Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D21E      4.30 km, 130 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  35.59         
 2. Kozáková Zdenka           TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno               37.04   + 1.05
 3. Jedličková Zuzana         SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové        37.15   + 1.16
 4. Hrstková Vladěna          PGP8753 C SK Praga                        37.17   + 1.18
 5. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              38.56   + 2.57
 6. Poklopová Lenka           UOL8951 E SK UP Olomouc                   39.07   + 3.08
 7. Gregorová Kamila          CTB8151 R SK OB Chotěboř                  39.37   + 3.38
 8. Hlavová Jindra            ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno              39.58   + 3.59
 9. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         40.01   + 4.02
10. Hepnerová Martina         SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        40.28   + 4.29
11. Hlavová Hana              ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno              40.41   + 4.42
12. Hermanová Zuzana          LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice         40.47   + 4.48
13. Karochová Simona          DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka               41.22   + 5.23
14. Indráková Adélka          ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno              41.24   + 5.25
15. Przyczková Michaela       LPU8499 C OK Lokomotiva Pardubice         42.02   + 6.03
16. Bochenková Ivana          SJC8952 E Sportcentrum Jičín              42.14   + 6.15
17. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         42.33   + 6.34
18. Kosová Denisa             PHK9150 E OK 99 Hradec Králové            43.21   + 7.22
19. Fenclová Marta            LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice         43.44   + 7.45
20. Udržalová Pavla           LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice         44.02   + 8.03
21. Svobodná Šárka            DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka               45.09   + 9.10
22. Doležalová Veronika       SHK8753 R TJ Slavia Hradec Králové        45.51   + 9.52
23. Uhlíková Tereza           TUR9151 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  45.52   + 9.53
24. Spurná Martina            PGP8556 E SK Praga                        45.54   + 9.55
25. Jakobová Adélka           UOL9052 E SK UP Olomouc                   49.51   +13.52
26. Valešová Jana             PHK9154 R OK 99 Hradec Králové            50.51   +14.52
27. Vítková  Lucie            PHK8055 C OK 99 Hradec Králové            51.28   +15.29
28. Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka               54.23   +18.24
    Sukhotska Bogdana         UWA89   C UNTS Warszawa                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H21E      5.60 km, 165 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubát  Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            35.43         
 2. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              38.37   + 2.54
 3. Panchártek  Jan           PHK8802 R OK 99 Hradec Králové            40.16   + 4.33
 4. Procházka David           LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice         41.08   + 5.25
 5. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno              41.42   + 5.59
 6. Hanslian David            LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice        41.58   + 6.15
 7. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               43.12   + 7.29
 8. Nožka Radek               LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice         43.20   + 7.37
 9. Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice        43.23   + 7.40
10. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              43.46   + 8.03
11. Chloupek Adam             TUR9300 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  44.03   + 8.20
12. Hradec Pavel              TUR8801 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  44.11   + 8.28
13. Škoda Jakub               VLI8800 R Slavia Liberec orienteering     44.41   + 8.58
13. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         44.41   + 8.58
15. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno              44.52   + 9.09
16. Morawski Jacek            UWA89   C UNTS Warszawa                   45.05   + 9.22
17. Klusáček Matěj            TTR8901 C OOB Třebíč                      45.56   +10.13
18. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové        46.15   +10.32
19. Bialožyt Michal           ZBM8707 R SK Žabovřesky Brno              46.17   +10.34
20. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        46.22   +10.39
21. Šidla Jan                 TZL6808 C SKOB Zlín                       46.35   +10.52
22. Košárek Pavel             AOP7102 C POBO - přátelé OB Opava         46.37   +10.54
23. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         46.39   +10.56
24. Kozák Osvald              TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno               47.01   +11.18
25. Horyna Roman              LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice        47.06   +11.23
26. Poklop Martin             SSU8802 E SK Severka Šumperk              47.07   +11.24
27. Hovorka Lukáš             LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice         47.09   +11.26
28. Zvěřina Petr              LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice         47.28   +11.45
29. Grabowski Maciej          UWA81   C UNTS Warszawa                   48.06   +12.23
30. Švirák Ondřej             ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno              48.46   +13.03
31. Henek Vladan              VBM8002 C VSK Mendelu Brno                49.45   +14.02
32. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava              50.01   +14.18
33. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  50.08   +14.25
34. Kamenický Jakub           PHK9104 R OK 99 Hradec Králové            51.40   +15.57
35. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       51.51   +16.08
36. Zimmermann Jakub          ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno              54.21   +18.38
37. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                    54.55   +19.12
38. Přibyl Broněk             TZL8603 R SKOB Zlín                       55.01   +19.18
39. Suslov Sergej             VLI8801 R Slavia Liberec orienteering     55.14   +19.31
40. Klapal Jan                LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice         55.47   +20.04
41. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              56.07   +20.24
42. Matějů Luboš              PGP7601 R SK Praga                        56.54   +21.11
43. Cahel Marek               LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice        57.02   +21.19
44. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk             60.30   +24.47
45. Cygler Slawomir           UWA90   C UNTS Warszawa                   74.49   +39.06
    Terpai Dmytro             UWA85   C UNTS Warszawa                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D16A      2.80 km, 80 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štičková Anna             TUR9650 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  25.09         
 2. Hančová Petra             VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         27.08   + 1.59
 3. Novotná Klára             PHK9751 A OK 99 Hradec Králové            27.44   + 2.35
 4. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        28.49   + 3.40
 5. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                29.02   + 3.53
 6. Cych Weronika             PHK9696 C OK 99 Hradec Králové            29.09   + 4.00
 7. Linková Alena             TUR9751 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  29.52   + 4.43
 8. Nováková Tereza           DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka               30.08   + 4.59
 9. Šiková Barbora            LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň             30.17   + 5.08
10. Hausenblasová Karolína    KAM9650 A SK Kamenice                     30.21   + 5.12
11. Tesařová Jana             VOV9751 A VSK VŠB TU Ostrava              31.19   + 6.10
12. Fenclová Tereza           LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice         31.58   + 6.49
13. Kožinová Zuzana           PGP9650 A SK Praga                        32.04   + 6.55
14. Vavrysová Barbara         LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice        32.22   + 7.13
15. Šiková Karolína           LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň             32.29   + 7.20
16. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    32.41   + 7.32
17. Machačová  Michaela       PHK9656 A OK 99 Hradec Králové            32.47   + 7.38
18. Grulichová Lucie          JPV9677 A SK Prostějov                    32.57   + 7.48
19. Šádková  Martina          PHK9653 A OK 99 Hradec Králové            33.02   + 7.53
20. Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering             33.04   + 7.55
21. Hanáková Magda            KRL9651 A Kometa Kralovice                34.05   + 8.56
22. Kovářová Lenka            LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice       34.28   + 9.19
23. Šňupárková Anna           DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka               35.08   + 9.59
24. Chládková Simona          LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice         35.19   +10.10
25. Petrasová Zuzana          VAM9653 A OOB Vamberk                     37.03   +11.54
26. Roškotová Lucie           TUR9753 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  37.49   +12.40
27. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       39.41   +14.32
28. Odehnalová Tereza         ABM9757 A KOB Moira Brno                  44.54   +19.45
29. Parkanová Veronika        SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec           57.17   +32.08
30. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum 111.47   +86.38
    Kašparová Zuzka           SSU9661 A SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D18A      3.10 km, 100 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesařová Markéta          ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno              26.40         
 2. Svobodová Lenka           LTU9551 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       28.07   + 1.27
 3. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     28.49   + 2.09
 4. Voborníková Alena         LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice         30.06   + 3.26
 5. Kosová Štěpánka           TRI9458 A TJ TŽ Třinec                    30.51   + 4.11
 6. Chvalová Věra             LPM9452 A OK Lokomotiva Plzeň             30.52   + 4.12
 7. Chromá Kateřina           ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno              32.24   + 5.44
 8. Doleželová Kateřina       LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice         33.57   + 7.17
 9. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       35.19   + 8.39
10. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       35.53   + 9.13
11. Dlouhá Hana               DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka               39.16   +12.36
12. Kamererová Valerie        KAM9452 A SK Kamenice                     42.36   +15.56
13. Benešová Jana             SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec           43.21   +16.41
14. Hlubučková Kristýna       KAM9551 A SK Kamenice                     44.37   +17.57
15. Kubičková Bára            SJH9551 A SJH Jindřichův Hradec           45.39   +18.59
16. Kasza Izabela             RYB94   C UKS Reflex Rybnik               48.09   +21.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D20A      3.30 km, 105 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pavlovcová Petra          TUR9353 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  31.52         
 2. Nožková Sára              TRI9353 A TJ TŽ Třinec                    33.02   + 1.10
 3. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                   33.29   + 1.37
 4. Knapová Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         33.31   + 1.39
 5. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              33.36   + 1.44
 6. Petráčková Klára          LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice         35.48   + 3.56
 7. Kulhavá Šárka             LPU9357 A OK Lokomotiva Pardubice         36.13   + 4.21
 8. Kochová Nikola            TUR9358 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  36.17   + 4.25
 9. Hrušková Barbora          ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno              36.29   + 4.37
10. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             37.08   + 5.16
11. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        37.15   + 5.23
12. Šrámková Michaela         SJH9352 A SJH Jindřichův Hradec           38.29   + 6.37
13. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  38.31   + 6.39
14. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga                        38.38   + 6.46
15. Veselá Anna               VPM9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň             38.52   + 7.00
16. Poloprutská Markéta       TUR9252 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  39.46   + 7.54
17. Kamenická  Kateřina       PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            40.35   + 8.43
18. Šestáková Petra           RBK9357 A SK Radioklub Blansko            40.51   + 8.59
19. Svobodná Tereza           DKP9350 A Oddíl OB Kotlářka               41.11   + 9.19
20. Sklenářová Radka          LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice        42.56   +11.04
21. Krejčíková Marie          TZL9252 R SKOB Zlín                       43.11   +11.19
22. Kukolová Šárka            LCE9251 R OOB TJ Slovan Luhačovice        43.26   +11.34
23. Křečková Lenka            ASU9271 A Magnus Orienteering             44.24   +12.32
24. Mrázová Pavla             KAM9350 A SK Kamenice                     46.41   +14.49
25. Urbanová Johana           PZR9251 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     50.30   +18.38
26. Szlendak Joanna           LCE9352 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.39   +20.47
    Svobodová Klára           SOP9352 A OOB TJ Slezan Opava              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D21A      3.60 km, 110 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vávrová Veronika          ASU8598 C Magnus Orienteering             34.42         
 2. Holinková Hana            ZPV6777 R KOB Prostějov                   36.56   + 2.14
 3. Labašová Katarína         ASU8351 R Magnus Orienteering             38.22   + 3.40
 4. Chmelařová Michaela       SHK9151 R TJ Slavia Hradec Králové        38.50   + 4.08
 5. Petrželová Tereza         SHK8952 C TJ Slavia Hradec Králové        39.48   + 5.06
 6. Azebová  Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            40.00   + 5.18
 7. Janatová Lucie            DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka               40.13   + 5.31
 8. Dittrichová Petra         KON8787 C KOB Konice                      40.22   + 5.40
 9. Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno                40.27   + 5.45
10. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      41.34   + 6.52
11. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               41.46   + 7.04
12. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  42.42   + 8.00
13. Krejčíková Barbora        TZL8551 C SKOB Zlín                       42.44   + 8.02
14. Ondráčková Veronika       EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha               42.59   + 8.17
15. Štěpánská Adéla           ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno              43.10   + 8.28
16. Svobodná Madla            DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka               43.32   + 8.50
17. Tihonová Martina          JIL8651 C OK Jilemnice                    43.39   + 8.57
18. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       43.43   + 9.01
19. Hubáčková Pavla           LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice        43.45   + 9.03
20. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              44.10   + 9.28
21. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       44.11   + 9.29
22. Otrusinová Jana           TZL8658 C SKOB Zlín                       45.12   +10.30
23. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   45.28   +10.46
24. Rychlá Pavlína            OOP8559 C TJ Opava                        46.00   +11.18
25. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava              46.26   +11.44
26. Prekopova Marta           FBA8252 C Farmaceut Bratislava            46.43   +12.01
27. Sůvová Barbora            LPU8751 C OK Lokomotiva Pardubice         48.14   +13.32
28. Boháčová Lucie            PTE8771 C TJ Sokol Ptení                  48.36   +13.54
29. Mezníková Lucie           ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno              49.38   +14.56
30. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         49.51   +15.09
31. Čermáková Magdalena       UOL9155 R SK UP Olomouc                   51.44   +17.02
32. Mašláňová Hana            TZL7979 C SKOB Zlín                       51.45   +17.03
33. Dokoupilová Radka         VBM8558 C VSK Mendelu Brno                52.15   +17.33
34. Moravcová Lucie           SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava             52.31   +17.49
35. Bednářová Michala         VAM8951 C OOB Vamberk                     54.01   +19.19
36. Slováčková Věra           TZL8181 C SKOB Zlín                       59.01   +24.19
37. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         60.14   +25.32
38. Wysocka Malwina           SOT85   C Slask O-Team                    60.50   +26.08
39. Doležalová Lenka          SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové        66.29   +31.47
40. Najmanová Hana            VBM8555 C VSK Mendelu Brno                68.33   +33.51
41. Adamová Eva               VBM8772 C VSK Mendelu Brno                73.14   +38.32
42. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              87.53   +53.11
    Skládanková Tereza        RBK8951 C SK Radioklub Blansko             DISK         
    Valachová Martina         LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H16A      3.60 km, 100 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        31.29         
 2. Čech Janá                 SJI9601 A OK Jihlava                      31.30   + 0.01
 3. Horáček Petr              PHK9602 A OK 99 Hradec Králové            33.02   + 1.33
 4. Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové            34.30   + 3.01
 5. Kettner Vojtěch           KAM9601 A SK Kamenice                     35.24   + 3.55
 6. Fürst Matouš              LLI9603 A TJ Loko Liberec                 35.48   + 4.19
 7. Zikmund Zdeněk            SJC9703 A Sportcentrum Jičín              35.50   + 4.21
 8. Slíva Jan                 LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice        36.40   + 5.11
 9. Illner Vojtěch            DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka               37.58   + 6.29
10. Štál Jan                  SJC9601 A Sportcentrum Jičín              39.11   + 7.42
11. Picek Štěpán              TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  41.12   + 9.43
12. Mudrák Štěpán             LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice        42.08   +10.39
13. Frýba Dominiká            SJI9702 A OK Jihlava                      43.17   +11.48
14. Sýkora Vojtěch            LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice        43.39   +12.10
15. Mielec Jaromír            AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava            43.51   +12.22
16. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         44.09   +12.40
17. Mašata  Matěj             PHK9601 A OK 99 Hradec Králové            44.54   +13.25
18. Zlámal David              SJC9603 A Sportcentrum Jičín              45.13   +13.44
19. Ježek Ondřej              SLA9701 A SKOB Slaný                      47.02   +15.33
20. Bořil Jan                 OSN9700 A SK OS Nové Město n. M.          47.19   +15.50
21. Kelbl Vladimír            ABM9708 A KOB Moira Brno                  47.36   +16.07
22. Čermák Adam               PGP9701 A SK Praga                        49.14   +17.45
23. Glonek Jakub              AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava            49.26   +17.57
24. Wolf Filip                TUR9701 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  51.20   +19.51
25. Zavřel Lukáš              KRN9701 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         55.18   +23.49
26. Dvorský Petr              SKM9601 A KOB Směr Kroměříž               57.21   +25.52
27. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK UP Olomouc                   60.54   +29.25
    Kaplan Martin             LPU9609 A OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Valášek Jiří              KAM9700 A SK Kamenice                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H18A      3.90 km, 115 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     29.51         
 2. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  30.51   + 1.00
 3. Pavlovec Jan              BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor              30.52   + 1.01
 4. Wolowczyk Krzysio         UWA95   C UNTS Warszawa                   31.50   + 1.59
 4. Valášek Jan               KAM9400 A SK Kamenice                     31.50   + 1.59
 6. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice        32.03   + 2.12
 7. Horvát Petr               ASU9447 A Magnus Orienteering             32.18   + 2.27
 8. Grundmann Jan             LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice         32.35   + 2.44
 9. Záděra Pavel              BBM9500 A BETA URSUS Orienteering         32.53   + 3.02
10. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       33.50   + 3.59
11. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             34.19   + 4.28
12. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     34.50   + 4.59
13. Jurczyk Tomasz            SOT94   C Slask O-Team                    35.25   + 5.34
14. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    35.39   + 5.48
15. Šňupárek Václav           DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka               36.01   + 6.10
16. Chovanec David            TZL9502 A SKOB Zlín                       36.32   + 6.41
17. Waněk Adam                VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         36.40   + 6.49
18. Hrabos Matej              ASU9547 C Magnus Orienteering             37.15   + 7.24
19. Ptáček Martin             SRK9509 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  39.26   + 9.35
20. Dvořáček Radek            VAM9401 A OOB Vamberk                     40.30   +10.39
21. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              41.42   +11.51
22. Málek Jan                 PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     42.16   +12.25
23. Deml Tomáš                LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice         43.25   +13.34
24. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      44.33   +14.42
25. Svačina Jan               TZL9501 C SKOB Zlín                       46.53   +17.02
26. Rohel Marek               AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava            48.59   +19.08
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H20A      4.20 km, 140 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Michal            LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice        30.34         
 2. Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice         30.41   + 0.07
 3. Mokrý Stanislav           ABM9202 R KOB Moira Brno                  31.50   + 1.16
 4. Schuster Marek            AOP9303 A POBO - přátelé OB Opava         31.54   + 1.20
 5. Parfianowicz Piotr        UWA94   C UNTS Warszawa                   32.31   + 1.57
 6. Kolovský František        LPM9202 A OK Lokomotiva Plzeň             32.48   + 2.14
 7. Brlica Pavel              ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno              33.05   + 2.31
 8. Hadač Filip               AOP9301 A POBO - přátelé OB Opava         33.21   + 2.47
 9. Čermák Jan                LPU9301 A OK Lokomotiva Pardubice         33.28   + 2.54
10. Benroth Martin            TZL9206 A SKOB Zlín                       33.38   + 3.04
11. Vavrys Johan              LCE9302 A OOB TJ Slovan Luhačovice        33.41   + 3.07
12. Valenta Jiří              LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice        34.41   + 4.07
13. Kolárik Tomáš             TZL9302 A SKOB Zlín                       34.50   + 4.16
14. Kašpar Michal             TZL9308 A SKOB Zlín                       35.01   + 4.27
15. Novotný Ondřej            ABM9211 A KOB Moira Brno                  35.40   + 5.06
16. Navrátil Boris            AOP9202 E POBO - přátelé OB Opava         37.08   + 6.34
17. Zakouřil Vít              TUR9301 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  37.52   + 7.18
18. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    38.44   + 8.10
19. Šákr Vít                  BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor              39.18   + 8.44
20. Buk Jindřich              ROU9303 A SKOB Roudnice nad Labem         41.44   +11.10
21. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         50.48   +20.14
22. Rossmanith Vojta          AOP9302 A POBO - přátelé OB Opava         50.52   +20.18
    Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                       DISK         
    Kos Oldřich               LPU9302 A OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H21A      5.00 km, 140 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vítek  Petr               PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            40.32         
 2. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  40.33   + 0.01
 3. Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava         41.10   + 0.38
 4. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  41.27   + 0.55
 5. Ondráček Radim            EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha               42.05   + 1.33
 6. Kozák Petr                KAM6501 C SK Kamenice                     42.18   + 1.46
 7. Dlabaja Štěpán            TZL8508 C SKOB Zlín                       42.31   + 1.59
 8. Hubáček Josef             LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice        42.46   + 2.14
 9. Pekárek Evžen             TZL7007 C SKOB Zlín                       42.57   + 2.25
10. Arnošt Kamil              VSP7301 C USK Praha                       43.09   + 2.37
11. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                       43.40   + 3.08
12. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             43.57   + 3.25
13. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                        44.00   + 3.28
14. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  44.34   + 4.02
15. Kafka Miloš               LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice         44.38   + 4.06
15. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  44.38   + 4.06
17. Brož Marek                TUR8402 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  45.20   + 4.48
18. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         45.38   + 5.06
19. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno              46.18   + 5.46
20. Daněk Roman               SBK7541 C KOB Start Blansko               46.49   + 6.17
21. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB Moira Brno                  47.01   + 6.29
22. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               47.09   + 6.37
23. Kazda Adam                ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno              47.54   + 7.22
24. Habán Ivo                 VLI7707 C Slavia Liberec orienteering     48.13   + 7.41
25. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        48.23   + 7.51
26. Starosta Pavel            VIC7938 C OB Vizovice                     48.27   + 7.55
27. Turczer Petr              KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum  48.44   + 8.12
28. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      48.52   + 8.20
29. Tihon  Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové            49.23   + 8.51
30. Picek Jan                 TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  49.24   + 8.52
31. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice             50.17   + 9.45
32. Rigó Marek                ODR7101 C SKOB Odry                       50.42   +10.10
33. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava         51.07   +10.35
34. Jirka Michal              PTE8403 C TJ Sokol Ptení                  51.12   +10.40
35. Sochor Jan                HAV8801 C SKOB Baník Havířov              51.26   +10.54
36. Kobr Tomáš                TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  52.05   +11.33
37. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava         52.33   +12.01
38. Vlažný Jakub              LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.59   +12.27
39. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      53.34   +13.02
40. Hostaš Petr               TUR9001 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  53.42   +13.10
41. Peths Jan                 VOV8100 C VSK VŠB TU Ostrava              53.53   +13.21
42. Zelinka Jiří              ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno              53.55   +13.23
43. Janů Zdeněk               KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum  54.54   +14.22
44. Mrkvica Petr              VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava              55.25   +14.53
45. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            55.33   +15.01
45. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         55.33   +15.01
47. Kolín Jan                 JIL7701 C OK Jilemnice                    55.37   +15.05
48. Cych Piotr                WKS     C                                 56.24   +15.52
49. Axman Karel               STE8303 C SK SKI-OB Šternberk             57.29   +16.57
50. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                 58.26   +17.54
51. Gregor Martin             CTB7701 C SK OB Chotěboř                  58.32   +18.00
52. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice        59.15   +18.43
53. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             59.33   +19.01
54. Slezák Jiří               LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice        62.29   +21.57
55. Müller  Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové            62.46   +22.14
56. Procházka Tomáš           LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice         63.03   +22.31
57. Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                   64.21   +23.49
58. Stehlík Martin            ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno              64.47   +24.15
59. Justa Pavel               PHK8701 C OK 99 Hradec Králové            66.18   +25.46
60. Zelenka  Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové            66.35   +26.03
61. Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava         85.26   +44.54
62. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    86.15   +45.43
63. Wagner Libor              DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka               89.55   +49.23
    Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava               DISK         
    Hyka Jan                  TUR9002 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov   DISK         
    Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Azeb Karim                PHK9110 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D14B      2.40 km, 75 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grycová Veronika          TBM9859 B KOS TJ Tesla Brno               26.24         
 2. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  29.13   + 2.49
 3. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    32.07   + 5.43
 4. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Prostějov                   33.10   + 6.46
 5. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               33.50   + 7.26
 6. Chroustová Šárka          ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno              37.02   +10.38
 7. Malivánková Eva           ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno              37.12   +10.48
 8. Šomanová Anna             LCE9855 B OOB TJ Slovan Luhačovice        37.50   +11.26
 9. Hrabosova Magdalena       RBA0051 C TJ Rapid Bratislava             39.53   +13.29
10. Firešová Markéta          ZBM9951 B SK Žabovřesky Brno              40.34   +14.10
11. Pilcová Sabina            JPV9898 B SK Prostějov                    41.41   +15.17
12. Poláková Tereza           SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava             41.59   +15.35
13. Szarzecová Lucie          TRI9850 B TJ TŽ Třinec                    42.40   +16.16
14. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             46.37   +20.13
15. Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                     49.50   +23.26
16. Vývodová Jana             MOV9852 B SKOB Ostrava                    50.04   +23.40
17. Liberdová Jana            TRI9852 B TJ TŽ Třinec                    51.49   +25.25
18. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              53.48   +27.24
19. Čechová Klára             AOP9951 C POBO - přátelé OB Opava         69.40   +43.16
20. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    70.35   +44.11
21. Poláková Lenka            SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava             74.40   +48.16
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D16B      2.40 km, 85 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pěčková Veronika          SKM9651 B KOB Směr Kroměříž               36.59         
 2. Machusová Karolína        SSU9666 B SK Severka Šumperk              38.01   + 1.02
 3. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      41.34   + 4.35
 4. Sabelová Markéta          TRI9656 B TJ TŽ Třinec                    41.44   + 4.45
 5. Nedbálková Hana           ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno              44.10   + 7.11
 6. Čížková Markéta           ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov           46.15   + 9.16
 7. Koporová Lenka            ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno              49.06   +12.07
 8. Zentrichová Daniela       OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        49.46   +12.47
 9. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    51.40   +14.41
10. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    55.42   +18.43
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D18B      2.80 km, 90 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Svobodová Radka           AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava         35.51         
 2. Vítková Lucie             JPV9474 B SK Prostějov                    38.41   + 2.50
 3. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  43.05   + 7.14
 4. Končáková Klára           HLV9555 B KČT - OB Holešov                43.14   + 7.23
 5. Kociánová Barbora         TZL9454 B SKOB Zlín                       44.42   + 8.51
 6. Chroustová Lenka          ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno              50.53   +15.02
 7. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   51.45   +15.54
 8. Otrusinová Jana           ABM9560 B KOB Moira Brno                  53.24   +17.33
 9. Krajcarová Soňa           SKM9551 B KOB Směr Kroměříž               55.36   +19.45
10. Jančová Jana              VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  57.39   +21.48
11. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      59.51   +24.00
12. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             61.06   +25.15
13. Tesařová Marcela          VOV9450 B VSK VŠB TU Ostrava              61.26   +25.35
14. Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk             64.27   +28.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D20B      2.80 km, 90 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pekárková Monika          RBK9252 B SK Radioklub Blansko            36.05         
2. Moučková Andrea           RBK9257 B SK Radioklub Blansko            36.49   + 0.44
3. Janů Hana                 KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šum  37.44   + 1.39
4. Krejčí Kateřina           AOV9350 B OOB TJ Baník Ostrava            42.58   + 6.53
5. Hegerová Petra            RBK9355 C SK Radioklub Blansko            47.00   +10.55
6. Donczew Anna              SWR93   C Slask Wroclaw                   51.05   +15.00
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D21B      2.70 km, 75 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ebnerová Eva              KON8277 C KOB Konice                      32.37         
 2. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         37.51   + 5.14
 3. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      38.04   + 5.27
 4. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             41.57   + 9.20
 5. Válková Zuzana            SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava             42.11   + 9.34
 6. Daňková Veronika          SBK8151 C KOB Start Blansko               42.13   + 9.36
 7. Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga                        42.54   +10.17
 8. Juřeníková Hana           MOV8052 C SKOB Ostrava                    44.23   +11.46
 9. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         49.09   +16.32
10. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        50.22   +17.45
11. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    50.48   +18.11
12. Daňková Petra             JPV8575 C SK Prostějov                    53.55   +21.18
13. Zavadilová Simona         PTE8485 C TJ Sokol Ptení                  57.12   +24.35
14. Černíková Barbora         DOB7878 C KOB Dobruška                    60.38   +28.01
15. Mackowiak Agata           SOT85   C Slask O-Team                    72.41   +40.04
    Kovalčíková Eva           AOP7852 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
MS  Bohunský Vladimír         KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         52.34   +19.57
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D35B      3.10 km, 85 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             40.02         
2. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         44.37   + 4.35
3. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               60.18   +20.16
4. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             70.22   +30.20
   Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
   Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                        DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D40B      3.00 km, 90 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    31.26         
 2. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Prostějov                   33.49   + 2.23
 3. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        33.59   + 2.33
 4. Doleželová Iva            PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     37.53   + 6.27
 5. Hájková Jitka             AOP7150 C POBO - přátelé OB Opava         39.44   + 8.18
 6. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               40.14   + 8.48
 7. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                41.29   +10.03
 8. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Prostějov                   41.46   +10.20
 9. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              42.11   +10.45
10. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                43.19   +11.53
11. Kostková Jana             AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava         44.01   +12.35
12. Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                     45.12   +13.46
13. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Prostějov                   45.56   +14.30
14. Smelikova Hana            RBA6951 C TJ Rapid Bratislava             46.03   +14.37
15. Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno               46.38   +15.12
16. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    50.26   +19.00
17. Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum  50.49   +19.23
18. Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB Moira Brno                  53.28   +22.02
19. Barcíková Renáta          AOP6753 C POBO - přátelé OB Opava         57.27   +26.01
20. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                  62.37   +31.11
21. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB Prostějov                   62.51   +31.25
22. Zobaníková Vladimíra      RAD6850 C TJ Sokol Radslavice             66.47   +35.21
23. Zuzánková Růžena          TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  77.49   +46.23
24. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                 79.59   +48.33
    Tesařová Bohumila         TRI6957 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D45B      2.80 km, 75 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vavrysová Iva             LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice        38.07         
 2. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             39.09   + 1.02
 3. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      39.47   + 1.40
 4. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       39.59   + 1.52
 5. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        42.44   + 4.37
 6. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              44.28   + 6.21
 7. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        46.28   + 8.21
 8. Slezáková Jitka           LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        47.08   + 9.01
 9. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              47.32   + 9.25
10. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   48.20   +10.13
11. Kettnerová Lenka          HCE6450 C TJ Sokol Hostivice              50.44   +12.37
12. Lázničková Marcela        TZL6751 C SKOB Zlín                       51.00   +12.53
13. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    51.15   +13.08
14. Stackeová Anna            LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice        51.17   +13.10
15. Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                58.37   +20.30
16. Bohunská Jana             KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         59.20   +21.13
17. Schäferová Jana           TZL6566 C SKOB Zlín                       68.10   +30.03
18. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      70.41   +32.34
    Kabáthová Jitka           ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D50B      2.60 km, 80 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                38.54         
2. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       47.06   + 8.12
3. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       47.32   + 8.38
4. Zháňalová Jana            TTR6051 C OOB Třebíč                      89.58   +51.04
5. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   92.44   +53.50
   Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                       DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D55B      2.50 km, 75 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK Mendelu Brno                54.16         
2. Wysocka Jolanta           SOT56   C Slask O-Team                    54.36   + 0.20
3. Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK Mendelu Brno                63.24   + 9.08
4. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       66.22   +12.06
5. Vávrová Beáta             ASU5651 C Magnus Orienteering             75.59   +21.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D60B      2.40 km, 80 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            49.10         
2. Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava              73.15   +24.05
3. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        77.17   +28.07
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D65B      2.30 km, 80 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    46.35         
2. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            51.08   + 4.33
3. Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno               55.01   + 8.26
4. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                   114.05   +67.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H14B      3.00 km, 85 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vystavěl Ondřej           JPV9807 A SK Prostějov                    28.30         
 2. Hirš Otakar               VBM9801 A VSK Mendelu Brno                29.47   + 1.17
 3. Šiška Petr                TZL9801 B SKOB Zlín                       31.18   + 2.48
 4. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  32.10   + 3.40
 5. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              34.33   + 6.03
 6. Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering         35.30   + 7.00
 7. Tesař Vojtěch             VOV9900 B VSK VŠB TU Ostrava              35.57   + 7.27
 8. Kočí Josef                KON9824 A KOB Konice                      36.13   + 7.43
 9. Černocký Libor            LCE9803 B OOB TJ Slovan Luhačovice        36.57   + 8.27
10. Mašata  Metoděj           PHK9905 B OK 99 Hradec Králové            37.31   + 9.01
11. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   37.34   + 9.04
12. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    38.50   +10.20
13. Vopařil Jan               LCE9908 C OOB TJ Slovan Luhačovice        40.01   +11.31
14. Žáček Matěj               RBK9802 B SK Radioklub Blansko            46.32   +18.02
15. Panovec Kryštof           OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        47.01   +18.31
16. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             50.44   +22.14
17. Filipek Sebastian         TRI0002 B TJ TŽ Třinec                    51.48   +23.18
18. Lanc Vojtěch              TRI9807 B TJ TŽ Třinec                    52.17   +23.47
19. Komenda Jan               ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno              52.23   +23.53
19. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  52.23   +23.53
21. Němeček Kryštof           JPV9919 C SK Prostějov                    63.48   +35.18
    Hlaváč Ondřej             TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno                DISK         
    Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H16B      3.10 km, 75 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Podmolík Josef            TZL9701 B SKOB Zlín                       27.18         
2. Matuš Vojtěch             VRB9606 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  31.13   + 3.55
3. Mikel David               TZL9703 B SKOB Zlín                       31.38   + 4.20
4. Madzia Martin             TRI9705 B TJ TŽ Třinec                    31.48   + 4.30
5. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    37.52   +10.34
6. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       41.50   +14.32
   Burkart David             VIC9602 B OB Vizovice                      DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H18B      3.10 km, 90 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Obrátil Štěpán            ABM9409 B KOB Moira Brno                  33.29         
2. Zvoníček Josef            SKM9404 B KOB Směr Kroměříž               36.22   + 2.53
3. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              48.36   +15.07
4. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               52.12   +18.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H20B      3.20 km, 100 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       30.59         
2. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             32.43   + 1.44
3. Toman Filip               ABM9309 B KOB Moira Brno                  34.27   + 3.28
4. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Prostějov                   36.39   + 5.40
5. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               41.12   +10.13
6. Pospíšil Petr             SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava             50.26   +19.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H21B      4.50 km, 135 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klváček Aleš              PTE8527 C TJ Sokol Ptení                  44.18         
 2. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                       46.00   + 1.42
 3. Dragowski Piotr           SOT82   C Slask O-Team                    46.51   + 2.33
 4. Krtička Luděk             SSU7847 C SK Severka Šumperk              47.37   + 3.19
 5. Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno               49.06   + 4.48
 6. Melecký Martin            AOP9001 C POBO - přátelé OB Opava         50.16   + 5.58
 7. Jašek Petr                STE7601 C SK SKI-OB Šternberk             56.44   +12.26
 8. Válka Jan                 SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava             57.38   +13.20
 9. Špicar Petr               SJC8801 C Sportcentrum Jičín              58.42   +14.24
10. Preissler Adam            HAV8608 C SKOB Baník Havířov              60.24   +16.06
11. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk             61.38   +17.20
12. Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         62.28   +18.10
13. Vančura Martin            TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  62.30   +18.12
14. Kořán Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno                62.48   +18.30
15. Walaski Antonín           TRI8006 C TJ TŽ Třinec                    64.08   +19.50
16. Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum  64.28   +20.10
17. Klapal Michal             VAM8802 C OOB Vamberk                     64.31   +20.13
18. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno               65.19   +21.01
19. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        65.27   +21.09
20. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  66.27   +22.09
21. Pavlačka František        ODR8600 C SKOB Odry                       66.42   +22.24
22. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno              69.11   +24.53
23. Verner Tomáš              VBM8204 C VSK Mendelu Brno                82.11   +37.53
24. Šmotek Jiří               LCE9004 C OOB TJ Slovan Luhačovice        84.10   +39.52
25. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                   86.49   +42.31
    Rouš Pavel                VBM8102 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
    Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H35B      4.00 km, 120 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                35.57         
 2. Zuzánek Zdeněk            TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  37.34   + 1.37
 3. Mašata  Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové            38.07   + 2.10
 4. Škoda František           LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice        40.16   + 4.19
 5. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        43.41   + 7.44
 6. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        44.49   + 8.52
 7. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Prostějov                   45.05   + 9.08
 8. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava         46.28   +10.31
 9. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             47.58   +12.01
10. Šuráň René                LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice        48.53   +12.56
11. Pěček Vítězslav           SKM7104 C KOB Směr Kroměříž               49.25   +13.28
12. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   51.08   +15.11
13. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    53.13   +17.16
14. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    53.45   +17.48
15. Vintr Radek               TZL7701 C SKOB Zlín                       54.55   +18.58
16. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    56.02   +20.05
17. Kovařík Martin            TRI7700 C TJ TŽ Třinec                    56.35   +20.38
18. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        57.19   +21.22
19. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB Prostějov                   57.39   +21.42
20. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                60.26   +24.29
21. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   69.49   +33.52
    Pěček Martin              SKM7301 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H40B      3.80 km, 110 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         38.54         
 2. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                41.31   + 2.37
 3. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                     43.05   + 4.11
 4. Barcík Peter              AOP6601 C POBO - přátelé OB Opava         43.08   + 4.14
 5. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              45.31   + 6.37
 6. Zentrich David            OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        47.56   + 9.02
 7. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  49.55   +11.01
 8. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         50.48   +11.54
 9. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  52.17   +13.23
10. Antonowicz Jerzy          UWA68   C UNTS Warszawa                   53.42   +14.48
11. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               56.47   +17.53
12. Šiška Oto                 OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        57.19   +18.25
13. Čížek Petr                ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov           57.20   +18.26
14. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              59.25   +20.31
15. Beneš Jan                 SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec           59.26   +20.32
16. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       62.20   +23.26
17. Chaloupka Stanislav       CHT6703 C OOB SK Chrast                   86.17   +47.23
    Popowski Jaroslaw         UWA69   C UNTS Warszawa                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H45B      3.50 km, 100 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      34.42         
 2. Vavrys Petr               LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice        35.19   + 0.37
 3. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             36.42   + 2.00
 4. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava              36.53   + 2.11
 5. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Prostějov                   38.19   + 3.37
 6. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      38.40   + 3.58
 7. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    39.05   + 4.23
 8. Valášek Petr              KAM6600 C SK Kamenice                     39.15   + 4.33
 9. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    41.00   + 6.18
10. Tyl Hynek                 XXX     C Neregistrovani 1                44.10   + 9.28
11. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    46.32   +11.50
12. Láznička Libor            TZL6701 C SKOB Zlín                       50.27   +15.45
13. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  51.46   +17.04
14. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         53.10   +18.28
15. Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                      54.13   +19.31
16. Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                    55.53   +21.11
17. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  56.09   +21.27
18. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            60.19   +25.37
19. Chval Josef               LPM6700 C OK Lokomotiva Plzeň             62.17   +27.35
    Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H50B      3.20 km, 100 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        33.25         
 2. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                34.12   + 0.47
 3. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    35.09   + 1.44
 4. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        37.19   + 3.54
 5. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Prostějov                   37.42   + 4.17
 6. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              39.59   + 6.34
 7. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    41.00   + 7.35
 8. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       41.44   + 8.19
 9. Kršák Karel               VIC5902 C OB Vizovice                     43.23   + 9.58
10. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            44.31   +11.06
11. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    48.03   +14.38
12. Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Sokol Hostivice              49.49   +16.24
13. Bořil Petr                OSN6207 C SK OS Nové Město n. M.          51.33   +18.08
14. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            52.18   +18.53
15. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             52.43   +19.18
16. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      52.47   +19.22
17. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                    56.22   +22.57
18. Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž               69.31   +36.06
19. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB Prostějov                  100.53   +67.28
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H55B      3.10 km, 100 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    36.49         
 2. Kostka Evžen              AOP5701 C POBO - přátelé OB Opava         43.13   + 6.24
 3. Vašek Rudolf              SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava             44.43   + 7.54
 4. Pospíšil Václav           SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava             45.01   + 8.12
 5. Szotek Antonín                    C                                 54.41   +17.52
 6. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         54.45   +17.56
 7. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            55.43   +18.54
 8. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           57.25   +20.36
 9. Potěšil Václav            VBM5613 C VSK Mendelu Brno                61.51   +25.02
    Věžník Antonín            ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H60B      2.90 km, 80 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zabloudil Pavel           TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno               35.46         
 2. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            37.12   + 1.26
 3. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       37.14   + 1.28
 4. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             38.57   + 3.11
 5. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Prostějov                   41.04   + 5.18
 6. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               44.15   + 8.29
 7. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    45.41   + 9.55
 8. Jadviščok Ladislav        UOL5101 C SK UP Olomouc                   47.38   +11.52
 9. Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK Mendelu Brno                48.20   +12.34
10. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  49.18   +13.32
11. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        49.32   +13.46
12. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               51.54   +16.08
13. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             53.11   +17.25
14. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       54.56   +19.10
15. Wysocki Andrzej           SOT51   C Slask O-Team                    55.34   +19.48
16. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    61.54   +26.08
17. Peška Antonín             HLV4801 C KČT - OB Holešov                62.03   +26.17
18. Šmakal Pavel              TZL4801 C SKOB Zlín                       65.43   +29.57
19. Huňka Jiří                RAD4801 C TJ Sokol Radslavice             73.39   +37.53
    Smolka Miloslav           OOL4901 C SK Haná orienteering             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H65B      2.70 km, 75 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava              39.57         
 2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              41.38   + 1.41
 3. Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov              45.05   + 5.08
 4. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    45.23   + 5.26
 5. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava              54.30   +14.33
 6. Ptáček Jiří               BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD            56.59   +17.02
 7. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    63.47   +23.50
 8. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       69.30   +29.33
 9. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      85.38   +45.41
10. Starý Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD            94.04   +54.07
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H70B      2.40 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   45.11         
2. Dufek Jan                 TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno               49.58   + 4.47
3. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             55.18   +10.07
4. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava         61.22   +16.11
5. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Prostějov                   64.58   +19.47
   Fajgl Jaromír             RAD3801 C TJ Sokol Radslavice              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H75B      2.30 km, 70 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB Prostějov                   97.59         
2. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                      144.57   +46.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D12C      2.40 km, 65 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grycová Kateřina          TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno               25.23         
 2. Bruková Magda             TRI0054 B TJ TŽ Třinec                    29.45   + 4.22
 3. Hájková Lenka             AOP0050 B POBO - přátelé OB Opava         37.53   +12.30
 4. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               40.21   +14.58
 5. Korpasová Lucie           LBM0151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      40.37   +15.14
 6. Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk             43.55   +18.32
 7. Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk             46.03   +20.40
 8. Hájková Lucie             AOP0350 C POBO - přátelé OB Opava         46.47   +21.24
 9. Dittrichová Michaela      SKM0251 C KOB Směr Kroměříž               48.56   +23.33
10. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   49.08   +23.45
11. Svobodová Barbora         BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek            51.43   +26.20
12. Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                     93.31   +68.08
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
D21C      2.10 km, 70 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gajda Monika              UWA90   C UNTS Warszawa                   29.57         
2. Pietraszková Lenka        OOP8250 C TJ Opava                        37.51   + 7.54
3. Králová Kateřina          ODR9052 C SKOB Odry                       38.59   + 9.02
4. Hubáčková Lenka           JPV8383 C SK Prostějov                    45.35   +15.38
5. Buiová Andrea             KSU9090 C Klub vytrvalostních sportů Šum  54.09   +24.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H12C      2.40 km, 65 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Karásek Adam              ZPV0001 C KOB Prostějov                   24.25         
 2. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB Prostějov                   24.33   + 0.08
 3. Kroul Josef               ASU0044 B Magnus Orienteering             28.10   + 3.45
 4. Valík Tomáš               AOP0001 B POBO - přátelé OB Opava         34.22   + 9.57
 5. Janovský Tomáš            PGP0101 B SK Praga                        35.54   +11.29
 5. Zentrich Dušan            OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice        35.54   +11.29
 7. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Prostějov                   36.47   +12.22
 8. Podmolík Jonáš            TZL0001 C SKOB Zlín                       38.39   +14.14
 9. Valík Adam                AOP0301 C POBO - přátelé OB Opava         40.04   +15.39
10. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             40.08   +15.43
11. Valášek Václav            KAM0100 C SK Kamenice                     42.18   +17.53
12. Kožina Štěpán             PGP0300 C SK Praga                        42.34   +18.09
13. Kostka Jiří               AOP0201 C POBO - přátelé OB Opava         44.01   +19.36
14. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             44.21   +19.56
15. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             44.39   +20.14
16. Svoboda Radek             STE0207 C SK SKI-OB Šternberk             48.37   +24.12
17. Neumann David             STE0101 C SK SKI-OB Šternberk             56.18   +31.53
18. Byrczek Jan               GLI00   C Szkola Podstawowa Nr. 9 Gliwic  63.15   +38.50
    Kovařík Martin            TRI0101 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
H21C      3.60 km, 110 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                     42.23         
 2. Procházka Jiří            ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov           51.50   + 9.27
 3. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                51.56   + 9.33
 4. Cernohous Petr            JPV8113 C SK Prostějov                    52.36   +10.13
 5. Špičák František          CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    56.04   +13.41
 6. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                        60.19   +17.56
 7. Lichý Ondřej              SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava             67.48   +25.25
 8. Gajda Lukas               AZD95   C Azymek Zdzieszowice             72.07   +29.44
 9. Špičák František          CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    84.53   +42.30
10. Szpak Michal              AZD93   C Azymek Zdzieszowice             86.35   +44.12
11. Wartiak Peter             FBA     C Farmaceut Bratislava            94.58   +52.35
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
HDR      2.20 km, 55 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klechová Karolína         AOP0452 C POBO - přátelé OB Opava         32.02         
 2. Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava         32.03   + 0.01
 3. Dittrichová Lucie         SKM0551 C KOB Směr Kroměříž               32.41   + 0.39
 4. Borunský Matěj            AOP0600 C POBO - přátelé OB Opava         32.48   + 0.46
 5. Mackowiak Darek           SOT05   C Slask O-Team                    34.17   + 2.15
 6. Stoudek Martin            ASU     C Magnus Orienteering             37.07   + 5.05
 7. Holub Mikuláš             SBR0502 C SKOB Bruntál                    38.52   + 6.50
 8. Novák Igor                AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava            42.27   +10.25
 9. Slavík Ondřej             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  44.07   +12.05
10. Pekárek Tobias            TZL     C SKOB Zlín                       47.24   +15.22
11. Procházková Doubravka     ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov           51.27   +19.25
12. Jelínková Nela            XXX     C Neregistrovani 1                52.14   +20.12
13. Tomanek Lukáš             STE0502 C SK SKI-OB Šternberk             54.59   +22.57
14. Pěček Dominik             SKM0401 C KOB Směr Kroměříž               56.28   +24.26
15. Habán Oliver              VLI0600 C Slavia Liberec orienteering     57.06   +25.04
16. Kovalčíková Anna          AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava         60.46   +28.44
17. Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                62.50   +30.48
18. Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                63.43   +31.41
19. Holas Štěpán              AOP0900 C POBO - přátelé OB Opava         67.30   +35.28
20. Mrkvica Václav            VOV     C VSK VŠB TU Ostrava              67.45   +35.43
21. Kovalčíková Alena         AOP0751 C POBO - přátelé OB Opava         70.40   +38.38
22. Novak Richard             AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava            71.01   +38.59
23. Neumannová Kristýna       STE0550 C SK SKI-OB Šternberk             74.49   +42.47
24. Michálková Sabina         LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice        76.15   +44.13
25. Škodová Štěpánka          LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        78.01   +45.59
26. Musilová Johana           XXX     C Neregistrovani 1                84.49   +52.47
27. Pospisilova Stella        STE     C SK SKI-OB Šternberk             85.27   +53.25
28. Pospisilova Helena        STE     C SK SKI-OB Šternberk            158.02  +126.00
    Juřeník jakub             XXX0601 C Neregistrovani 1                 DISK         
    Vlach Timik               SBR0501 C SKOB Bruntál                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
P3      2.50 km, 75 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zřídkaveselý Libor        ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno              20.41         
 2. Oherová Petra             ODR     C SKOB Odry                       32.46   +12.05
 3. Truhlář Karel             ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov           33.29   +12.48
 4. Dovrtělová Gabriela       TZL     C SKOB Zlín                       38.52   +18.11
 5. Grundmannová Hana         LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       39.01   +18.20
 6. Fürstová Katka            LLI6950 C TJ Loko Liberec                 39.43   +19.02
 7. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                  40.20   +19.39
 8. Korpasová Tereza          LBM9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      40.28   +19.47
 9. Košárková Iva             SCP8152 R OK Sparta Praha                 41.06   +20.25
10. Pěčková Monika            SKM     C KOB Směr Kroměříž               41.58   +21.17
11. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               47.40   +26.59
12. VÉBR Tomáš +Šárka         HAV0200 C SKOB Baník Havířov              49.34   +28.53
13. Bantová Martina           OTK     C OOB TJ Jiskra Otrokovice        50.57   +30.16
14. Smolka Ondřej             SOP86   C OOB TJ Slezan Opava             53.23   +32.42
15. Zatloukal Patrik          PTE     C TJ Sokol Ptení                  53.58   +33.17
16. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                    54.38   +33.57
17. Jašková Šárka             ABR7751 C A-TEAM Bruntál                  57.14   +36.33
18. Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                  61.49   +41.08
19. Višňa Florián             XXX     C Neregistrovani 1                66.02   +45.21
20. Chmelařová Blanka         JPV     C SK Prostějov                    69.53   +49.12
21. Tyl Jakub                 XXX     C Neregistrovani 1                71.27   +50.46
22. Potštejnská Dagmar        SRK7952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  91.58   +71.17
23. Kundrata Vít              JZL     C TJ Jižní svahy Zlín            109.26   +88.45
    Tyl Radek                 XXX     C Neregistrovani 1                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 10.09.2012 10:54
09.09.2012 7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M
T5      4.30 km, 110 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  67.54         
 2. Sita Vratislav            SSU     C SK Severka Šumperk              73.27   + 5.33
 3. Slavík Tomáš              VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  73.29   + 5.35
 4. Dressler Jan              SBK7911 C KOB Start Blansko               78.06   +10.12
 5. Kamererová Klára          KAM9154 C SK Kamenice                     81.23   +13.29
 6. Holubová Eva              SBR8001 C SKOB Bruntál                    83.35   +15.41
 7. Mašláň Jakub              TZL     C SKOB Zlín                       86.35   +18.41
 8. Soviš Ivo                 SBR7101 C SKOB Bruntál                    88.54   +21.00
 9. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              89.32   +21.38
10. Opletal Jaroslav          HAV6200 C SKOB Baník Havířov              96.58   +29.04
11. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  98.20   +30.26
12. Frýba Robert á            SJI     C OK Jihlava                      99.09   +31.15
13. Svačinková Kateřina       VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 105.41   +37.47
14. Soviš Jakub               SBR9301 C SKOB Bruntál                   105.52   +37.58
15. Holub Pavel               SBR7302 C SKOB Bruntál                   107.26   +39.32
16. Sovišová Eva              SBR5201 C SKOB Bruntál                   107.48   +39.54
17. Szotek Jedrzej                    C                                117.42   +49.48
18. Klikova Barbora           LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovice       131.46   +63.52
    Prochazkova Lucie         ADA     C OOB TJ Spartak Adamov            DISK         
    Soviš Ivan                SBR4601 C SKOB Bruntál                     DISK         
    Svačinková Jitka          VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
    Zobaník Michal            RAD9901 C TJ Sokol Radslavice              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------