26   + 9.03
10. Smelikova Hana            RBA6951 C TJ Rapid Bratislava             58.31   + 9.08
11. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Prostějov                   60.51   +11.28
12. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Prostějov                   61.11   +11.48
13. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB Prostějov                   64.10   +14.47
14. Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                     66.38   +17.15
15. Zuzánková Růžena          TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  68.23   +19.00
16. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    68.52   +19.29
17. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                70.13   +20.50
18. Hájková Jitka             AOP7150 C POBO - přátelé OB Opava         75.32   +26.09
19. Zobaníková Vladimíra      RAD6850 C TJ Sokol Radslavice             80.16   +30.53
20. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                119.44   +70.21
    Barcíková Renáta          AOP6753 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D45B      4.40 km, 160 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   54.11         
 2. Vavrysová Iva             LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice        55.06   + 0.55
 3. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              55.17   + 1.06
 4. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              56.38   + 2.27
 5. Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                57.06   + 2.55
 6. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             60.43   + 6.32
 7. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      60.44   + 6.33
 8. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       61.39   + 7.28
 9. Kettnerová Lenka          HCE6450 C TJ Sokol Hostivice              63.37   + 9.26
10. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        64.37   +10.26
11. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    64.49   +10.38
12. Slezáková Jitka           LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        65.00   +10.49
13. Stackeová Anna            LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice        67.28   +13.17
14. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      70.12   +16.01
15. Kabáthová Jitka           ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno              72.50   +18.39
16. Hadačová Gabriela         AOP6751 C POBO - přátelé OB Opava         94.47   +40.36
17. Schäferová Jana           TZL6566 C SKOB Zlín                       95.43   +41.32
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D50B      4.30 km, 155 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       53.15         
2. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                59.20   + 6.05
3. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      63.23   +10.08
4. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       66.03   +12.48
5. Hauerlandová Jitka        LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice        85.23   +32.08
6. Zháňalová Jana            TTR6051 C OOB Třebíč                      97.07   +43.52
7. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   97.09   +43.54
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D55B      3.90 km, 155 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK Mendelu Brno                61.40         
2. Wysocka Jolanta           SOT56   C Slask O-Team                    70.04   + 8.24
3. Vávrová Beáta             ASU5651 C Magnus Orienteering             78.53   +17.13
4. Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK Mendelu Brno                82.57   +21.17
5. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                      129.00   +67.20
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D60B      3.70 km, 115 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            46.30         
2. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        61.44   +15.14
3. Ohnoutková Ludmila        ZPV5077 C KOB Prostějov                   77.45   +31.15
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D65B      3.30 km, 110 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            55.34         
2. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    67.01   +11.27
3. Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno               93.03   +37.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H14B      4.70 km, 190 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hirš Otakar               VBM9801 A VSK Mendelu Brno                41.14         
 2. Vystavěl Ondřej           JPV9807 A SK Prostějov                    41.50   + 0.36
 3. Hlaváč Ondřej             TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno               50.16   + 9.02
 4. Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering         54.08   +12.54
 5. Kočí Josef                KON9824 A KOB Konice                      55.10   +13.56
 6. Lanc Vojtěch              TRI9807 B TJ TŽ Třinec                    55.38   +14.24
 7. Černocký Libor            LCE9803 B OOB TJ Slovan Luhačovice        56.54   +15.40
 8. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    57.57   +16.43
 9. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  59.41   +18.27
10. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   61.32   +20.18
11. Tesař Vojtěch             VOV9900 B VSK VŠB TU Ostrava              63.19   +22.05
12. Panovec Kryštof           OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        68.12   +26.58
13. Vopařil Jan               LCE9908 C OOB TJ Slovan Luhačovice        70.42   +29.28
14. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  72.55   +31.41
15. Komenda Jan               ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno              73.26   +32.12
16. Žáček Matěj               RBK9802 B SK Radioklub Blansko            77.53   +36.39
17. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              78.04   +36.50
18. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             81.47   +40.33
19. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  85.54   +44.40
    Mašata  Metoděj           PHK9905 B OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H16B      5.50 km, 210 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Burkart David             VIC9602 B OB Vizovice                     54.14         
2. Mikel David               TZL9703 B SKOB Zlín                       54.28   + 0.14
3. Matuš Vojtěch             VRB9606 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  57.01   + 2.47
4. Madzia Martin             TRI9705 B TJ TŽ Třinec                    59.34   + 5.20
5. Podmolík Josef            TZL9701 B SKOB Zlín                       62.41   + 8.27
6. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK UP Olomouc                   63.02   + 8.48
7. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       66.13   +11.59
8. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    81.58   +27.44
9. Becmer Damian             SWR97   C Slask Wroclaw                   90.46   +36.32
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H18B      7.40 km, 255 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zvoníček Josef            SKM9404 B KOB Směr Kroměříž               58.01         
2. Obrátil Štěpán            ABM9409 B KOB Moira Brno                  62.54   + 4.53
3. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              76.17   +18.16
4. Kavan Jiří                SKM9402 C KOB Směr Kroměříž               87.57   +29.56
5. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               95.48   +37.47
6. Holinka Lukáš             PTE9421 C TJ Sokol Ptení                 113.31   +55.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H20B      7.60 km, 280 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Prostějov                   70.45         
2. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       75.15   + 4.30
3. Pospíšil Petr             SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava             80.07   + 9.22
4. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             83.52   +13.07
5. Toman Filip               ABM9309 B KOB Moira Brno                  85.02   +14.17
6. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               85.21   +14.36
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H21B      10.40 km, 425 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kozák Osvald              TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno               80.49         
 2. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        87.50   + 7.01
 3. Procházka Tomáš           LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice         88.41   + 7.52
 4. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         89.53   + 9.04
 5. Arnošt Kamil              VSP7301 C USK Praha                       95.12   +14.23
 6. Jašek Petr                STE7601 C SK SKI-OB Šternberk             96.41   +15.52
 7. Pyra Bartlomiej           SWR79   C Slask Wroclaw                   97.12   +16.23
 8. Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno               99.26   +18.37
 9. Válka Jan                 SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava            100.24   +19.35
10. Klapal Michal             VAM8802 C OOB Vamberk                    102.24   +21.35
11. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov        103.17   +22.28
12. Zdráhal Tomáš             OOL5301 C SK Haná orienteering           106.44   +25.55
13. Navrátil Marek            KYL7100 C SK SP Kylešovice               107.02   +26.13
14. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum 108.31   +27.42
15. Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                  110.32   +29.43
16. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum 111.49   +31.00
17. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk            114.58   +34.09
18. Preissler Adam            HAV8608 C SKOB Baník Havířov             121.17   +40.28
19. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno              124.00   +43.11
20. Vančura Martin            TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 124.36   +43.47
21. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové       126.45   +45.56
22. Kořán Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno               127.14   +46.25
23. Šmotek Jiří               LCE9004 C OOB TJ Slovan Luhačovice       127.32   +46.43
24. Dragowski Piotr           SOT82   C Slask O-Team                   133.44   +52.55
25. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno             137.05   +56.16
26. Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum 164.28   +83.39
    Pavlačka František        ODR8600 C SKOB Odry                        DISK         
    Hajdas Przemyslaw         SWR80   C Slask Wroclaw                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H35B      9.00 km, 280 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kozák Petr                KAM6501 C SK Kamenice                     69.34         
 2. Zuzánek Zdeněk            TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  70.24   + 0.50
 3. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        79.26   + 9.52
 4. Mašata  Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové            80.52   +11.18
 5. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      86.00   +16.26
 6. Škoda František           LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice        89.07   +19.33
 7. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              90.32   +20.58
 8. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                90.49   +21.15
 9. Šuráň René                LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice        91.37   +22.03
10. Pěček Martin              SKM7301 C KOB Směr Kroměříž               94.26   +24.52
11. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        94.37   +25.03
12. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    98.25   +28.51
13. Vintr Radek               TZL7701 C SKOB Zlín                      101.45   +32.11
14. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                  103.34   +34.00
15. Hubáček Jaroslav          LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice       104.50   +35.16
16. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk            108.34   +39.00
17. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava        110.59   +41.25
18. Jelínek Jan               AOP6401 C POBO - přátelé OB Opava        115.38   +46.04
19. Šarman Radim              MOV6201 C SKOB Ostrava                   117.10   +47.36
20. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov               118.05   +48.31
21. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice       120.52   +51.18
22. Pěček Vítězslav           SKM7104 C KOB Směr Kroměříž              123.54   +54.20
23. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                  141.46   +72.12
    Chmelař Daniel            VIC7212 C OB Vizovice                      DISK         
    Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
MS  Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             81.39   +12.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H40B      8.50 km, 260 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                       65.47         
 2. Sobczynski Kalikst        SWR71   C Slask Wroclaw                   68.17   + 2.30
 3. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                     72.17   + 6.30
 4. Barcík Peter              AOP6601 C POBO - přátelé OB Opava         74.06   + 8.19
 5. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         75.19   + 9.32
 6. Cych Piotr                SWR68   C Slask Wroclaw                   76.43   +10.56
 7. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              78.28   +12.41
 8. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Prostějov                   82.38   +16.51
 9. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  83.01   +17.14
10. Beneš Jan                 SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec           83.50   +18.03
11. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               88.34   +22.47
12. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              90.36   +24.49
13. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                92.28   +26.41
14. Zentrich David            OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        99.12   +33.25
15. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                 101.38   +35.51
16. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov        115.04   +49.17
17. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                      118.50   +53.03
18. Chaloupka Stanislav       CHT6703 C OOB SK Chrast                  126.41   +60.54
19. Krhut Libor               HAV6302 C SKOB Baník Havířov             127.07   +61.20
    Popowski Jaroslaw         UWA69   C UNTS Warszawa                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H45B      7.40 km, 250 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vavrys Petr               LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice        66.13         
 2. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      69.20   + 3.07
 3. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             73.05   + 6.52
 4. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Prostějov                   74.43   + 8.30
 5. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      75.01   + 8.48
 6. Valášek Petr              KAM6600 C SK Kamenice                     77.19   +11.06
 7. Widziewicz Remigiusz      SWR66   C Slask Wroclaw                   79.27   +13.14
 8. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    80.22   +14.09
 9. Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                    80.49   +14.36
10. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    81.12   +14.59
11. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    88.50   +22.37
12. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         90.31   +24.18
13. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava              94.26   +28.13
14. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 120.21   +54.08
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H50B      5.80 km, 200 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    55.20         
 2. Lanc Marian               TZL5806 C SKOB Zlín                       58.53   + 3.33
 3. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        59.09   + 3.49
 4. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                60.04   + 4.44
 5. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Prostějov                   60.55   + 5.35
 6. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            61.34   + 6.14
 7. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       62.40   + 7.20
 8. Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Sokol Hostivice              65.56   +10.36
 9. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    67.28   +12.08
10. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        67.55   +12.35
11. Bořil Petr                OSN6207 C SK OS Nové Město n. M.          74.42   +19.22
12. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    76.35   +21.15
13. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB Prostějov                   76.43   +21.23
14. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                    86.33   +31.13
15. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             89.29   +34.09
16. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            94.14   +38.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H55B      5.20 km, 190 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Guga Romuald              SWR55   C Slask Wroclaw                   57.18         
2. Pospíšil Václav           SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava             60.45   + 3.27
3. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    61.49   + 4.31
4. Vašek Rudolf              SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava             64.22   + 7.04
5. Sýkora Jiří               AOP5401 C POBO - přátelé OB Opava         66.28   + 9.10
6. Szotek Antoni             RAC55   C ATZ Raciborz                    74.31   +17.13
7. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           79.58   +22.40
8. Potěšil Václav            VBM5613 C VSK Mendelu Brno               123.34   +66.16
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H60B      4.60 km, 185 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       58.46         
 2. Peška Antonín             HLV4801 C KČT - OB Holešov                59.26   + 0.40
 3. Zabloudil Pavel           TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno               59.41   + 0.55
 4. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  60.51   + 2.05
 5. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               61.42   + 2.56
 6. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            61.53   + 3.07
 7. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        64.25   + 5.39
 8. Huňka Jiří                RAD4801 C TJ Sokol Radslavice             66.55   + 8.09
 9. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Prostějov                   70.33   +11.47
10. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       70.46   +12.00
11. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             70.56   +12.10
12. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    71.51   +13.05
13. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             71.54   +13.08
14. Jadviščok Ladislav        UOL5101 C SK UP Olomouc                   78.12   +19.26
15. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               82.25   +23.39
16. Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK Mendelu Brno                83.33   +24.47
17. Wysocki Andrzej           SOT51   C Slask O-Team                    84.24   +25.38
18. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava             111.08   +52.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H65B      4.20 km, 160 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava              52.10         
 2. Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov              53.50   + 1.40
 3. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      54.56   + 2.46
 4. Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.25   + 3.15
 5. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              61.45   + 9.35
 6. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       64.31   +12.21
 7. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    71.42   +19.32
 8. Ptáček Jiří               BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD            78.07   +25.57
 9. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    78.55   +26.45
10. Starý Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD           121.47   +69.37
    Horký Jan                 UOL4600 C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H70B      3.90 km, 155 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Dufek Jan                 TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno               54.32         
2. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   66.37   +12.05
3. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava         77.15   +22.43
4. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Prostějov                  134.31   +79.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H75B      3.20 km, 95 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              86.22         
2. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB Prostějov                  110.44   +24.22
3. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                      127.12   +40.50
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D10C      2.10 km, 55 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájková Lucie             AOP0350 C POBO - přátelé OB Opava         27.01         
 2. Dittrichová Michaela      SKM0251 C KOB Směr Kroměříž               28.54   + 1.53
 3. Hegedüšová Viktorka       KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.25   + 8.24
 4. Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk             39.28   +12.27
 5. Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk             46.49   +19.48
 6. Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                47.09   +20.08
 7. Bernatíková Hana          SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      47.40   +20.39
 8. Božoňová Vendula          BFM0251 C SKOB Frýdek - Místek            55.08   +28.07
 9. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   55.23   +28.22
10. Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                56.56   +29.55
11. Kličková Anna             KON0272 C KOB Konice                      65.02   +38.01
12. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   73.54   +46.53
    Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D12C      3.00 km, 70 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájková Lenka             AOP0050 B POBO - přátelé OB Opava         34.56         
 2. Grycová Kateřina          TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno               39.09   + 4.13
 3. Bruková Magda             TRI0054 B TJ TŽ Třinec                    39.33   + 4.37
 4. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             40.11   + 5.15
 5. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               41.03   + 6.07
 6. Korpasová Lucie           LBM0151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      41.22   + 6.26
 7. Golová Tereza             VIC0162 C OB Vizovice                     45.17   +10.21
 8. Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.46   +10.50
 9. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              47.31   +12.35
10. Lugrová Natalie           JPV0066 C SK Prostějov                    51.55   +16.59
11. Svobodová Barbora         BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek            54.05   +19.09
12. Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                     63.37   +28.41
13. Konečná Adélka            UOL0050 C SK UP Olomouc                   68.53   +33.57
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D14C      3.20 km, 100 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Čechová Klára             AOP9951 C POBO - přátelé OB Opava         52.09         
2. Korpasová Tereza          LBM9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      56.27   + 4.18
3. Svačinková Kateřina       VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  57.04   + 4.55
4. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.10   + 9.01
5. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.32   + 9.23
6. Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum  78.18   +26.09
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D16C      3.90 km, 120 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D18C      4.20 km, 160 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  71.36         
MS Rešová Kateřina           ASU9090 C Magnus Orienteering            193.17  +121.41
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D21C      5.20 km, 190 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gajda Monika              UWA90   C UNTS Warszawa                   66.07         
2. Zavadilová Simona         PTE8485 C TJ Sokol Ptení                  72.32   + 6.25
3. Hubáčková Lenka           JPV8383 C SK Prostějov                    72.34   + 6.27
4. Pietraszková Lenka        OOP8250 C TJ Opava                        79.24   +13.17
5. Matoušková Jana           SSU7901 C SK Severka Šumperk              82.53   +16.46
6. Králová Kateřina          ODR9052 C SKOB Odry                       94.03   +27.56
7. Buiová Andrea             KSU9090 C Klub vytrvalostních sportů Šum  99.00   +32.53
8. Skurková Vendula          BFM9353 B SKOB Frýdek - Místek           105.11   +39.04
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D35C      4.30 km, 125 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              53.57         
 2. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      54.38   + 0.41
 3. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               57.08   + 3.11
 4. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  57.19   + 3.22
 5. Brodová Gabriela          SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      58.06   + 4.09
 6. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             58.20   + 4.23
 7. Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum  58.32   + 4.35
 8. Uchytilová Jana           JPV6677 C SK Prostějov                    59.08   + 5.11
 9. Maťátková Marcela         STE7159 C SK SKI-OB Šternberk             64.35   +10.38
10. Proboszová Zuzana         HAV7250 C SKOB Baník Havířov              65.38   +11.41
11. Svačinková Jitka          VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  66.16   +12.19
11. Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum  66.16   +12.19
13. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              66.27   +12.30
14. Procházková  Lucie        ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov           67.06   +13.09
15. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                  69.37   +15.40
16. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                  69.38   +15.41
17. Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum  73.33   +19.36
18. Bernatíková Šárka         SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      75.16   +21.19
19. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  76.27   +22.30
20. Leciánová Vanda           OOP7453 C TJ Opava                        77.34   +23.37
21. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            79.54   +25.57
22. Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB Moira Brno                  84.09   +30.12
23. Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno               87.22   +33.25
24. Jeřábková Jana            UOL6954 C SK UP Olomouc                   88.48   +34.51
25. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                   89.53   +35.56
26. Vlachová Olga             KON6969 C KOB Konice                      91.02   +37.05
27. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             94.31   +40.34
28. Spratková Iva             SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      94.36   +40.39
29. Dorčáková Pavlína         MOV6951 C SKOB Ostrava                    95.02   +41.05
30. Zatloukalová Eva          SSU     C SK Severka Šumperk              99.47   +45.50
31. Tomanová Elena            YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno     101.17   +47.20
32. Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory              104.36   +50.39
    Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                   DISK         
    Švidrnochová Hana         MOV7751 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D45C      3.80 km, 155 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        47.43         
2. Fajkusová Jitka           JPV6773 C SK Prostějov                    53.15   + 5.32
3. Opletalová Pavlína        HAV6652 C SKOB Baník Havířov              55.01   + 7.18
4. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              57.23   + 9.40
5. Lázničková Marcela        TZL6751 C SKOB Zlín                       64.04   +16.21
6. Felklova Jarmila          FEL60   C Felklovi a Zencak               73.38   +25.55
7. Papoušková Radka          JPV5959 C SK Prostějov                    89.23   +41.40
8. Sýkorová Ivana            AOP6451 C POBO - přátelé OB Opava         91.47   +44.04
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
D55C      3.50 km, 120 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Strnadlová Zdeňka         SKM5557 C KOB Směr Kroměříž               47.01         
2. Sovišová Eva              SBR5251 C SKOB Bruntál                    67.37   +20.36
3. Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB Horní Benešov              72.14   +25.13
4. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                   92.53   +45.52
5. Piskořová Klaudie         OOP4751 C TJ Opava                       107.50   +60.49
6. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                   142.49   +95.48
   Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB Horní Benešov               DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H10C      2.20 km, 55 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kožina Štěpán             PGP0300 C SK Praga                        21.06         
 2. Lukašák Šimon             STE     C SK SKI-OB Šternberk             25.39   + 4.33
 3. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             26.03   + 4.57
 4. Valík Adam                AOP0301 C POBO - přátelé OB Opava         27.14   + 6.08
 5. Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  30.41   + 9.35
 6. Plhal Jakub               ASU0222 C Magnus Orienteering             33.54   +12.48
 7. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             35.54   +14.48
 8. Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK Haná orienteering            40.05   +18.59
 9. Zobaník Radek             RAD0201 C TJ Sokol Radslavice             45.26   +24.20
10. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Prostějov                   45.54   +24.48
11. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               47.35   +26.29
12. Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.46   +31.40
13. Vébr Tomáš                HAV0200 C SKOB Baník Havířov              55.59   +34.53
14. Karlíček Marek            KSU0222 C Klub vytrvalostních sportů Šum  62.02   +40.56
15. Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  64.02   +42.56
16. Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  69.44   +48.38
    Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB Prostějov                    DISK         
    Fajkoš Lubomír            MOV0301 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Černík David              DOB0303 C KOB Dobruška                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H12C      3.10 km, 90 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB Prostějov                   25.58         
 2. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  27.23   + 1.25
 3. Karásek Adam              ZPV0001 C KOB Prostějov                   30.21   + 4.23
 4. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             30.37   + 4.39
 5. Valík Tomáš               AOP0001 B POBO - přátelé OB Opava         32.32   + 6.34
 6. Zentrich Dušan            OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        34.25   + 8.27
 7. Kroul Josef               ASU0044 B Magnus Orienteering             36.21   +10.23
 8. Kovařík Martin            TRI0101 C TJ TŽ Třinec                    38.36   +12.38
 9. Janovský Tomáš            PGP0101 B SK Praga                        39.48   +13.50
10. Šafář Martin              KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum  40.32   +14.34
11. Kostka Jiří               AOP0201 C POBO - přátelé OB Opava         41.41   +15.43
12. Buryan Patrik             MOV0005 C SKOB Ostrava                    44.14   +18.16
13. Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.45   +20.47
14. Jelínek Jan               AOP0101 C POBO - přátelé OB Opava         50.40   +24.42
15. Siatka Václav             ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory               55.36   +29.38
16. Šimek Štěpán              UOL0104 C SK UP Olomouc                   57.59   +32.01
17. Kubíček David             MOV0003 B SKOB Ostrava                    62.57   +36.59
18. Závorka Hynek             SOP0101 C OOB TJ Slezan Opava             65.30   +39.32
19. Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum  67.12   +41.14
20. Valášek Václav            KAM0100 C SK Kamenice                     69.45   +43.47
21. Podmolík Jonáš            TZL0001 C SKOB Zlín                       71.00   +45.02
22. Neumann David             STE0101 C SK SKI-OB Šternberk             74.31   +48.33
23. Dadák Petr                JPV0101 C SK Prostějov                    80.14   +54.16
24. Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum  92.29   +66.31
25. Opravil Daniel            ASU0043 C Magnus Orienteering            104.43   +78.45
    Byrczek Jan               GLI00   C Szkola Podstawowa Nr. 9 Gliwic   DISK         
    Dorčák Jan                MOV0103 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Adámek Vojtěch            MOV0102 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H14C      3.90 km, 120 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Bernatík Lukáš            SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      49.22         
2. Filipek Sebastian         TRI0002 B TJ TŽ Třinec                    60.15   +10.53
3. Janečka Viktor            JPV9917 B SK Prostějov                    64.59   +15.37
4. Němeček Kryštof           JPV9919 C SK Prostějov                    70.55   +21.33
5. Beneš Miroslav            KON9915 C KOB Konice                      77.53   +28.31
6. Dostál Pavel              KSU9910 C Klub vytrvalostních sportů Šum  78.46   +29.24
7. Zobaník Michal            RAD9901 C TJ Sokol Radslavice             85.21   +35.59
8. Božoň Radek               BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek            98.53   +49.31
   Ondráček Radek            KSU9933 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H16C      4.20 km, 150 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Svoboda František         SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava             57.41         
2. Chvátal Štěpán            UOL9600 C SK UP Olomouc                   58.51   + 1.10
3. Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk              62.58   + 5.17
4. Slíž  Dominik             MOV9601 C SKOB Ostrava                    68.09   +10.28
5. Soviš Jakub               SBR     C SKOB Bruntál                   112.44   +55.03
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H18C      5.10 km, 225 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Fajkus Radim              JPV9509 B SK Prostějov                    49.32         
2. Rohel Marek               AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava            67.36   +18.04
3. Slavík Martin             VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 103.08   +53.36
   Troup Matěj               MOV9402 C SKOB Ostrava                     DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H21C      7.70 km, 280 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klváček Aleš              PTE8527 C TJ Sokol Ptení                  68.20         
 2. Picek Jan                 TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  68.49   + 0.29
 3. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                77.23   + 9.03
 4. Matyšek Radoslav          PLU8007 C TJ Sokol Plumlov                84.27   +16.07
 5. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ START Náchod                 84.37   +16.17
 6. Procházka Jiří            ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov           88.52   +20.32
 7. Hodač Karel               JPV7927 C SK Prostějov                    92.17   +23.57
 8. Walaski Antonín           TRI8006 C TJ TŽ Třinec                    95.47   +27.27
 9. Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                     96.40   +28.20
10. Ryšavý Jiří               MOV9202 C SKOB Ostrava                    98.41   +30.21
11. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                   99.22   +31.02
12. Verner Tomáš              VBM8204 C VSK Mendelu Brno                99.34   +31.14
13. Cernohous Petr            JPV8113 C SK Prostějov                   103.37   +35.17
14. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                  109.28   +41.08
15. Rouš Pavel                VBM8102 C VSK Mendelu Brno               114.13   +45.53
16. Špičák František          CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané   114.55   +46.35
17. Kuča Petr                 SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava            118.19   +49.59
18. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                       144.11   +75.51
    Špičák František          CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H35C      5.70 km, 210 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Maťátko Miloslav          STE6703 C SK SKI-OB Šternberk             57.36         
 2. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    68.00   +10.24
 3. Antonowicy Jerzy          UWA68   C UNTS Warszawa                   69.17   +11.41
 4. Čížek Petr                ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov           72.38   +15.02
 5. Slavík Tomáš              VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  73.02   +15.26
 6. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              77.40   +20.04
 7. Bernatík Aleš             SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      79.33   +21.57
 8. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB Prostějov                   79.36   +22.00
 9. Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                      82.40   +25.04
10. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            89.09   +31.33
11. Soviš Ivo                 SBR7101 C SKOB Bruntál                    90.02   +32.26
12. KADĚRA Pavel              HAV7100 C SKOB Baník Havířov              93.05   +35.29
13. Krček Martin              AOP7302 C POBO - přátelé OB Opava        102.07   +44.31
14. Habiger Petr              KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šum 104.55   +47.19
15. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum 121.40   +64.04
16. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                   127.20   +69.44
    Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H45C      5.00 km, 170 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   46.01         
 2. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      47.55   + 1.54
 3. Bačo Lubomír              SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava             48.25   + 2.24
 4. Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         48.26   + 2.25
 5. Chval Josef               LPM6700 C OK Lokomotiva Plzeň             52.15   + 6.14
 6. Zencak Jaroslav           FEL61   C Felklovi a Zencak               52.16   + 6.15
 7. Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                    54.35   + 8.34
 8. Jeřábek Petr              UOL6702 C SK UP Olomouc                   55.55   + 9.54
 9. Konečný Jiří              OOL6303 C SK Haná orienteering            56.34   +10.33
10. Hrouza Tomáš              KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         58.09   +12.08
11. Láznička Libor            TZL6701 C SKOB Zlín                       58.30   +12.29
12. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  58.51   +12.50
13. Kršák Karel               VIC5902 C OB Vizovice                     59.27   +13.26
14. Felkl Ludek               FEL60   C Felklovi a Zencak               61.21   +15.20
15. Janošík Antonín           UOL5201 C SK UP Olomouc                   68.14   +22.13
16. Czasch Petr               SBR6003 C SKOB Bruntál                    69.22   +23.21
17. Truhlář Karel             ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov           69.36   +23.35
18. Lecián Oldřich            OOP6100 C TJ Opava                        71.51   +25.50
    Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                    DISK         
    Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H55C      3.90 km, 185 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kostka Evžen              AOP5701 C POBO - přátelé OB Opava         47.06         
 2. Věžník Antonín            ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov           47.28   + 0.22
 3. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    51.02   + 3.56
 4. Slivečka Jaromír          MOV5601 C SKOB Ostrava                    51.20   + 4.14
 5. Sirný Jaroslav            OOP5402 C TJ Opava                        56.18   + 9.12
 6. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    57.18   +10.12
 7. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            57.21   +10.15
 8. Kuja Ivan                 KAR5501 C SK Karlovice                    60.13   +13.07
 9. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            60.32   +13.26
10. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        65.03   +17.57
11. Šmakal Pavel              TZL4801 C SKOB Zlín                       72.01   +24.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
H65C      3.80 km, 115 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Soviš Ivan                SBR4601 C SKOB Bruntál                    77.27         
2. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   82.43   + 5.16
3. Kroča Josef               MOV4501 C SKOB Ostrava                    91.57   +14.30
4. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             98.50   +21.23
5. Vávra Jiří                MOV4102 C SKOB Ostrava                   114.48   +37.21
   Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                     DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
HDR      2.10 km, 55 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kysely Dominik            MOV1002 C SKOB Ostrava                     0.00         
 1. Kotůlek Jan               AOP7801 C POBO - přátelé OB Opava          0.00         
 3. Dittrichová Lucie         SKM0551 C KOB Směr Kroměříž               27.36         
 4. Navrátil Sam              KYL0500 C SK SP Kylešovice                29.43         
 5. Holub Mikuláš             SBR0500 C SKOB Bruntál                    30.49         
 6. Jelínek Jakub             AOP0601 C POBO - přátelé OB Opava         31.32         
 7. Klechová Karolína         AOP0452 C POBO - přátelé OB Opava         32.33         
 8. Urbanova Monika           UOL     C SK UP Olomouc                   34.40         
 9. Borunský Matěj            AOP0600 C POBO - přátelé OB Opava         36.57         
10. Rychlá Karolína           KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         41.01         
11. Šotková Anička            UOL     C SK UP Olomouc                   42.56         
12. Štětínská Tereza          MOV0751 C SKOB Ostrava                    43.34         
13. Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava         44.08         
14. Ondruchova Anna           ASU     C Magnus Orienteering             44.55         
15. Slavík Ondřej             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  44.56         
16. Plhal Lukas               ASU     C Magnus Orienteering             45.08         
17. Krcek Jan                 KRC     C Krcek                           46.52         
18. Dorčák  Tomáš             MOV0801 C SKOB Ostrava                    46.55         
19. Maťátko Václav            STE0500 C SK SKI-OB Šternberk             47.20         
19. Ondráček Vít              KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.20         
21. Pekárek Tobias            XXX     C Neregistrovani 1                47.48         
22. Procházková Doubravka     ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov           49.08         
23. Kovalčík Petr             AOP0901 C POBO - přátelé OB Opava         50.06         
24. Kovalčíková Alena         AOP0751 C POBO - přátelé OB Opava         50.08         
25. Šťastný Richard           UOL     C SK UP Olomouc                   51.35         
26. Juřeník Jakub             MOV0601 C SKOB Ostrava                    52.51         
27. Fergusová Nikola          PLU02   C TJ Sokol Plumlov                55.10         
27. Staňková Monika           PLU03   C TJ Sokol Plumlov                55.10         
29. Kopecká Nela              UOL0650 C SK UP Olomouc                   55.54         
30. Vlachová Zuzana           JPV0777 C SK Prostějov                    59.33         
31. Tomanek Lukáš             STE0502 C SK SKI-OB Šternberk             60.22         
32. Mackowiak Darek           SOT05   C Slask O-Team                    62.09         
33. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk             64.29         
34. Mrkvica Václav            VOV     C VSK VŠB TU Ostrava              65.46         
35. Adámková Zuzana           MOV0351 C SKOB Ostrava                    68.29         
36. Michálková Sabina         LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice        72.41         
37. Škodová Štěpánka          LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        72.50         
38. Kujová Vendula            KAR0550 C SK Karlovice                    73.39         
39. Pěček Dominik             SKM0401 C KOB Směr Kroměříž               74.56         
40. Holas Štěpán              AOP0900 C POBO - přátelé OB Opava         78.07         
41. Janatová Violka           DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka               80.08         
42. Suchanek Dusan            SOP     C OOB TJ Slezan Opava             87.43         
43. Herman Jakub              KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         96.33         
    Filipi Dluhoš             XXX     C Neregistrovani 1                 DISK         
    Vlach Timik               SBR0501 C SKOB Bruntál                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
DH10N      1.90 km, 55 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Doucha Martin             SNA0501 C TJ START Náchod                 29.51         
 2. Neumannová Kristýna       STE0550 C SK SKI-OB Šternberk             29.55   + 0.04
 3. Pospisilova Helena        STE     C SK SKI-OB Šternberk             33.29   + 3.38
 4. Pelíšek Radim             KON     C KOB Konice                      33.34   + 3.43
 5. Hubáčková Dagmar          LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        36.02   + 6.11
 6. Kovalčíková Anna          AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava         36.37   + 6.46
 7. Hartmannová Anna          KON0353 C KOB Konice                      37.50   + 7.59
 8. Švidrnochová Eliška       MOV0451 C SKOB Ostrava                    39.59   +10.08
 9. Lukašáková Sára           STE     C SK SKI-OB Šternberk             41.01   +11.10
10. Šotek Adam                UOL     C SK UP Olomouc                   41.38   +11.47
11. Broda Aleš                SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      43.31   +13.40
12. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   44.05   +14.14
13. Šťastná Karolína          UOL     C SK UP Olomouc                   54.04   +24.13
14. Kotůlková Renáta          AOP0451 C POBO - přátelé OB Opava         58.37   +28.46
15. Cíglerová Natálie         KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  66.20   +36.29
16. Heclová Marie             KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  76.20   +46.29
17. Pospisilova Stella        STE     C SK SKI-OB Šternberk             79.59   +50.08
18. Černíková Zuzana          DOB0555 C KOB Dobruška                    84.03   +54.12
    Kučerová Kateřina         KON     C KOB Konice                       DISK         
    Janků Martin              STE0404 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Buryan Jan                MOV0400 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Otruba František          KON0505 C KOB Konice                       DISK         
    Krčková Helena            AOP0251 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
MS  Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    42.25   +12.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
P3      2.70 km, 75 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Peňázová Hana             XXX     C Neregistrovani 1                 0.00         
 2. Dušek Václav              PTE     C TJ Sokol Ptení                  26.03         
 3. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                26.11         
 4. Wartiak Peter             FBA     C Farmaceut Bratislava            27.19         
 5. Zatloukal Patrik          PTE     C TJ Sokol Ptení                  27.29         
 6. Kavan Luboš               SKM6301 C KOB Směr Kroměříž               29.08         
 7. Dadáková Zuzana           JPV     C SK Prostějov                    30.55         
 8. Fürstová Katka            LLI6950 C TJ Loko Liberec                 31.43         
 9. FUJÁKOVÁ Katka            HAV8551 C SKOB Baník Havířov              32.55         
10. Dadáková Tereza           JPV     C SK Prostějov                    34.27         
11. Horký Jan                 UOL7100 C SK UP Olomouc                   35.05         
12. Hrabicová Iva             OOP6150 C TJ Opava                        35.10         
13. Řezanina Lubomír          ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín             37.00         
14. Němčanská Jana            OOP5352 C TJ Opava                        37.17         
15. Němčanský Vladimír        OOP5200 C TJ Opava                        37.23         
16. Hendrych vlastimil        XXX     C Neregistrovani 1                38.21         
17. Košárková Iva             SCP8152 R OK Sparta Praha                 38.31         
18. Bantová Martina           OTK     C OOB TJ Jiskra Otrokovice        41.22         
19. Smolka Ondřej             SOP86   C OOB TJ Slezan Opava             41.24         
20. Kratschmerová Jitka       XXX     C Neregistrovani 1                41.56         
21. Šauman Petr               ODR6100 C SKOB Odry                       42.23         
22. Frydrychovský Josef       UOL5900 C SK UP Olomouc                   43.17         
23. Pěčková Monika            SKM     C KOB Směr Kroměříž               43.23         
24. Martina Onderkov8         XXX     C Neregistrovani 1                44.18         
25. Novotná Jitka             ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory               44.53         
26. Chmelařová Blanka         JPV67   C SK Prostějov                    46.11         
27. Doutělová Gabriela        TZL     C SKOB Zlín                       46.23         
28. Smolová Anna              XXX     C Neregistrovani 1                48.12         
29. jeřábková denisa          XXX     C Neregistrovani 1                48.57         
30. VÉBROVÁ Šárka             HAV     C SKOB Baník Havířov              51.39         
31. Hana Peňázová             XXX     C Neregistrovani 1                51.59         
32. Potštejnská Dagmar        SRK7952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  54.20         
33. Smékalová Jana            UOL     C SK UP Olomouc                   58.58         
34. šinovská Kristýna         ROU93   C SKOB Roudnice nad Labem         59.40         
35. Šotek Ivo                 UOL     C SK UP Olomouc                   66.54         
36. Vajíková Miloslava        KAR6150 C SK Karlovice                    79.22         
37. Vývodová Zuzana           MOV     C SKOB Ostrava                    81.45         
    Cecilia Valls Izard       OOL6956 C SK Haná orienteering             DISK         
    Kopecká Jitka             UOL7750 C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 08.09.2012 17:31
08.09.2012 6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M, 1. HZP, 1. PZ MSKSOS
T5      4.40 km, 170 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Špicar Petr               SJC8801 C Sportcentrum Jičín              41.29         
 2. Končák Jaroslav           HLV6321 C KČT - OB Holešov                48.58   + 7.29
 3. Zeman Radek               ZEM77   C Zeman                           53.26   +11.57
 4. Horký Jan                 XXX     C Neregistrovani 1                54.34   +13.05
 5. Zavřel Lukáš              KRN9701 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         57.39   +16.10
 6. Vlček Ondřej              XXX     C Neregistrovani 1                58.49   +17.20
 7. Hetmer Patrik             LCE8302 C OOB TJ Slovan Luhačovice        60.57   +19.28
 8. Sita Vratislav ml.        SSU     C SK Severka Šumperk              61.24   +19.55
 9. Dressler Jan              SBK7911 C KOB Start Blansko               65.48   +24.19
10. Končáková Kateřina        HLV6826 C KČT - OB Holešov                65.59   +24.30
11. Vít Petr                  XXX     C Neregistrovani 1                66.24   +24.55
12. Hrušková Lenka            YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno      68.57   +27.28
13. Hubáčková Jana            LCE6250 C OOB TJ Slovan Luhačovice        71.57   +30.28
14. Frýba Robert              SJI     C OK Jihlava                      75.18   +33.49
15. Oherová Petra             ODR     C SKOB Odry                       80.51   +39.22
16. Jedrzej Szotek            XXX     C Neregistrovani 1                83.35   +42.06
17. Hermanova Katerina        KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov         85.48   +44.19
18. Šťastný Marián            UOL     C SK UP Olomouc                   85.50   +44.21
19. Holubová Eva              SBR0080 C SKOB Bruntál                    87.10   +45.41
20. Klikova Barbora           LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovice        90.28   +48.59
21. Praga Miguel              XXX     C Neregistrovani 1               120.43   +79.14
--------------------------------------------------------------------------------------