ABM KOB Moira Brno

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 4) 232740 P3 ABM6854 Mokrá Regina 0.00 40.00 Kč ( 1) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 5.00 140.00 Kč ( 5) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 9.00 140.00 Kč ( 10) 331211 H20B ABM9309 Toman Filip 10.00 140.00 Kč ( 11) 886825 H18B ABM9409 Obrátil Štěpán 15.00 140.00 Kč ( 6) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 25.00 140.00 Kč ( 2) 219257 D40B ABM6654 Obrátilová Naďa 29.00 140.00 Kč ( 13) 52013 D18B ABM9560 Otrusinová Jana 40.00 140.00 Kč ( 12)312 886814 H18A ABM9410 Mokrý Ondřej 52.00 150.00 Kč ( 7) 416011 D21B ABM9059 Fasurová Tereza 56.00 150.00 Kč ( 15)453 1007533 D16A ABM9757 Odehnalová Tereza 65.00 150.00 Kč ( 14)428 361957 H16A ABM9708 Kelbl Vladimír 67.00 150.00 Kč ( 16) 438047 D14B ABM9956 Odehnalová Klára 84.00 80.00 Kč ( 3) 52008 H21A ABM6708 Přikryl Petr 99.00 150.00 Kč ( 9)217 232705 H20A ABM9211 Novotný Ondřej 114.00 150.00 Kč ( 8)227 886812 H20A ABM9202 Mokrý Stanislav 134.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2150.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 981840 HDR ADA0651 Procházková Doubravka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 18) 2032151 P3 ADA5111 Truhlář Karel 0.00 40.00 Kč ( 23) 352314 T5 ADA7651 Procházková Lucie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 21) 336714 H40B ADA7101 Čížek Petr 21.00 140.00 Kč ( 22) 49864 H21C ADA7512 Procházka Jiří 37.00 150.00 Kč neregistro ( 19) 52711 H55B ADA5505 Věžník Antonín 54.00 140.00 Kč ( 24) 49862 D16B ADA9651 Čížková Markéta 56.00 140.00 Kč ( 20) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 66.00 140.00 Kč (ASU)
VKLAD CELKEM 690.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 30) 232166 HDR AOP0451 Kotůlková Renáta 0.00 40.00 Kč ( 31) 436929 HDR AOP0452 Klechová Karolína 0.00 40.00 Kč ( 32) 51198 HDR AOP0551 Kovalčíková Anna 0.00 40.00 Kč ( 33) 52290 HDR AOP0600 Borunský Matěj 0.00 40.00 Kč ( 34) 51195 HDR AOP0651 Holasová Barbora 0.00 40.00 Kč ( 35) 51199 HDR AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 40.00 Kč ( 36) 51190 HDR AOP0900 Holas Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 51) 410176 HDR AOP7801 Kotůlek Jan 0.00 40.00 Kč ( 46) 515407 D40B AOP7150 Hájková Jitka 3.00 140.00 Kč ( 47) 52453 D40B AOP7151 Kostková Jana 9.00 140.00 Kč ( 49) 8796 H21A AOP7301 Kovalčík Tomáš 11.00 150.00 Kč ( 39) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 17.00 140.00 Kč ( 42) 920690 H40B AOP6601 Barcík Peter 27.00 140.00 Kč ( 26) 515149 D12C AOP0050 Hájková Lenka 31.00 40.00 Kč ( 54) 920663 H21B AOP9001 Melecký Martin 31.00 150.00 Kč ( 48) 52295 D21A AOP7251 Kašparová Šárka 32.00 150.00 Kč ( 29) 51321 D12C AOP0350 Hájková Lucie 37.00 40.00 Kč ( 40) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 42.00 140.00 Kč ( 59) 49462 D18B AOP9452 Svobodová Radka 44.00 140.00 Kč ( 43) 920695 D40B AOP6753 Barcíková Renáta 51.00 140.00 Kč ( 44) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla 57.00 140.00 Kč ( 38) 52666 H55B AOP5701 Kostka Evžen 58.00 140.00 Kč ( 25) 410105 H12C AOP0001 Valík Tomáš 67.00 40.00 Kč ( 37) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 68.00 80.00 Kč ( 27) 8799 H12C AOP0201 Kostka Jiří 71.00 40.00 Kč ( 28) 51316 H12C AOP0301 Valík Adam 75.00 40.00 Kč ( 53) 51197 D21B AOP7852 Kovalčíková Eva 80.00 150.00 Kč ( 56)209 887166 H20A AOP9301 Hadač Filip 98.00 150.00 Kč ( 41) 887157 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 101.00 150.00 Kč ( 57)212 889295 H20A AOP9302 Rossmanith Vojta 104.00 150.00 Kč ( 50) 428264 H21A AOP7402 Borunský Tomáš 105.00 150.00 Kč ( 60) 2045206 D14B AOP9951 Čechová Klára 108.00 80.00 Kč ( 55)222 515444 H20A AOP9202 Navrátil Boris 124.00 150.00 Kč ( 58)225 995871 H20A AOP9303 Schuster Marek 130.00 150.00 Kč ( 45)50 52296 H21E AOP7102 Košárek Pavel 132.00 150.00 Kč ( 52) 232139 H21A AOP7802 Holas Tomáš 147.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3740.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 873) 515500 HDR AOV0501 Novák Igor 0.00 40.00 Kč ( 874) 336733 HDR AOV0801 Novak Richard 0.00 40.00 Kč neregistro ( 65)402 428234 H16A AOV9602 Glonek Jakub 15.00 150.00 Kč ( 63)303 1625050 H18A AOV9401 Rohel Marek 34.00 150.00 Kč neregistro ( 62) 253117 D20B AOV9350 Krejčí Kateřina 57.00 140.00 Kč ( 66)425 515123 H16A AOV9701 Mielec Jaromír 61.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 670.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 472) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 21.00 80.00 Kč (ASU) ( 68) 53003 D55B ASU5651 Vávrová Beáta 26.00 140.00 Kč ( 830)307 2012280 H18A ASU9547 Hrabos Matej 42.00 150.00 Kč neregistro ( 822) 53565 H12C ASU0044 Kroul Josef 51.00 40.00 Kč ( 823) ? H12C ASU0043 Opravil Daniel 61.00 40.00 Kč ( 702) 976000 H21A ZBM7609 Pátek Richard 63.00 150.00 Kč (ASU) ( 20) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 66.00 140.00 Kč (ASU) ( 72)319 886264 H18A ASU9447 Horvát Petr 66.00 150.00 Kč ( 71)262 995795 D20A ASU9351 Kolářová Renáta 77.00 150.00 Kč ( 800) 920656 D21A ASU8351 Labašová Katarína 90.00 150.00 Kč ( 73)466 980354 D16A ASU9797 Horvátová Hana 91.00 150.00 Kč ( 799) 920685 D21A ASU8598 Vávrová Veronika 110.00 150.00 Kč ( 70)279 515412 D20A ASU9271 Křečková Lenka 111.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

AZD Azymek Zdzieszowice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 840) 1392574 H21C AZD93 Szpak Michal 19.00 230.00 Kč neregistro ( 841) 1394736 H21C AZD95 Gajda Lukas 33.00 230.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 77) 980376 H14B BBM9800 Ptáček Patrik 8.00 80.00 Kč ( 75)311 980371 H18A BBM9500 Záděra Pavel 50.00 150.00 Kč ( 76)427 886286 H16A BBM9600 Ptáček Pavel 65.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 78) 49470 D12C BFM0151 Svobodová Barbora 11.00 40.00 Kč ( 80) 49467 H45B BFM6701 Svoboda Martin 32.00 140.00 Kč ( 79) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 60.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82)313 887936 H18A BOR9503 Pavlovec Jan 54.00 150.00 Kč ( 81)219 2032136 H20A BOR9301 Šákr Vít 118.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) 52178 D60B BOV4852 Sikorová Marie 8.00 80.00 Kč ( 83) 9576 D65B BOV4251 Stará Pavla 11.00 80.00 Kč ( 84) 52174 H65B BOV4401 Ptáček Jiří 25.00 80.00 Kč ( 85) 9577 H65B BOV4402 Starý Břetislav 35.00 80.00 Kč ( 86) 52171 H60B BOV4802 Sikora Miroslav 70.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 52744 H21C CEL5628 Špičák František 13.00 150.00 Kč ( 89) 52410 H21C CEL8039 Špičák František 29.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

CHC KOB Choceň

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 133) 2025363 H21A CHC8502 Pešek Ondřej 33.00 150.00 Kč ( 135)326 2025344 H18A CHC9501 Křivda Martin 80.00 150.00 Kč ( 132) 2011854 H21A CHC7502 Švadlena Pavel 97.00 150.00 Kč ( 134) 2025343 H21A CHC8603 Pátek Michal 115.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 90) 51663 H21A CTB7701 Gregor Martin 5.00 150.00 Kč ( 91)110 887165 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 18.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93) 51965 H40B DCE5500 Procházka Antonín 17.00 140.00 Kč ( 92) 51966 D45B DCE5450 Procházková Miluše 44.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 100)109 887919 D21E DKP8853 Karochová Simona 16.00 150.00 Kč ( 103)356 8645 D18A DKP9450 Dlouhá Hana 19.00 150.00 Kč ( 97) 301369 H21A DKP8511 Wagner Libor 25.00 150.00 Kč ( 98)117 51798 D21E DKP8651 Plochová Dominika 32.00 150.00 Kč ( 105)412 899156 H16A DKP9600 Illner Vojtěch 35.00 150.00 Kč ( 99)122 51796 D21E DKP8850 Svobodná Šárka 42.00 150.00 Kč ( 95)6 888608 H21E DKP8306 Janata Martin 44.00 150.00 Kč ( 101) 887944 D21A DKP9154 Svobodná Madla 46.00 150.00 Kč ( 104)315 886607 H18A DKP9500 Šňupárek Václav 58.00 150.00 Kč ( 107)469 886271 D16A DKP9751 Nováková Tereza 97.00 150.00 Kč ( 94) 9785 D21A DKP8154 Janatová Lucie 112.00 150.00 Kč ( 102)281 53699 D20A DKP9350 Svobodná Tereza 115.00 150.00 Kč ( 106)478 515071 D16A DKP9652 Šňupárková Anna 115.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1950.00 Kč

DOB KOB Dobruška

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 108) 681859 P3 DOB0303 Černík David 0.00 40.00 Kč neregistro ( 109) 889287 HDR DOB0555 Černíková Zuzana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 111) 681856 D21B DOB7878 Černíková Barbora 48.00 150.00 Kč neregistro ( 110) 887908 H21A DOB7501 Kolek Petr 51.00 150.00 Kč ( 112) 7226 D21B DOB7956 Štěpánová Dita 68.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116) 2045231 D21A EKP7850 Ondráčková Veronika 24.00 150.00 Kč ( 115) 2045232 H21A EKP7414 Ondráček Radim 71.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

FBA Farmaceut Bratislava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 762) 416713 H21C FBA Wartiak Peter 21.00 230.00 Kč neregistro ( 761) 2012289 D21A FBA8252 Prekopova Marta 72.00 230.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

GLI Szkola Podstawowa Nr. 9 Gliwice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 824) 2016501 H12C GLI00 Byrczek Jan 53.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 60.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 515058 P3 HAV0200 VÉBR Tomáš +Šárka 0.00 40.00 Kč ( 120) 253121 T5 HAV6200 Opletal Jaroslav 0.00 40.00 Kč ( 121) 515436 H40B HAV6301 Sochor Tomáš 11.00 140.00 Kč ( 122) 515066 H40B HAV7103 Vébr Radek 25.00 140.00 Kč ( 837) 2023963 H21B HAV8608 Preissler Adam 49.00 230.00 Kč ( 119) 336721 H50B HAV5701 Jakobi Zdeněk 56.00 140.00 Kč ( 123) 881004 H21A HAV8801 Sochor Jan 67.00 150.00 Kč ( 118) 49305 H70B HAV4201 Beneš Karel 70.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 124) 515105 H50B HCE5900 Kettner Pavel 50.00 140.00 Kč ( 125) 232490 D45B HCE6450 Kettnerová Lenka 72.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 128) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 37.00 140.00 Kč ( 127) 53827 H35B HLV6404 Sedláček Jaroslav 45.00 140.00 Kč ( 64) 416087 D18B HLV9555 Končáková Klára 52.00 210.00 Kč ( 126) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 84.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 570.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 130) 51939 H65B HOB4701 Klech Josef 17.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

JIL OK Jilemnice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 137) 9088 D21A JIL8651 Tihonová Martina 14.00 150.00 Kč ( 136) 51590 H21A JIL7701 Kolín Jan 61.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

JPV SK Prostějov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 772) ? H21C JPV8113 Cernohous Petr 15.00 230.00 Kč neregistro ( 151) 52484 H14B JPV9919 Němeček Kryštof 18.00 80.00 Kč ( 141) 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 24.00 140.00 Kč ( 138) 52498 H50B JPV6112 Jeřábek Luboš 40.00 140.00 Kč ( 882) 52861 D21B JPV8575 Daňková Petra 44.00 150.00 Kč ( 148) 1602633 H14B JPV9807 Vystavěl Ondřej 52.00 80.00 Kč ( 140) 52864 D45B JPV6363 Vavrečková Ivana 54.00 140.00 Kč ( 144) 8849 D18B JPV9474 Vítková Lucie 58.00 140.00 Kč ( 145)316 1602632 H18A JPV9505 Chmelař Martin 60.00 150.00 Kč ( 146)452 1602631 D16A JPV9677 Grulichová Lucie 63.00 150.00 Kč ( 139) 1007543 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 74.00 140.00 Kč ( 143) 52485 D21C JPV8383 Hubáčková Lenka 79.00 150.00 Kč ( 142)25 1602629 H21E JPV8201 Otrusina Jiří 82.00 150.00 Kč ( 149) 1007538 D14B JPV9898 Pilcová Sabina 94.00 80.00 Kč ( 150) 1007537 D14B JPV9899 Soldánová Tereza 100.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 154) 218973 D35B JZL7351 Kundratová Jana 53.00 140.00 Kč ( 153) 53353 H12C JZL0201 Kundrata Jan 77.00 40.00 Kč ( 152) 218974 D14B JZL0051 Kundratová Lucie 86.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

KAM SK Kamenice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156) 51733 H21A KAM6501 Kozák Petr 13.00 150.00 Kč ( 164)355 232418 D18A KAM9551 Hlubučková Kristýna 17.00 150.00 Kč ( 163)357 428250 D18A KAM9452 Kamererová Valerie 21.00 150.00 Kč ( 157) 52276 H45B KAM6600 Valášek Petr 34.00 140.00 Kč ( 168)413 232245 H16A KAM9700 Valášek Jiří 37.00 150.00 Kč ( 158) 232393 D21A KAM6951 Valášková Šárka 40.00 150.00 Kč ( 165)367 51968 D18A KAM9554 Procházková Marie 41.00 150.00 Kč ( 162)310 887640 H18A KAM9403 Kettner Lukáš 48.00 150.00 Kč ( 166)423 897360 H16A KAM9601 Kettner Vojtěch 57.00 150.00 Kč ( 155) 336743 H12C KAM0100 Valášek Václav 59.00 40.00 Kč ( 161)325 920683 H18A KAM9401 Semík Ondřej 78.00 150.00 Kč ( 160)327 981801 H18A KAM9400 Valášek Jan 82.00 150.00 Kč ( 159)268 515447 D20A KAM9350 Mrázová Pavla 89.00 150.00 Kč ( 167)467 361971 D16A KAM9650 Hausenblasová Karolína 93.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1980.00 Kč

KNM Kysucke Nove Mesto

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 775) 425448 H21C KNM Richter Jozef 35.00 230.00 Kč
VKLAD CELKEM 230.00 Kč

KON KOB Konice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 171) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 28.00 140.00 Kč ( 169) 52412 D50B KON5887 Smičková Eva 29.00 140.00 Kč ( 173) 52725 H45B KON6427 Navrátil Václav 44.00 140.00 Kč ( 174) 361996 H45B KON6431 Vlach Josef 48.00 140.00 Kč ( 170) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 58.00 140.00 Kč ( 175) 500581 H45B KON6515 Hlava Miroslav 62.00 140.00 Kč ( 180) 49367 D16B KON9771 Müllerová Kristýna 62.00 140.00 Kč ( 181) 1007539 H14B KON9824 Kočí Josef 62.00 80.00 Kč ( 179) 8898 D18B KON9572 Vlachová Eliška 64.00 140.00 Kč ( 172) 52417 D45B KON6389 Hlavová Miroslava 68.00 140.00 Kč ( 178) 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 68.00 150.00 Kč ( 177) 515485 D21B KON8277 Ebnerová Eva 72.00 150.00 Kč ( 176) 995816 D21A KON7852 Otrubová Johana 96.00 150.00 Kč ( 182) 52722 D14B KON9898 Vlachová Kateřina 122.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1870.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 183)454 416318 D16A KRL9651 Hanáková Magda 67.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 186) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 33.00 140.00 Kč ( 184) 52635 D45B KRN6551 Bohunská Jana 40.00 140.00 Kč ( 191) 52637 D21B KRN9151 Bohunská Monika 52.00 150.00 Kč ( 187) 52625 H21B KRN8100 Hrouza Jan 61.00 150.00 Kč ( 188) 5591 D21B KRN8353 Sukeníková Zuzana 64.00 150.00 Kč ( 189) 52627 D21A KRN8383 Jiříčková Bětka 74.00 150.00 Kč ( 190) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 74.00 150.00 Kč ( 185) 52643 H21A KRN6804 Zavřel Michal 93.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1180.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 197) 420414 T5 KSU7373 Smrčková Věra 0.00 40.00 Kč ( 198) 420450 T5 KSU7401 Smrček Petr 0.00 40.00 Kč ( 209) 53662 H14B KSU9909 Šrámek Ondřej 12.00 80.00 Kč ( 206) 446440 H14B KSU9800 Havlíček Ondřej 16.00 80.00 Kč ( 207) 53652 H14B KSU9906 Müller Jonáš 26.00 80.00 Kč ( 196) 443067 D40B KSU7070 Rozsívalová Helena 43.00 140.00 Kč ( 200) 886292 H21A KSU9045 Janů Zdeněk 47.00 150.00 Kč ( 202) 442865 H21B KSU9202 Jílek Jakub 55.00 150.00 Kč ( 208) 446448 H14B KSU9908 Jílek Ondřej 56.00 80.00 Kč ( 195) 515101 H21A KSU5801 Šrámek Jaromír 57.00 150.00 Kč ( 193) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 60.00 80.00 Kč ( 203) 886267 D20B KSU9393 Janů Hana 65.00 140.00 Kč ( 192) ? D21C KSU Buiová Andrea 71.00 150.00 Kč neregistro ( 201) 446450 H21B KSU9142 Rozsíval Alois 75.00 150.00 Kč ( 204)263 897363 D20A KSU9394 Vozdová Aneta 79.00 150.00 Kč ( 194) 886293 H21B KSU5749 Janů Zdeněk 81.00 150.00 Kč ( 205)465 897348 D16A KSU9799 Smrčková Dominika 89.00 150.00 Kč ( 199) 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 129.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2110.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 213) 52062 P3 LBM9898 Korpasová Tereza 0.00 40.00 Kč ( 210) 52077 D12C LBM0151 Korpasová Lucie 15.00 40.00 Kč ( 211) 52063 H50B LBM6113 Korpas Jaroslav 46.00 140.00 Kč ( 212) 52029 D21B LBM7362 Korpasová Ivana 76.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 872) ? HDR LCE0852 Škodová Štěpánka 0.00 40.00 Kč ( 252) 52692 H14B LCE9803 Černocký Libor 6.00 80.00 Kč ( 228) 52683 H35B LCE7439 Škoda František 7.00 140.00 Kč ( 225) 889302 D40B LCE6569 Hubáčková Dagmar 17.00 140.00 Kč ( 251)403 889311 H16A LCE9801 Sýkora Vojtěch 17.00 150.00 Kč ( 224) 889290 H45B LCE6413 Vavrys Petr 26.00 140.00 Kč ( 221) 889303 H35B LCE6311 Hubáček Jaroslav 27.00 140.00 Kč ( 214) 889310 D12C LCE0351 Hubáčková Dagmar 29.00 40.00 Kč ( 236) 515424 H21A LCE9001 Slezák Jiří 29.00 150.00 Kč ( 223) 889289 D45B LCE6359 Vavrysová Iva 32.00 140.00 Kč ( 220) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 33.00 140.00 Kč ( 257) 246840 H14B LCE9908 Vopařil Jan 34.00 80.00 Kč neregistro ( 239) 52709 H21A LCE9102 Vlažný Jakub 35.00 150.00 Kč ( 217) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 37.00 140.00 Kč ( 227) 436969 H35B LCE7034 Šuráň René 37.00 140.00 Kč ( 216) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 38.00 140.00 Kč ( 237) 53880 H21B LCE9004 Šmotek Jiří 39.00 150.00 Kč ( 215) 889300 D45B LCE5551 Stackeová Anna 42.00 140.00 Kč ( 219) 889301 H35B LCE6207 Slezák Libor 43.00 140.00 Kč ( 247)416 889308 H16A LCE9601 Mudrák Štěpán 43.00 150.00 Kč ( 222) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 46.00 140.00 Kč ( 233) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 46.00 150.00 Kč ( 256) 52703 H14B LCE9907 Plášek Pavel 48.00 80.00 Kč ( 226) 889307 H35B LCE6602 Kunčar Vít 53.00 140.00 Kč ( 248)422 889313 H16A LCE9602 Slíva Jan 55.00 150.00 Kč ( 234)13 889288 H21E LCE8803 Cahel Marek 58.00 150.00 Kč ( 245)255 505081 D20A LCE9352 Szlendak Joanna 63.00 150.00 Kč ( 249)455 889306 D16A LCE9651 Kunčarová Jana 69.00 150.00 Kč ( 241)259 889312 D20A LCE9250 Sklenářová Radka 71.00 150.00 Kč ( 230) 515096 H21A LCE7701 Bencúr Juraj 73.00 150.00 Kč ( 229)22 1399000 H21E LCE7602 Horyna Roman 76.00 150.00 Kč ( 246)324 2017666 H18A LCE9501 Hubáček Jonáš 76.00 150.00 Kč ( 240)206 896968 H20A LCE9201 Valenta Jiří 92.00 150.00 Kč ( 238) 52710 D21A LCE9052 Hubáčková Pavla 94.00 150.00 Kč ( 242)272 889304 D20A LCE9251 Kukolová Šárka 97.00 150.00 Kč ( 254) 416072 D14B LCE9905 Beblavý Martin 98.00 80.00 Kč ( 243)216 886716 H20A LCE9301 Hubáček Michal 112.00 150.00 Kč ( 244)218 553457 H20A LCE9302 Vavrys Johan 116.00 150.00 Kč ( 235)43 515460 H21E LCE8902 Slezák Zdeněk 118.00 150.00 Kč ( 250)480 889309 D16A LCE9751 Vavrysová Barbara 119.00 150.00 Kč ( 231)45 995852 H21E LCE7835 Hanslian David 122.00 150.00 Kč ( 218) 52678 H21A LCE6127 Hubáček Josef 123.00 150.00 Kč ( 253) 416067 D14B LCE9855 Šomanová Anna 126.00 80.00 Kč ( 232) 2020705 H21A LCE8110 Macka Radek 141.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 5900.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 258) 2032126 P3 LLI6950 Fürstová Katka 0.00 40.00 Kč ( 259)431 436960 H16A LLI9603 Fürst Matouš 73.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 262)366 236994 D18A LPM9452 Chvalová Věra 39.00 150.00 Kč ( 260) 361948 H45B LPM6700 Chval Josef 52.00 140.00 Kč ( 263)464 361920 D16A LPM9650 Šiková Barbora 87.00 150.00 Kč ( 264)472 361960 D16A LPM9651 Šiková Karolína 103.00 150.00 Kč ( 261)214 887626 H20A LPM9202 Kolovský František 108.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 271)105 9212 D21E LPU8552 Udržalová Pavla 8.00 150.00 Kč ( 279)108 906217 D21E LPU9053 Knapová Jana 14.00 150.00 Kč ( 297)407 2008506 H16A LPU9615 Klabouch Martin 25.00 150.00 Kč ( 292)361 940318 D18A LPU9451 Procházková Klára 29.00 150.00 Kč ( 293)363 4536 D18A LPU9458 Voborníková Alena 33.00 150.00 Kč ( 265) 9230 H40B LPU6901 Fencl Petr 37.00 140.00 Kč ( 266)121 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 40.00 150.00 Kč ( 268)4 887920 H21E LPU8208 Zvěřina Petr 40.00 150.00 Kč ( 296)417 887156 H16A LPU9609 Kaplan Martin 45.00 150.00 Kč ( 275)124 515136 D21E LPU8752 Hermanová Zuzana 46.00 150.00 Kč ( 295)370 220400 D18A LPU9558 Doleželová Kateřina 47.00 150.00 Kč ( 269)127 515126 D21E LPU8357 Zvěřinová Martina 52.00 150.00 Kč ( 274) 9205 D21A LPU8751 Sůvová Barbora 60.00 150.00 Kč ( 270)134 981834 D21E LPU8499 Przyczková Michaela 66.00 150.00 Kč ( 283)257 995792 D20A LPU9261 Petráčková Klára 67.00 150.00 Kč ( 291)320 515487 H18A LPU9410 Grundmann Jan 68.00 150.00 Kč ( 294)322 887928 H18A LPU9502 Deml Tomáš 72.00 150.00 Kč ( 277)21 515166 H21E LPU9005 Nožka Radek 74.00 150.00 Kč ( 272)23 9278 H21E LPU8605 Lenner Miroslav 78.00 150.00 Kč ( 298)461 434574 D16A LPU9658 Chládková Simona 81.00 150.00 Kč ( 299)463 9648 D16A LPU9752 Fenclová Tereza 85.00 150.00 Kč ( 282)27 515162 H21E LPU9113 Procházka David 86.00 150.00 Kč ( 281) 981815 H21A LPU9110 Procházka Tomáš 87.00 150.00 Kč ( 288)205 889299 H20A LPU9307 Kubelka Tomáš 90.00 150.00 Kč ( 276)30 981816 H21E LPU9001 Hovorka Lukáš 92.00 150.00 Kč ( 286)207 410798 H20A LPU9303 Kos Tomáš 94.00 150.00 Kč ( 280) 410785 D21A LPU9054 Valachová Martina 98.00 150.00 Kč ( 278)34 515142 H21E LPU9006 Klapal Jan 100.00 150.00 Kč ( 285)210 410796 H20A LPU9302 Kos Oldřich 100.00 150.00 Kč ( 290)277 219279 D20A LPU9357 Kulhavá Šárka 107.00 150.00 Kč ( 289)280 2011864 D20A LPU9351 Knapová Lenka 113.00 150.00 Kč ( 883) 886290 H21A LPU8608 Kafka Miloš 121.00 150.00 Kč ( 267)46 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 124.00 150.00 Kč ( 284)224 1080493 H20A LPU9301 Čermák Jan 128.00 150.00 Kč ( 287)228 331549 H20A LPU9306 Záveský Filip 136.00 150.00 Kč ( 273) 886272 H21A LPU8701 Fiala Petr 143.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 5390.00 Kč

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 300)471 682088 D16A LTP9750 Kovářová Lenka 101.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 302)364 995893 D18A LTU9551 Svobodová Lenka 35.00 150.00 Kč ( 301) 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 76.00 150.00 Kč ( 786)474 301640 D16A LTU9651 Koderičová Tereza 107.00 230.00 Kč
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 303) 51372 HDR MOV0751 Štětínská Tereza 0.00 40.00 Kč ( 307) 2027243 T5 MOV6702 Vývoda Zdeněk 0.00 40.00 Kč ( 306) 51173 H50B MOV6102 Maceček Otakar 44.00 140.00 Kč ( 305) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 50.00 140.00 Kč ( 310) 232392 D16B MOV9751 Svěchotová Natálie 52.00 140.00 Kč ( 308) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 55.00 140.00 Kč ( 309) 420413 D21B MOV8052 Juřeníková Hana 60.00 150.00 Kč ( 304) 52774 H55B MOV5201 Juřeník Josef 64.00 140.00 Kč ( 312) 2032153 D14B MOV9951 Švidrnochová Lenka 110.00 80.00 Kč ( 311) 2027242 D14B MOV9852 Vývodová Jana 128.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1090.00 Kč

ODR SKOB Odry

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 313) 416148 P3 ODR Oherová Petra 0.00 40.00 Kč neregistro ( 884) 49380 H21B ODR8600 Pavlačka František 43.00 230.00 Kč ( 315) 49413 D21C ODR9052 Králová Kateřina 87.00 150.00 Kč ( 314) 52756 H21A ODR7101 Rigó Marek 127.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 570.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 318) 307337 H50B OOL5904 Višňa Milan 60.00 140.00 Kč ( 316) 52530 H21B OOL5301 Zdráhal Tomáš 65.00 150.00 Kč ( 317) 52531 H50B OOL5804 Albert František 70.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

OOP TJ Opava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 320) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 10.00 80.00 Kč ( 323) 232323 H21C OOP8100 Pietraszek Martin 27.00 150.00 Kč ( 321) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 38.00 140.00 Kč ( 326) 995815 D21A OOP8559 Rychlá Pavlína 42.00 150.00 Kč ( 319) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 50.00 80.00 Kč ( 322) 52767 D45B OOP6750 Kociánová Eva 50.00 140.00 Kč ( 324) 52758 D21C OOP8250 Pietraszková Lenka 83.00 150.00 Kč ( 325) 886824 H21A OOP8505 Rychlý Pavel 113.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1040.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 885) 6607 H50B OSN6207 Bořil Petr 66.00 210.00 Kč ( 886)430 232250 H16A OSN9700 Bořil Jan 71.00 230.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 327) 433089 P3 OTK Bantová Martina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 332) 425524 H40B OTK7202 Šiška Oto 3.00 140.00 Kč ( 331) 53323 H40B OTK7101 Zentrich David 23.00 140.00 Kč ( 328) 331216 H14B OTK0001 Panovec Kryštof 46.00 80.00 Kč ( 333) 433085 D16B OTK9751 Zentrichová Daniela 54.00 140.00 Kč ( 330) 52348 H50B OTK6201 Panovec Vladan 72.00 140.00 Kč ( 329) 433084 H12C OTK0002 Zentrich Dušan 85.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

PGP SK Praga

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 337)107 995832 D21E PGP8556 Spurná Martina 12.00 150.00 Kč ( 338)111 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 20.00 150.00 Kč ( 342)411 53012 H16A PGP9701 Čermák Adam 33.00 150.00 Kč ( 335) 51632 H50B PGP6000 Kožina Petr 42.00 140.00 Kč ( 336)24 995838 H21E PGP7601 Matějů Luboš 80.00 150.00 Kč ( 334) 51636 H12C PGP0101 Janovský Tomáš 91.00 40.00 Kč ( 340)276 53009 D20A PGP9350 Kožinová Anna 105.00 150.00 Kč ( 341)477 51633 D16A PGP9650 Kožinová Zuzana 113.00 150.00 Kč ( 343)483 981838 D16A PGP9850 Janovská Kateřina 125.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1230.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 347) 9086 H21A PHK7905 Tihon Michal 9.00 150.00 Kč ( 344) 515050 H35B PHK7107 Mašata Roman 13.00 140.00 Kč ( 368) 207870 H14B PHK9905 Mašata Metoděj 20.00 80.00 Kč ( 348)112 9448 D21E PHK8055 Vítková Lucie 22.00 150.00 Kč ( 366)409 981818 H16A PHK9704 Růžička Adam 29.00 150.00 Kč ( 358)116 887904 D21E PHK9150 Kosová Denisa 30.00 150.00 Kč ( 359)119 1008144 D21E PHK9154 Valešová Jana 36.00 150.00 Kč ( 354) 886259 H21A PHK9001 Zelenka Tomáš 37.00 150.00 Kč ( 899)308 886647 H18A PHK9500 Dzioba Mateusz 44.00 230.00 Kč neregistro ( 362)418 204521 H16A PHK9601 Mašata Matěj 47.00 150.00 Kč ( 353) 9415 D21A PHK8951 Čepová Daniela 52.00 150.00 Kč ( 363)424 2035705 H16A PHK9602 Horáček Petr 59.00 150.00 Kč ( 356)15 553445 H21E PHK9104 Kamenický Jakub 62.00 150.00 Kč ( 365)456 1398981 D16A PHK9656 Machačová Michaela 71.00 150.00 Kč ( 357) 553448 H21A PHK9110 Azeb Karim 75.00 150.00 Kč ( 346) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 81.00 150.00 Kč ( 351) 981820 D21A PHK8855 Azebová Nina 82.00 150.00 Kč ( 349) 995884 H21A PHK8701 Justa Pavel 85.00 150.00 Kč ( 352) 553440 H21A PHK8903 Müller Martin 95.00 150.00 Kč ( 360)271 9832 D20A PHK9353 Kamenická Kateřina 95.00 150.00 Kč ( 367)470 1398990 D16A PHK9751 Novotná Klára 99.00 150.00 Kč ( 350)38 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 108.00 150.00 Kč ( 364)481 1398980 D16A PHK9653 Šádková Martina 121.00 150.00 Kč ( 355)47 553441 H21E PHK9101 Kubát Pavel 126.00 150.00 Kč ( 345) 9797 H21A PHK7601 Vítek Petr 137.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3750.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 369) 52484 HDR PLU0350 Němečková Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 370) 2019215 HDR PLU0577 Otrubová Anna 0.00 40.00 Kč ( 372) 2035148 H21C PLU7917 Otruba Karel 17.00 150.00 Kč ( 373) 52490 H21C PLU8007 Matyšek Radoslav 25.00 150.00 Kč ( 371) 995892 H35B PLU7417 Otruba Marek 51.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 520.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 375) 8826 P3 PTE6952 Vítková Miroslava 0.00 40.00 Kč ( 374) 8828 H45B PTE6622 Vítek Zbyněk 28.00 140.00 Kč ( 376) 52430 H21A PTE8403 Jirka Michal 39.00 150.00 Kč ( 377) 8843 D21B PTE8485 Zavadilová Simona 78.00 150.00 Kč ( 378) 8822 H21B PTE8527 Klváček Aleš 83.00 150.00 Kč ( 379) 8829 D21A PTE8771 Boháčová Lucie 84.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 380) 438601 D40B PZR7171 Doleželová Iva 15.00 140.00 Kč ( 382)321 330693 H18A PZR9505 Málek Jan 70.00 150.00 Kč ( 381)270 232496 D20A PZR9251 Urbanová Johana 93.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 387) 49440 T5 RAD9901 Zobaník Michal 0.00 40.00 Kč ( 385) 49464 D40B RAD6850 Zobaníková Vladimíra 13.00 140.00 Kč ( 384) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 72.00 80.00 Kč ( 383) 49434 H70B RAD3801 Fajgl Jaromír 76.00 80.00 Kč ( 386) 8086 H21A RAD7401 Hrazdil Roman 139.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

RBA TJ Rapid Bratislava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 814) 416825 D40B RBA6951 Smelikova Hana 23.00 140.00 Kč ( 791) 416559 D14B RBA0051 Hrabosova Magdalena 96.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 394) 2032123 H14B RBK9802 Žáček Matěj 10.00 80.00 Kč ( 393)365 2020737 D18A RBK9452 Tužilová Magdaléna 37.00 150.00 Kč ( 390) 2015806 D20B RBK9257 Moučková Andrea 55.00 140.00 Kč ( 388) 2034070 D21A RBK8951 Skládanková Tereza 56.00 150.00 Kč ( 389) 301286 D20B RBK9252 Pekárková Monika 63.00 140.00 Kč ( 391) 219245 D20B RBK9355 Hegerová Petra 67.00 140.00 Kč ( 392)275 219249 D20A RBK9357 Šestáková Petra 103.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 395)220 1602625 H20A ROU9303 Buk Jindřich 120.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

RYB UKS Reflex Rybnik

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 771)352 886320 D18A RYB94 Kasza Izabela 11.00 230.00 Kč
VKLAD CELKEM 230.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 397) 330612 T5 SBK7911 Dressler Jan 0.00 40.00 Kč ( 398) 219251 D21B SBK8151 Daňková Veronika 62.00 150.00 Kč ( 396) 811213 H21A SBK7541 Daněk Roman 131.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 400) 410731 HDR SBR0501 Vlach Timik 0.00 40.00 Kč ( 399) ? H35B SBR Zbynek Uhlir 9.00 140.00 Kč neregistro ( 402) 51904 H65B SBR4701 Blažek Václav 19.00 80.00 Kč ( 401) 51905 H65B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 33.00 80.00 Kč ( 406) 51909 H45B SBR6601 Sklenář Josef 56.00 140.00 Kč ( 407)314 307332 H18A SBR9501 Sklenář Martin 56.00 150.00 Kč ( 404) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 58.00 140.00 Kč ( 405) 51873 H45B SBR6302 Řeháček Petr 60.00 140.00 Kč ( 403) 51910 H60B SBR4801 Toman Stanislav 78.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 990.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 409) 51568 P3 SCP8152 Košárková Iva 0.00 40.00 Kč ( 408)8 681612 H21E SCP6800 Pospíšil Vít 48.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 412)106 1398689 D21E SHK8152 Hepnerová Martina 10.00 150.00 Kč ( 419) 995857 D21A SHK9151 Chmelařová Michaela 20.00 150.00 Kč ( 410) 9135 H21B SHK7605 Svoboda Ondřej 35.00 150.00 Kč ( 416)120 9182 D21E SHK8753 Doležalová Veronika 38.00 150.00 Kč ( 411)123 1008173 D21E SHK8150 Jedličková Zuzana 44.00 150.00 Kč ( 414)9 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 50.00 150.00 Kč ( 422)420 1396847 H16A SHK9701 Netuka Vojtěch 51.00 150.00 Kč ( 421)264 51176 D20A SHK9351 Fundová Eliška 81.00 150.00 Kč ( 417) 9189 H21A SHK8902 Šabatka Zdeněk 89.00 150.00 Kč ( 420)208 49603 H20A SHK9204 Smitka Jan 96.00 150.00 Kč ( 418) 515140 D21A SHK8952 Petrželová Tereza 104.00 150.00 Kč ( 413) 9148 D21A SHK8256 Doležalová Lenka 108.00 150.00 Kč ( 415)48 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 128.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1950.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 423)113 897345 D21E SJC8952 Bochenková Ivana 24.00 150.00 Kč ( 426)419 2045221 H16A SJC9703 Zikmund Zdeněk 49.00 150.00 Kč ( 887) 9998 H21B SJC8801 Špicar Petr 53.00 230.00 Kč ( 425)426 4239 H16A SJC9603 Zlámal David 63.00 150.00 Kč ( 424)429 9996 H16A SJC9601 Štál Jan 69.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 830.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 429)354 920682 D18A SJH9451 Benešová Jana 15.00 150.00 Kč ( 427) 336767 H40B SJH7001 Beneš Jan 19.00 140.00 Kč ( 430)359 331719 D18A SJH9551 Kubičková Bára 25.00 150.00 Kč ( 431)459 331244 D16A SJH9751 Parkanová Veronika 77.00 150.00 Kč ( 428)266 553458 D20A SJH9352 Šrámková Michaela 85.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

SJI OK Jihlava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 432) 253125 T5 SJI Frýba Robert á 0.00 40.00 Kč neregistro ( 433)421 232322 H16A SJI9601 Čech Janá 53.00 150.00 Kč ( 434)432 253124 H16A SJI9702 Frýba Dominiká 75.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 435) 2017677 P3 SKM Pěčková Monika 0.00 40.00 Kč neregistro ( 437) 53817 HDR SKM0401 Pěček Dominik 0.00 40.00 Kč ( 438) 53811 HDR SKM0551 Dittrichová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 888) 253370 H18B SKM9404 Zvoníček Josef 9.00 210.00 Kč ( 445) 416083 H20B SKM9301 Pěček Martin 12.00 140.00 Kč ( 446) 53824 H18B SKM9401 Dvorský Vojtěch 13.00 140.00 Kč ( 441) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 19.00 140.00 Kč ( 447) 425530 H18B SKM9501 Krajcar Ivo 19.00 140.00 Kč ( 442) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 25.00 140.00 Kč ( 436) 253379 D12C SKM0251 Dittrichová Michaela 35.00 40.00 Kč ( 449)414 2045216 H16A SKM9601 Dvorský Petr 39.00 150.00 Kč ( 443) 52207 H21A SKM7501 Dittrich Pavel 43.00 150.00 Kč ( 444) 52208 D21A SKM7750 Dittrichová Andrea 48.00 150.00 Kč ( 448) 53820 D18B SKM9551 Krajcarová Soňa 48.00 140.00 Kč ( 450) 416078 D16B SKM9651 Pěčková Veronika 58.00 140.00 Kč ( 440) 416082 H50B SKM6103 Dvorský Ilja 76.00 140.00 Kč ( 439) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 80.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2020.00 Kč

SLA SKOB Slaný

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 451)415 52624 H16A SLA9701 Ježek Ondřej 41.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

SNA TJ START Náchod

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 452) 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 27.00 150.00 Kč ( 453) 9606 D40B SNA7155 Douchová Jaroslava 47.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 465) 49309 H20B SOP9302 Jarnot Michal 4.00 140.00 Kč ( 464) 8725 H20B SOP9301 Pospíšil Petr 14.00 140.00 Kč ( 461) 49304 H21C SOP8802 Lichý Ondřej 31.00 150.00 Kč ( 463) 49389 D21A SOP9052 Moravcová Lucie 34.00 150.00 Kč ( 467) 49302 D18B SOP9551 Procházková Marie 46.00 140.00 Kč ( 468) 253106 H14B SOP9901 Procházka Zdeněk 50.00 80.00 Kč ( 459) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 51.00 140.00 Kč ( 460) 52765 H21B SOP7811 Válka Jan 51.00 150.00 Kč ( 458) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 52.00 140.00 Kč ( 462) 49388 D21B SOP8852 Válková Zuzana 54.00 150.00 Kč ( 456) 49391 H55B SOP5701 Pospíšil Václav 56.00 140.00 Kč ( 466)254 8726 D20A SOP9352 Svobodová Klára 61.00 150.00 Kč ( 457) 434592 H55B SOP5702 Vašek Rudolf 68.00 140.00 Kč ( 455) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 74.00 80.00 Kč ( 469) 428208 D14B SOP9951 Poláková Tereza 90.00 80.00 Kč ( 454) 425583 D14B SOP0151 Poláková Lenka 104.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2050.00 Kč

SOT Slask O-Team

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 763) 338917 HDR SOT05 Mackowiak Darek 0.00 40.00 Kč ( 767) 222889 D55B SOT56 Wysocka Jolanta 28.00 210.00 Kč ( 768)305 889265 H18A SOT94 Jurczyk Tomasz 38.00 230.00 Kč ( 764) 886617 D21A SOT85 Wysocka Malwina 54.00 230.00 Kč ( 770) 222893 H60B SOT51 Wysocki Andrzej 68.00 120.00 Kč ( 765) 222900 D21B SOT85 Mackowiak Agata 70.00 230.00 Kč ( 766) 222881 D21C SOT87 Wysocka Olga 75.00 230.00 Kč ( 769) 842664 H21B SOT82 Dragowski Piotr 79.00 230.00 Kč
VKLAD CELKEM 1760.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 471) 51175 P3 SRK7952 Potštejnská Dagmar 0.00 40.00 Kč ( 900)306 301112 H18A SRK9509 Ptáček Martin 40.00 230.00 Kč ( 470) 9525 H21A SRK7807 Potštejnský Jan 133.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 475) 420422 T5 SSU6700 Zatloukal Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 472) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 21.00 80.00 Kč (ASU) ( 476) 2032169 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 21.00 140.00 Kč ( 473) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 30.00 140.00 Kč ( 477) 52578 H21B SSU7847 Krtička Luděk 33.00 150.00 Kč ( 481) 6713 H14B SSU9911 Kašpar Petr 40.00 80.00 Kč ( 479)11 1007536 H21E SSU8802 Poklop Martin 54.00 150.00 Kč ( 474) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 60.00 140.00 Kč ( 889) 2032188 D16B SSU9666 Machusová Karolína 64.00 140.00 Kč ( 478)19 52555 H21E SSU8243 Král Václav 70.00 150.00 Kč ( 480)460 425560 D16A SSU9661 Kašparová Zuzka 79.00 150.00 Kč ( 482) 2025342 D14B SSU9950 Zatloukalová Romana 132.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1360.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 489) 442877 HDR STE0502 Tomanek Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 890) ? HDR STE Pospisilova Helena 0.00 40.00 Kč neregistro ( 891) ? HDR STE Pospisilova Stella 0.00 40.00 Kč neregistro ( 892) ? HDR STE0550 Neumannová Kristýna 0.00 40.00 Kč ( 487) 2027230 D12C STE0250 Smolková Sabina 17.00 40.00 Kč ( 488) 2035721 D12C STE0252 Marková Ema 23.00 40.00 Kč ( 502) 52511 H21B STE7601 Jašek Petr 41.00 150.00 Kč ( 498) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 42.00 150.00 Kč ( 500) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 45.00 150.00 Kč ( 503) 52432 H21A STE8303 Axman Karel 45.00 150.00 Kč ( 492) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 46.00 140.00 Kč ( 494) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 49.00 140.00 Kč ( 505) 426325 D18B STE9456 Neumannová Anna 60.00 140.00 Kč ( 491) 52517 H60B STE4801 Sklenář Antonín 62.00 80.00 Kč ( 499)16 52288 H21E STE7401 Tomanek Daniel 64.00 150.00 Kč ( 504)318 2027239 H18A STE9411 Skoupý Jan 64.00 150.00 Kč ( 484) 2027241 H12C STE0101 Neumann David 65.00 40.00 Kč ( 495) 1007547 H21A STE6501 Skyva Petr 65.00 150.00 Kč ( 496) 52514 D45B STE6751 Neumannová Kamila 66.00 140.00 Kč ( 486) 2032142 H12C STE0207 Svoboda Radek 73.00 40.00 Kč ( 490) 52529 H70B STE4101 Čermák Miloslav 78.00 80.00 Kč ( 485) 2027218 H12C STE0204 Světnický František 81.00 40.00 Kč ( 501) 52294 D21A STE7552 Tomanková Martina 88.00 150.00 Kč ( 483) 2032171 H12C STE0007 Bořánek Michal 89.00 40.00 Kč ( 493) 52526 H21A STE5809 Václavek Tomáš 91.00 150.00 Kč ( 497) 1004660 H21A STE6907 Petřivalský Marek 145.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2620.00 Kč

SWR Slask Wroclaw

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 798) 889173 D20B SWR93 Donczew Anna 61.00 210.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 506) 232865 D12C TBM0058 Grycová Kateřina 7.00 40.00 Kč ( 509) 49660 D65B TBM4451 Liščinská Eva 7.00 80.00 Kč ( 511) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 25.00 150.00 Kč ( 512) 515497 H21B TBM6116 Hlaváč Jiří 29.00 150.00 Kč ( 514) 49656 D40B TBM7258 Hlaváčová Šárka 33.00 140.00 Kč ( 513) 49412 D40B TBM6969 Grycová Jana 39.00 140.00 Kč ( 518) 232732 H14B TBM9901 Hlaváč Ondřej 58.00 80.00 Kč ( 515)131 515006 D21E TBM7952 Kozáková Zdenka 60.00 150.00 Kč ( 510) 53256 H60B TBM5003 Zabloudil Pavel 66.00 80.00 Kč ( 508) 53230 H70B TBM4231 Dufek Jan 74.00 80.00 Kč ( 517) 229382 D14B TBM9859 Grycová Veronika 92.00 80.00 Kč ( 516)41 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 114.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1320.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 520) 8256 D40B TJN6051 Zuzánková Růžena 11.00 140.00 Kč ( 523) 416840 H21A TJN9101 Picek Jan 41.00 150.00 Kč ( 519) 1302798 H35B TJN5901 Zuzánek Zdeněk 47.00 140.00 Kč ( 522) 1969696 H21A TJN8901 Kobr Tomáš 53.00 150.00 Kč ( 521) 51234 H21B TJN8002 Vančura Martin 71.00 150.00 Kč ( 524)433 1302800 H16A TJN9601 Picek Štěpán 77.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 528) 49330 D65B TRI4650 Gavendová Anna 5.00 80.00 Kč ( 525) 49396 H14B TRI0002 Filipek Sebastian 14.00 80.00 Kč ( 530) 8651 D40B TRI6950 Kovaříková Mária 19.00 140.00 Kč ( 533) 7861 H35B TRI7700 Kovařík Martin 23.00 140.00 Kč ( 537)360 49371 D18A TRI9458 Kosová Štěpánka 27.00 150.00 Kč ( 534) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 37.00 150.00 Kč ( 543) 8663 H14B TRI9801 Cienciala Jan 38.00 80.00 Kč ( 526) 7863 D12C TRI0054 Bruková Magda 39.00 40.00 Kč ( 532) 49400 H35B TRI7401 Cienciala Martin 39.00 140.00 Kč ( 529) 7862 D40B TRI6850 Argalášová Gabriela 41.00 140.00 Kč ( 544) 49315 H14B TRI9807 Lanc Vojtěch 42.00 80.00 Kč ( 531) 352350 D40B TRI6957 Tesařová Bohumila 49.00 140.00 Kč ( 539) 8653 D16B TRI9656 Sabelová Markéta 60.00 140.00 Kč ( 542) 8667 D16B TRI9756 Kovářová Tereza 66.00 140.00 Kč ( 541)462 53215 D16A TRI9750 Argalášová Kateřina 83.00 150.00 Kč ( 527) 53176 H12C TRI0101 Kovařík Martin 87.00 40.00 Kč ( 538) 49356 H16B TRI9601 Walach Ondřej 89.00 140.00 Kč ( 536)269 8661 D20A TRI9353 Nožková Sára 91.00 150.00 Kč ( 540) 49360 H16B TRI9705 Madzia Martin 95.00 140.00 Kč ( 535)211 887630 H20A TRI9301 Argaláš Michal 102.00 150.00 Kč ( 546) 53293 D14B TRI9852 Liberdová Jana 106.00 80.00 Kč ( 545) 53280 D14B TRI9850 Szarzecová Lucie 114.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2570.00 Kč

TTR OOB Třebíč

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 547) 420428 D50B TTR6051 Zháňalová Jana 33.00 140.00 Kč ( 548)12 303927 H21E TTR8901 Klusáček Matěj 56.00 150.00 Kč ( 549)204 899179 H20A TTR9301 Klusáček Jan 88.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 553) 887618 H21A TUR8402 Brož Marek 19.00 150.00 Kč ( 555) 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 23.00 150.00 Kč ( 561)115 995836 D21E TUR9151 Uhlíková Tereza 28.00 150.00 Kč ( 568)410 995840 H16A TUR9701 Wolf Filip 31.00 150.00 Kč ( 563)5 995849 H21E TUR9300 Chloupek Adam 42.00 150.00 Kč ( 558) 887159 H21A TUR9001 Hostaš Petr 49.00 150.00 Kč ( 552)10 1840303 H21E TUR8401 Váňa Martin 52.00 150.00 Kč ( 551)129 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 56.00 150.00 Kč ( 556)133 876522 D21E TUR8650 Krafková Lucie 64.00 150.00 Kč ( 562)261 2020750 D20A TUR9252 Poloprutská Markéta 75.00 150.00 Kč ( 570)458 51539 D16A TUR9753 Roškotová Lucie 75.00 150.00 Kč ( 565)265 995878 D20A TUR9353 Pavlovcová Petra 83.00 150.00 Kč ( 566)273 515087 D20A TUR9358 Kochová Nikola 99.00 150.00 Kč ( 569)473 51537 D16A TUR9751 Linková Alena 105.00 150.00 Kč ( 567)475 253131 D16A TUR9650 Štičková Anna 109.00 150.00 Kč ( 559) 410746 H21A TUR9002 Hyka Jan 117.00 150.00 Kč ( 564)221 886823 H20A TUR9301 Zakouřil Vít 122.00 150.00 Kč ( 554) 515082 H21A TUR8406 Kořínek Jindřich 125.00 150.00 Kč ( 557)49 995821 H21E TUR8801 Hradec Pavel 130.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2850.00 Kč

TZL SKOB Zlín

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 603) 681864 H20B TZL9301 Schäfer Jan 6.00 140.00 Kč ( 612)405 53126 H16A TZL9601 Sadílek Jan 21.00 150.00 Kč ( 593) 53313 D21A TZL7979 Mašláňová Hana 22.00 150.00 Kč ( 608)358 218978 D18A TZL9453 Jeřábková Jitka 23.00 150.00 Kč ( 580) 207823 D55B TZL5757 Jelínková Dagmar 24.00 140.00 Kč ( 617) 331753 H14B TZL9901 Láznička Václav 24.00 80.00 Kč ( 590) 53853 D21A TZL7155 Podmolíková Dagmar 26.00 150.00 Kč ( 579) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 29.00 140.00 Kč ( 592) 52222 H35B TZL7701 Vintr Radek 29.00 140.00 Kč ( 585) 331193 H45B TZL6701 Láznička Libor 30.00 140.00 Kč ( 573) 425533 H65B TZL3613 Láznička Alois 31.00 80.00 Kč ( 582) 52219 D55B TZL6262 Krejčíková Monika 32.00 140.00 Kč ( 586) 331685 D45B TZL6751 Lázničková Marcela 34.00 140.00 Kč ( 577) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 35.00 140.00 Kč ( 610)304 1400446 H18A TZL9501 Svačina Jan 36.00 150.00 Kč ( 607)369 218977 D18A TZL9451 Koláriková Lucie 45.00 150.00 Kč ( 572) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 47.00 80.00 Kč ( 578) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 48.00 140.00 Kč ( 581) 8919 D45B TZL6051 Hájová Jana 48.00 140.00 Kč ( 591) 218979 D35B TZL7652 Nešporová Barbora 49.00 140.00 Kč ( 596) 53339 D21A TZL8181 Slováčková Věra 50.00 150.00 Kč ( 575) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 54.00 80.00 Kč ( 576) 219271 H60B TZL5102 Jelínek Vít 58.00 80.00 Kč ( 583) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 58.00 140.00 Kč ( 616) 2025335 H14B TZL9801 Šiška Petr 60.00 80.00 Kč ( 611)317 2032161 H18A TZL9502 Chovanec David 62.00 150.00 Kč ( 587)17 53367 H21E TZL6808 Šidla Jan 66.00 150.00 Kč ( 609) 218972 D18B TZL9454 Kociánová Barbora 66.00 140.00 Kč ( 584) 52342 D45B TZL6566 Schäferová Jana 70.00 140.00 Kč ( 598) 52209 D21A TZL8551 Krejčíková Barbora 70.00 150.00 Kč ( 606)323 886828 H18A TZL9405 Láznička Jan 74.00 150.00 Kč ( 588) 416048 H21B TZL6915 Podmolík Tomáš 77.00 150.00 Kč ( 600) 52339 D21A TZL8658 Otrusinová Jana 78.00 150.00 Kč ( 574) 8581 H60B TZL4801 Šmakal Pavel 82.00 80.00 Kč ( 571) 53831 H12C TZL0001 Podmolík Jonáš 83.00 40.00 Kč ( 614) 889320 H16B TZL9703 Mikel David 85.00 140.00 Kč ( 595)29 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 90.00 150.00 Kč ( 613) 53354 H16B TZL9701 Podmolík Josef 91.00 140.00 Kč ( 599)37 53362 H21E TZL8603 Přibyl Broněk 106.00 150.00 Kč ( 605)213 886701 H20A TZL9308 Kašpar Michal 106.00 150.00 Kč ( 589) 8411 H21A TZL7007 Pekárek Evžen 109.00 150.00 Kč ( 602)278 416043 D20A TZL9252 Krejčíková Marie 109.00 150.00 Kč ( 615)476 425531 D16A TZL9754 Chovancová Zuzana 111.00 150.00 Kč ( 594) 52212 H21A TZL8002 Slováček Tomáš 119.00 150.00 Kč ( 604)223 246864 H20A TZL9302 Kolárik Tomáš 126.00 150.00 Kč ( 601)226 416064 H20A TZL9206 Benroth Martin 132.00 150.00 Kč ( 597) 995797 H21A TZL8508 Dlabaja Štěpán 135.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 6290.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 618) 1398997 D12C UOL0452 Binarová Adéla 21.00 40.00 Kč ( 624) 681853 H35B UOL7500 Binar Robert 21.00 140.00 Kč ( 633)406 428219 H16A UOL9605 Žovinec Lukáš 23.00 150.00 Kč ( 629)114 682103 D21E UOL9052 Jakobová Adélka 26.00 150.00 Kč ( 630) 361921 D21A UOL9155 Čermáková Magdalena 30.00 150.00 Kč ( 621) 52730 D50B UOL5852 Špacírová Danuše 31.00 140.00 Kč ( 627) 500587 H21A UOL8805 Špacír Jan 31.00 150.00 Kč ( 628)118 1007544 D21E UOL8951 Poklopová Lenka 34.00 150.00 Kč ( 626) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 35.00 140.00 Kč ( 622) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 36.00 140.00 Kč ( 634) 301552 H14B UOL9919 Horčička Vít 36.00 80.00 Kč ( 632) 361903 D18B UOL9453 Jeřábková Zuzana 42.00 140.00 Kč ( 625) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 47.00 150.00 Kč ( 620) 52440 H60B UOL5101 Jadviščok Ladislav 52.00 80.00 Kč ( 619) 52467 H70B UOL4201 Šubrt Zdeněk 72.00 80.00 Kč ( 631)267 515413 D20A UOL9353 Horčičková Vendula 87.00 150.00 Kč ( 623) 52472 D21A UOL7051 Horčičková Eva 92.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2180.00 Kč

UWA UNTS Warszawa

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 776) 504405 H40B UWA68 Antonowicz Jerzy 13.00 140.00 Kč neregistro ( 782) 332638 H40B UWA69 Popowski Jaroslaw 31.00 140.00 Kč neregistro ( 783)302 899029 H18A UWA95 Wolowczyk Krzysio 32.00 150.00 Kč neregistro ( 785)125 1300276 D21E UWA89 Sukhotska Bogdana 48.00 150.00 Kč neregistro ( 777)14 886688 H21E UWA90 Cygler Slawomir 60.00 150.00 Kč neregistro ( 778) 504409 D21C UWA90 Gajda Monika 73.00 150.00 Kč neregistro ( 781)202 842659 H20A UWA94 Parfianowicz Piotr 84.00 150.00 Kč neregistro ( 784)28 1395205 H21E UWA85 Terpai Dmytro 88.00 150.00 Kč neregistro ( 779)33 886682 H21E UWA81 Grabowski Maciej 98.00 150.00 Kč neregistro ( 780)36 886666 H21E UWA89 Morawski Jacek 104.00 150.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1480.00 Kč

VAM OOB Vamberk

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 637) 9673 D21A VAM8951 Bednářová Michala 16.00 150.00 Kč ( 636) 9670 H21B VAM8802 Klapal Michal 27.00 150.00 Kč ( 638)328 51471 H18A VAM9401 Dvořáček Radek 84.00 150.00 Kč ( 639)479 405999 D16A VAM9653 Petrasová Zuzana 117.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 648) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 7.00 140.00 Kč ( 642) 53238 D55B VBM5655 Potěšilová Vladimíra 20.00 140.00 Kč ( 645) 682079 D50B VBM6155 Bravená Alexandra 27.00 140.00 Kč ( 655) 52039 D21A VBM8772 Adamová Eva 28.00 150.00 Kč ( 643) 53306 D55B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 30.00 140.00 Kč ( 654) 53211 D21A VBM8558 Dokoupilová Radka 36.00 150.00 Kč ( 653) 8030 D21A VBM8555 Najmanová Hana 44.00 150.00 Kč ( 657) 416029 H14B VBM9801 Hirš Otakar 44.00 80.00 Kč ( 646) 53223 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 47.00 140.00 Kč ( 647) 995888 D45B VBM6655 Chroustová Petra 56.00 140.00 Kč ( 651) 53210 H21B VBM8204 Verner Tomáš 57.00 150.00 Kč ( 641) 301201 H55B VBM5613 Potěšil Václav 62.00 140.00 Kč ( 649) 889316 H21B VBM7401 Kořán Pavel 63.00 150.00 Kč ( 644) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 64.00 140.00 Kč ( 650) 53679 H21B VBM8102 Rouš Pavel 67.00 150.00 Kč ( 640) 53305 H60B VBM4806 Dokoupil Vladimír 76.00 80.00 Kč ( 893)31 515122 H21E VBM8002 Henek Vladan 94.00 150.00 Kč ( 656)468 416028 D16A VBM9651 Hiršová Gabriela 95.00 150.00 Kč ( 652) 330625 D21A VBM8553 Kociánová Lenka 106.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2630.00 Kč

VIC OB Vizovice

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 664) 53119 H35B VIC7212 Chmelař Daniel 11.00 140.00 Kč ( 661) 425423 H35B VIC6403 Kůstka Marek 15.00 140.00 Kč ( 666) 52349 H21C VIC8931 Panovec Jan 23.00 150.00 Kč ( 659) 425425 D12C VIC0162 Golová Tereza 33.00 40.00 Kč ( 662) 52293 H40B VIC6901 Sadílek Martin 35.00 140.00 Kč ( 663) 416050 D40B VIC7055 Sadílková Lenka 35.00 140.00 Kč ( 658) 53122 D12C VIC0151 Sadílková Iva 41.00 40.00 Kč ( 667) 53887 D21B VIC9191 Kršáková Marie 50.00 150.00 Kč ( 660) 51515 H50B VIC5902 Kršák Karel 54.00 140.00 Kč ( 665) 515037 H21A VIC7938 Starosta Pavel 55.00 150.00 Kč ( 669) 425421 D14B VIC9898 Kůstková Daniela 82.00 80.00 Kč ( 668) 53400 H16B VIC9602 Burkart David 93.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1450.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 670) 49333 HDR VLI0600 Habán Oliver 0.00 40.00 Kč ( 671) 53226 H21A VLI7707 Habán Ivo 15.00 150.00 Kč ( 673)18 1301635 H21E VLI8801 Suslov Sergej 68.00 150.00 Kč ( 672)39 1302790 H21E VLI8800 Škoda Jakub 110.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 674) 416218 HDR VOV Mrkvica Václav 0.00 40.00 Kč neregistro ( 774) 52782 D60B VOV4952 Mrkvicová Ludmila 14.00 80.00 Kč ( 678) 8881 H21A VOV7900 Vlach Jiří 17.00 150.00 Kč ( 679) 51933 H21A VOV8100 Peths Jan 21.00 150.00 Kč ( 675) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 23.00 80.00 Kč ( 773) 64865 H65B VOV4601 Mrkvica Miroslav 27.00 80.00 Kč ( 684) 331752 H14B VOV9900 Tesař Vojtěch 30.00 80.00 Kč ( 676) 352349 H45B VOV6702 Tesař Jiří 38.00 140.00 Kč ( 680)7 52641 H21E VOV8203 Kopec Tomáš 46.00 150.00 Kč ( 681) 52533 D21A VOV8456 Višňová Michaela 58.00 150.00 Kč ( 682) 515074 D18B VOV9450 Tesařová Marcela 62.00 140.00 Kč ( 683)457 232620 D16A VOV9751 Tesařová Jana 73.00 150.00 Kč ( 677) 247250 H21A VOV7802 Mrkvica Petr 77.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1540.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 685)252 301402 D20A VPM9251 Veselá Anna 57.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 686) 51954 HDR VRB Slavík Ondřej 0.00 40.00 Kč neregistro ( 688) 301322 T5 VRB6808 Slavík Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 690) 301241 T5 VRB7373 Slavíková Lenka 0.00 40.00 Kč ( 691) 436921 T5 VRB7777 Svačinková Jitka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 695) 436926 P3 VRB9899 Svačinková Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 687) 52538 H45B VRB5404 Kolář Leopold 40.00 140.00 Kč ( 693) 232186 D18B VRB9450 Jančová Jana 54.00 140.00 Kč ( 689) 51932 H21A VRB7201 Klech Richard 83.00 150.00 Kč ( 694) 232194 H16B VRB9606 Matuš Vojtěch 87.00 140.00 Kč ( 692) 301211 D21A VRB8953 Hvorecká Eva 102.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 697)309 1602634 H18A VRL9501 Waněk Adam 46.00 150.00 Kč ( 696)253 2017672 D20A VRL9252 Doležalová Radka 59.00 150.00 Kč ( 898)274 331285 D20A VRL9254 Jebavá Lucie 101.00 230.00 Kč ( 698)482 1398998 D16A VRL9652 Hančová Petra 123.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

VSP USK Praha

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 700) 2044896 H21A VSP7301 Arnošt Kamil 59.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 897) 888627 H14B ZBM9902 Komenda Jan 4.00 120.00 Kč ( 729) 410320 H18B ZBM9503 Jordanov Alexandr 17.00 140.00 Kč ( 730)301 1591995 H18A ZBM9515 Hruška Jakub 30.00 150.00 Kč ( 895)362 8939 D18A ZBM9451 Chromá Kateřina 31.00 230.00 Kč ( 703) 703370 D21A ZBM7951 Gebauerová Jana 38.00 150.00 Kč ( 727)368 219242 D18A ZBM9456 Tesařová Markéta 43.00 150.00 Kč ( 713)126 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 50.00 150.00 Kč ( 732) 2042513 D16B ZBM9755 Nedbálková Hana 50.00 140.00 Kč ( 723)128 897391 D21E ZBM9153 Indráková Adélka 54.00 150.00 Kč ( 728) 331025 D18B ZBM9457 Chroustová Lenka 56.00 140.00 Kč ( 718)130 515488 D21E ZBM8989 Hlavová Jindra 58.00 150.00 Kč ( 704) 232334 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 59.00 150.00 Kč ( 701) 232005 D45B ZBM5582 Kabáthová Jitka 62.00 140.00 Kč ( 717)132 49376 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 62.00 150.00 Kč ( 702) 976000 H21A ZBM7609 Pátek Richard 63.00 150.00 Kč (ASU) ( 722) 515151 D21A ZBM9150 Mezníková Lucie 64.00 150.00 Kč ( 710) 232019 H21A ZBM8740 Zelinka Jiří 69.00 150.00 Kč ( 725)258 899159 D20A ZBM9353 Koporová Petra 69.00 150.00 Kč ( 714)20 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 72.00 150.00 Kč ( 726)260 1668661 D20A ZBM9354 Hrušková Barbora 73.00 150.00 Kč ( 706) 1985625 H21A ZBM8503 Stehlík Martin 79.00 150.00 Kč ( 712) 888602 D21A ZBM8870 Štěpánská Adéla 80.00 150.00 Kč ( 711)26 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 84.00 150.00 Kč ( 716) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 86.00 150.00 Kč ( 734) 122 D14B ZBM9952 Malivánková Eva 88.00 80.00 Kč ( 720)32 911220 H21E ZBM9101 Zimmermann Štěpán 96.00 150.00 Kč ( 705) 51765 D21A ZBM8459 Tvarůžková Petra 100.00 150.00 Kč ( 709)35 1111187 H21E ZBM8721 Zháňal Jan 102.00 150.00 Kč ( 721) 232343 H21A ZBM9104 Kazda Adam 103.00 150.00 Kč ( 724)215 515462 H20A ZBM9302 Brlica Pavel 110.00 150.00 Kč ( 707) 49690 H21A ZBM8511 Drábek Jan 111.00 150.00 Kč ( 731) 53721 D14B ZBM9753 Koporová Lenka 112.00 80.00 Kč ( 894)40 995802 H21E ZBM9103 Švirák Ondřej 112.00 230.00 Kč ( 708)42 995883 H21E ZBM8707 Bialožyt Michal 116.00 150.00 Kč ( 733) 897355 D14B ZBM9951 Firešová Markéta 116.00 80.00 Kč ( 715)44 995810 H21E ZBM8928 Zimmermann Jakub 120.00 150.00 Kč ( 896) 331027 D14B ZBM9862 Chroustová Šárka 120.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 5730.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 736) 2020722 P3 ZLH0301 Novotný Erik 0.00 40.00 Kč ( 852) ? P3 ZLH0551 Moskvova Agata 0.00 40.00 Kč neregistro ( 113) 416097 H21A ZLH7501 Moskva Roman 1.00 150.00 Kč ( 738) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 15.00 140.00 Kč ( 735) 331514 D12C ZLH0051 Novotná Tereza 27.00 40.00 Kč ( 813) ? D35B ZLH7551 Moskvová Jitka 55.00 140.00 Kč ( 737) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 56.00 80.00 Kč ( 739) 331363 D14B ZLH9851 Novotná Klára 130.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 710.00 Kč

ZPV KOB Prostějov

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 754) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 5.00 140.00 Kč ( 757) 8850 H20B ZPV9222 Holinka Matouš 8.00 140.00 Kč ( 750) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 27.00 140.00 Kč ( 756) 433096 H35B ZPV7301 Karásek Martin 31.00 140.00 Kč ( 752) 307331 H35B ZPV6712 Holinka Martin 41.00 140.00 Kč ( 744) 232042 H75B ZPV3511 Hynek Vladimír 43.00 80.00 Kč ( 751) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 45.00 140.00 Kč ( 755) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 53.00 140.00 Kč ( 749) 52581 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 54.00 140.00 Kč ( 741) 428210 H12C ZPV0001 Karásek Adam 57.00 40.00 Kč ( 747) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 62.00 140.00 Kč ( 753) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 62.00 150.00 Kč ( 740) 301599 H12C ZPV0000 Jirka Mikuláš 63.00 40.00 Kč ( 746) 52747 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 64.00 80.00 Kč ( 745) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 66.00 80.00 Kč ( 742) 206496 H12C ZPV0201 Jirka Matyáš 69.00 40.00 Kč ( 748) 231248 H50B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 78.00 140.00 Kč ( 743) 426397 H12C ZPV0302 Karásek Matyáš 79.00 40.00 Kč ( 758) 303938 D14B ZPV9999 Křečková Jana 124.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2030.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 759) 53381 P3 ZVS6601 Řezanina Lubomír 0.00 40.00 Kč ( 901) 53382 D20B ZVS9250 Řezaninová Iva 59.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč