Kategorie D10C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    55 m,  6 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 11 = 11:11:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 15 = 11:15:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 19 = 11:19:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 23 = 11:23:00 515427 Kličková Anna KON 0272 C 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00 52484 Němečková Kateřina PLU 0350 C 35 = 11:35:00 49461 Božoňová Vendula BFM 0251 C 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 43 = 11:43:00 2035721 Marková Ema STE 0252 C 47 = 11:47:00 446428 Tesařová Tereza KSU 0393 C 51 = 11:51:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 55 = 11:55:00 446409 Hegedüšová Viktorka KSU 0353 C 59 = 11:59:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 63 = 12:03:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 67 = 12:07:00

Kategorie D12C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    70 m,  8 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 5 = 11:05:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 C 11 = 11:11:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 17 = 11:17:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 23 = 11:23:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 C 29 = 11:29:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 47 = 11:47:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 B 53 = 11:53:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 59 = 11:59:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 65 = 12:05:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 71 = 12:11:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 77 = 12:17:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00 2035727 Konečná Adélka UOL 0050 C 89 = 12:29:00 ......................... VAK C 95 = 12:35:00

Kategorie D14B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   115 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 8 = 11:08:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 14 = 11:14:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 B 20 = 11:20:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 26 = 11:26:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 32 = 11:32:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 B 38 = 11:38:00 229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 44 = 11:44:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 50 = 11:50:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B 68 = 12:08:00 416559 Hrabosova Magdalena RBA 0051 C 74 = 12:14:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 80 = 12:20:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 86 = 12:26:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 92 = 12:32:00 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 B 98 = 12:38:00 428262 Hulenková Nikola MOV 9851 B 104 = 12:44:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 B 110 = 12:50:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 116 = 12:56:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 122 = 13:02:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 128 = 13:08:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 134 = 13:14:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 140 = 13:20:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 B 146 = 13:26:00 ......................... VAK C 152 = 13:32:00

Kategorie D14C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m,  9 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 15 = 11:15:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 25 = 11:25:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 C 30 = 11:30:00 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 35 = 11:35:00 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 40 = 11:40:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00

Kategorie D16A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   220 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 1394899 Cych Weronika PHK 9696 C 54 = 11:54:00 452 1602631 Grulichová Lucie JPV 9677 A 59 = 11:59:00 453 ......................... VAK C 64 = 12:04:00 454 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 69 = 12:09:00 455 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 74 = 12:14:00 456 682088 Kovářová Lenka LTP 9750 A 79 = 12:19:00 457 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 A 84 = 12:24:00 458 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 89 = 12:29:00 459 51537 Linková Alena TUR 9751 A 94 = 12:34:00 460 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 99 = 12:39:00 461 253131 Štičková Anna TUR 9650 A 104 = 12:44:00 462 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A 109 = 12:49:00 463 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 A 114 = 12:54:00 464 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A 119 = 12:59:00 465 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 124 = 13:04:00 466 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 129 = 13:09:00 467 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 134 = 13:14:00 468 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 139 = 13:19:00 469 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 144 = 13:24:00 470 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 149 = 13:29:00 471 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A 154 = 13:34:00 472 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 159 = 13:39:00 473 889306 Kunčarová Jana LCE 9651 A 164 = 13:44:00 474 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 169 = 13:49:00 475 405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A 174 = 13:54:00 476 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A 179 = 13:59:00 477 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 184 = 14:04:00 478 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 189 = 14:09:00 479 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A 194 = 14:14:00 480 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A 199 = 14:19:00 481 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 204 = 14:24:00 482 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A 209 = 14:29:00 483 51539 Roškotová Lucie TUR 9753 A 214 = 14:34:00

Kategorie D16B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   140 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 102 = 12:42:00 889182 Hutsenko Weronika SWR 96 C 107 = 12:47:00 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 112 = 12:52:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 117 = 12:57:00 49862 Čížková Markéta ADA 9651 C 122 = 13:02:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 B 127 = 13:07:00 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B 132 = 13:12:00 ......................... VAK C 137 = 13:17:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 142 = 13:22:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 147 = 13:27:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 152 = 13:32:00

Kategorie D16C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   120 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:10:00

Kategorie D18A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení   225 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889174 Karbowiak Iga SWR 95 C 91 = 12:31:00 ......................... VAK C 96 = 12:36:00 886320 Kasza Izabela RYB 94 C 101 = 12:41:00 ......................... VAK C 106 = 12:46:00 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 111 = 12:51:00 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 116 = 12:56:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 121 = 13:01:00 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 A 126 = 13:06:00 331719 Kubičková Bára SJH 9551 A 131 = 13:11:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 136 = 13:16:00 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 141 = 13:21:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 146 = 13:26:00 236994 Chvalová Věra LPM 9452 A 151 = 13:31:00 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 156 = 13:36:00 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 161 = 13:41:00 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 166 = 13:46:00 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 171 = 13:51:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 176 = 13:56:00 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 181 = 14:01:00 51968 Procházková Marie KAM 9554 A 186 = 14:06:00

Kategorie D18B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   190 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 91 = 12:31:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 B 96 = 12:36:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 101 = 12:41:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 B 106 = 12:46:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 B 111 = 12:51:00 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B 116 = 12:56:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 121 = 13:01:00 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 126 = 13:06:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 131 = 13:11:00 ......................... VAK C 136 = 13:16:00 301253 Fukalová Martina AOV 9550 B 141 = 13:21:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 B 146 = 13:26:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 151 = 13:31:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 156 = 13:36:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C 161 = 13:41:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 166 = 13:46:00

Kategorie D18C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   160 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00

Kategorie D20A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení   205 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 ......................... VAK C 1 = 11:01:00 252 301402 Veselá Anna VPM 9251 C 6 = 11:06:00 253 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 B 11 = 11:11:00 254 895005 Kolodziej Paulina SWR 92 C 16 = 11:16:00 255 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 C 21 = 11:21:00 256 8726 Svobodová Klára SOP 9352 A 26 = 11:26:00 257 ......................... VAK C 31 = 11:31:00 258 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 A 36 = 11:36:00 259 995792 Petráčková Klára LPU 9261 R 41 = 11:41:00 260 899159 Koporová Petra ZBM 9353 A 46 = 11:46:00 261 8661 Nožková Sára TRI 9353 A 51 = 11:51:00 262 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 56 = 11:56:00 263 232496 Urbanová Johana PZR 9251 A 61 = 12:01:00 264 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 A 66 = 12:06:00 265 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 71 = 12:11:00 266 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 76 = 12:16:00 267 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 81 = 12:21:00 268 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 86 = 12:26:00 269 219249 Šestáková Petra RBK 9357 A 91 = 12:31:00 270 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 A 96 = 12:36:00 271 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 101 = 12:41:00 272 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 106 = 12:46:00 273 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 A 111 = 12:51:00 274 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 116 = 12:56:00 275 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 121 = 13:01:00 276 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 126 = 13:06:00 277 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 131 = 13:11:00 278 889304 Kukolová Šárka LCE 9251 R 136 = 13:16:00 279 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 E 141 = 13:21:00 280 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 146 = 13:26:00

Kategorie D20B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   205 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886267 Janů Hana KSU 9393 B 138 = 13:18:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 C 143 = 13:23:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 148 = 13:28:00 2015806 Moučková Andrea RBK 9257 B 153 = 13:33:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 158 = 13:38:00 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 B 163 = 13:43:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 B 168 = 13:48:00

Kategorie D21A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   225 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 9 = 11:09:00 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C 13 = 11:13:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 17 = 11:17:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 21 = 11:21:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 25 = 11:25:00 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 29 = 11:29:00 886617 Wysocka Malwina SOT 85 C 33 = 11:33:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 37 = 11:37:00 2034070 Skládanková Tereza RBK 8951 C 41 = 11:41:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 45 = 11:45:00 9088 Tihonová Martina JIL 8651 C 49 = 11:49:00 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 53 = 11:53:00 8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 57 = 11:57:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 61 = 12:01:00 995815 Rychlá Pavlína OOP 8559 C 65 = 12:05:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 69 = 12:09:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 73 = 12:13:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 77 = 12:17:00 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 81 = 12:21:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 85 = 12:25:00 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 89 = 12:29:00 2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 93 = 12:33:00 9205 Sůvová Barbora LPU 8751 C 97 = 12:37:00 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 R 101 = 12:41:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 105 = 12:45:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 109 = 12:49:00 2012289 Prekopova Marta FBA 8252 C 113 = 12:53:00 neregistro 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 117 = 12:57:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 R 121 = 13:01:00 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 C 125 = 13:05:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 129 = 13:09:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 133 = 13:13:00 2017992 Lubak Kamila SWR 91 C 137 = 13:17:00 888602 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 141 = 13:21:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 145 = 13:25:00 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C 149 = 13:29:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 R 153 = 13:33:00 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 157 = 13:37:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 161 = 13:41:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 165 = 13:45:00 1008144 Valešová Jana PHK 9154 R 169 = 13:49:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 173 = 13:53:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 177 = 13:57:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 C 181 = 14:01:00 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C 185 = 14:05:00 ......................... VAK C 189 = 14:09:00

Kategorie D21B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   220 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887944 Svobodná Madla DKP 9154 C 6 = 11:06:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 11 = 11:11:00 222900 Mackowiak Agata SOT 85 C 16 = 11:16:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 21 = 11:21:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 26 = 11:26:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 31 = 11:31:00 52861 Daňková Petra JPV 8575 C 36 = 11:36:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 41 = 11:41:00 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 46 = 11:46:00 neregistro 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 51 = 11:51:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 66 = 12:06:00 2018965 Majasow Agata SWR 85 C 71 = 12:11:00 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 76 = 12:16:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 81 = 12:21:00 515485 Ebnerová Eva KON 8277 C 86 = 12:26:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 C 91 = 12:31:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 96 = 12:36:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 C 101 = 12:41:00

Kategorie D21C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   190 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 11:05:00 52485 Hubáčková Lenka JPV 8383 C 10 = 11:10:00 ? Buiová Andrea KSU C 15 = 11:15:00 neregistro 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 20 = 11:20:00 8843 Zavadilová Simona PTE 8485 C 25 = 11:25:00 49451 Skurková Vendula BFM 9353 B 30 = 11:30:00 504409 Gajda Monika UWA 90 C 35 = 11:35:00 neregistro 222881 Wysocka Olga SOT 87 C 40 = 11:40:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 45 = 11:45:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7901 C 50 = 11:50:00

Kategorie D21E

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   265 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 C 49 = 11:49:00 102 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 R 54 = 11:54:00 103 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 59 = 11:59:00 104 9212 Udržalová Pavla LPU 8552 R 64 = 12:04:00 105 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 69 = 12:09:00 106 682103 Jakobová Adélka UOL 9052 E 74 = 12:14:00 107 887919 Karochová Simona DKP 8853 R 79 = 12:19:00 108 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 84 = 12:24:00 109 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 E 89 = 12:29:00 110 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 94 = 12:34:00 111 887904 Kosová Denisa PHK 9150 E 99 = 12:39:00 112 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 104 = 12:44:00 113 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R 109 = 12:49:00 114 876522 Krafková Lucie TUR 8650 E 114 = 12:54:00 115 1300276 Sukhotska Bogdana UWA 89 C 119 = 12:59:00 neregistro 116 9448 Vítková Lucie PHK 8055 C 124 = 13:04:00 117 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 129 = 13:09:00 118 301173 Fenclová Marta LPU 7667 R 134 = 13:14:00 119 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 139 = 13:19:00 120 897345 Bochenková Ivana SJC 8952 E 144 = 13:24:00 121 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 149 = 13:29:00 122 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 154 = 13:34:00 123 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 C 159 = 13:39:00 124 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 164 = 13:44:00 125 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 E 169 = 13:49:00 126 ......................... VAK C 174 = 13:54:00 127 ......................... VAK C 179 = 13:59:00

Kategorie D35B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   235 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 11:25:00 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 30 = 11:30:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 35 = 11:35:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 40 = 11:40:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 45 = 11:45:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 50 = 11:50:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 55 = 11:55:00

Kategorie D35C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   125 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 253127 Tomanová Elena YBM 6666 C 6 = 11:06:00 352314 Procházková Lucie ADA 7651 C 10 = 11:10:00 neregistro 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 14 = 11:14:00 361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 18 = 11:18:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 22 = 11:22:00 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 26 = 11:26:00 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 30 = 11:30:00 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 34 = 11:34:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 38 = 11:38:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 42 = 11:42:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 46 = 11:46:00 428275 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 50 = 11:50:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 54 = 11:54:00 2027210 Zatloukalová Eva SSU C 58 = 11:58:00 neregistro 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 62 = 12:02:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 66 = 12:06:00 49449 Spratková Iva SFM 6851 C 70 = 12:10:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 74 = 12:14:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 78 = 12:18:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 82 = 12:22:00 2025336 Bednaříková Adriana MOV 6851 C 86 = 12:26:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 90 = 12:30:00 ? Siatková Silvie ZLH 7451 C 94 = 12:34:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 98 = 12:38:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 102 = 12:42:00 neregistro ? Vlachová Olga KON 6969 C 106 = 12:46:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 110 = 12:50:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 114 = 12:54:00 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 118 = 12:58:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 122 = 13:02:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 126 = 13:06:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 130 = 13:10:00 ? Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 134 = 13:14:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 138 = 13:18:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 142 = 13:22:00

Kategorie D40B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 33 = 11:33:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 38 = 11:38:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 43 = 11:43:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 48 = 11:48:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 53 = 11:53:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 58 = 11:58:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 63 = 12:03:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 68 = 12:08:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 73 = 12:13:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 88 = 12:28:00 ......................... VAK C 93 = 12:33:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 98 = 12:38:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 103 = 12:43:00 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 108 = 12:48:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 113 = 12:53:00 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 118 = 12:58:00 416825 Smelikova Hana RBA 6951 C 123 = 13:03:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 128 = 13:08:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 133 = 13:13:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 138 = 13:18:00 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 143 = 13:23:00

Kategorie D45B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   160 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 43 = 11:43:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 47 = 11:47:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 51 = 11:51:00 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 55 = 11:55:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 59 = 11:59:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 63 = 12:03:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 67 = 12:07:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 71 = 12:11:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 75 = 12:15:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 79 = 12:19:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 83 = 12:23:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 87 = 12:27:00 ......................... VAK C 91 = 12:31:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 95 = 12:35:00 889300 Stackeová Anna LCE 5551 C 99 = 12:39:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 103 = 12:43:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 107 = 12:47:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 111 = 12:51:00 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 115 = 12:55:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 119 = 12:59:00

Kategorie D45C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   155 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 11:34:00 232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 39 = 11:39:00 433098 Felklova Jarmila FEL 60 C 44 = 11:44:00 neregistro 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 49 = 11:49:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 54 = 11:54:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 59 = 11:59:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 64 = 12:04:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 69 = 12:09:00

Kategorie D50B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   155 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 69 = 12:09:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 74 = 12:14:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 79 = 12:19:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 84 = 12:24:00 ......................... VAK C 89 = 12:29:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 94 = 12:34:00 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 99 = 12:39:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 104 = 12:44:00

Kategorie D55B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   155 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 63 = 12:03:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 69 = 12:09:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 75 = 12:15:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 81 = 12:21:00 222889 Wysocka Jolanta SOT 56 C 87 = 12:27:00 53003 Vávrová Beáta ASU 5651 C 93 = 12:33:00

Kategorie D55C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   120 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 7 = 11:07:00 416038 Sovišová Eva SBR 5251 C 12 = 11:12:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 17 = 11:17:00 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 22 = 11:22:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 27 = 11:27:00 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 32 = 11:32:00 232523 Piskořová Klaudie OOP 4751 C 37 = 11:37:00

Kategorie D60B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   115 m,  9 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 61 = 12:01:00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 66 = 12:06:00 ......................... VAK C 71 = 12:11:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 76 = 12:16:00 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 81 = 12:21:00

Kategorie D65B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   110 m,  9 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 52 = 11:52:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 57 = 11:57:00

Kategorie DH10N

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    55 m,  5 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410158 Krčková Helena AOP 0251 C 7 = 11:07:00 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 12 = 11:12:00 ? Pospisilova Stella STE C 17 = 11:17:00 neregistro 889287 Černíková Zuzana DOB 0555 C 22 = 11:22:00 neregistro ? Šťastná Karolína UOL C 27 = 11:27:00 neregistro 53588 Otruba František KON 0505 C 32 = 11:32:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 37 = 11:37:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 ? Hartmannová Anna KON 0353 C 52 = 11:52:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 57 = 11:57:00 ? Pelíšek Radim KON C 62 = 12:02:00 neregistro 2035723 Lukašáková Sára STE C 67 = 12:07:00 neregistro 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 72 = 12:12:00 232166 Kotůlková Renáta AOP 0451 C 77 = 12:17:00 416204 Buryan Jan MOV 0400 C 82 = 12:22:00 ? Heclová Marie KSU C 87 = 12:27:00 neregistro 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 92 = 12:32:00 ? Cíglerová Natálie KSU C 97 = 12:37:00 neregistro ? Neumannová Kristýna STE 0550 C 102 = 12:42:00 ? Šotek Adam UOL C 107 = 12:47:00 neregistro 51198 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 112 = 12:52:00 ......................... VAK C 117 = 12:57:00 ? Pospisilova Helena STE C 122 = 13:02:00 neregistro ......................... VAK C 127 = 13:07:00

Kategorie H10C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    55 m,  7 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 6 = 11:06:00 420442 Hecl František KSU 0201 C 10 = 11:10:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 14 = 11:14:00 52665 Zobaník Radek RAD 0201 C 18 = 11:18:00 neregistro 681859 Černík David DOB 0303 C 22 = 11:22:00 neregistro 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 26 = 11:26:00 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 30 = 11:30:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 34 = 11:34:00 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 38 = 11:38:00 52785 Fajkoš Lubomír MOV 0301 C 42 = 11:42:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 46 = 11:46:00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 50 = 11:50:00 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 54 = 11:54:00 421860 Petřivalský Arnau OOL 0501 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 66 = 12:06:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 70 = 12:10:00 51316 Valík Adam AOP 0301 C 74 = 12:14:00 446412 Karlíček Marek KSU 0222 C 78 = 12:18:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 82 = 12:22:00 2032192 Lukašák Šimon STE C 86 = 12:26:00 neregistro 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 90 = 12:30:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 94 = 12:34:00 49444 Spratek Adam SFM 0202 C 98 = 12:38:00

Kategorie H12C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    90 m,  9 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027244 Kubíček David MOV 0003 B 3 = 11:03:00 53565 Kroul Josef ASU 0044 B 6 = 11:06:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 9 = 11:09:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 12 = 11:12:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 15 = 11:15:00 889280 Jelínek Jan AOP 0101 C 18 = 11:18:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 C 21 = 11:21:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 24 = 11:24:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 27 = 11:27:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 30 = 11:30:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 33 = 11:33:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 39 = 11:39:00 52575 Matoušek Matěj KSU 0005 B 42 = 11:42:00 ? Opravil Daniel ASU 0043 C 45 = 11:45:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 48 = 11:48:00 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 B 51 = 11:51:00 446410 Kaňa Matěj KSU 0017 C 54 = 11:54:00 416200 Buryan Patrik MOV 0005 C 57 = 11:57:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 60 = 12:00:00 2016501 Byrczek Jan GLI 00 C 63 = 12:03:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 66 = 12:06:00 2045211 Dadák Petr JPV 0101 C 69 = 12:09:00 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 72 = 12:12:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 75 = 12:15:00 2035149 Urban Michal KRN 0002 C 78 = 12:18:00 446425 Krč Matěj KSU 0101 C 81 = 12:21:00 ......................... VAK C 84 = 12:24:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 C 87 = 12:27:00 428235 Adámek Vojtěch MOV 0102 C 90 = 12:30:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 93 = 12:33:00 52999 Hulenka Lukáš MOV 0101 C 96 = 12:36:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 99 = 12:39:00 4777 Závorka Hynek SOP 0101 C 102 = 12:42:00

Kategorie H14B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   190 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 9 = 11:09:00 2032123 Žáček Matěj RBK 9802 B 14 = 11:14:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 B 19 = 11:19:00 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 24 = 11:24:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 29 = 11:29:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 416072 Beblavý Martin LCE 9905 B 39 = 11:39:00 53652 Müller Jonáš KSU 9906 B 44 = 11:44:00 1007539 Kočí Josef KON 9824 A 49 = 11:49:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 54 = 11:54:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 59 = 11:59:00 52692 Černocký Libor LCE 9803 B 64 = 12:04:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 69 = 12:09:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 74 = 12:14:00 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 B 79 = 12:19:00 ......................... VAK C 84 = 12:24:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 89 = 12:29:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 94 = 12:34:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 B 99 = 12:39:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 104 = 12:44:00 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 109 = 12:49:00 889176 Okarma Jacek SWR 98 C 114 = 12:54:00 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 B 119 = 12:59:00 246840 Vopařil Jan LCE 9908 C 124 = 13:04:00 neregistro 888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 129 = 13:09:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 A 134 = 13:14:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B 139 = 13:19:00

Kategorie H14C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   120 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52484 Němeček Kryštof JPV 9919 C 13 = 11:13:00 361976 Beneš Miroslav KON 9915 C 18 = 11:18:00 49396 Filipek Sebastian TRI 0002 B 23 = 11:23:00 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 28 = 11:28:00 361927 Štěpáník Jiří KON 9805 C 33 = 11:33:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 38 = 11:38:00 443076 Ondráček Radek KSU 9933 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C 53 = 11:53:00 253805 Janečka Viktor JPV 9917 B 58 = 11:58:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 63 = 12:03:00 ......................... VAK C 68 = 12:08:00

Kategorie H16A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   230 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 66 = 12:06:00 402 ......................... VAK C 71 = 12:11:00 403 2008506 Klabouch Martin LPU 9615 C 76 = 12:16:00 404 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 81 = 12:21:00 405 889311 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 86 = 12:26:00 406 ......................... VAK C 91 = 12:31:00 407 4239 Zlámal David SJC 9603 A 96 = 12:36:00 408 887156 Kaplan Martin LPU 9609 A 101 = 12:41:00 409 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 106 = 12:46:00 410 232322 Čech Janá SJI 9601 A 111 = 12:51:00 411 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 116 = 12:56:00 412 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 121 = 13:01:00 413 436960 Fürst Matouš LLI 9603 A 126 = 13:06:00 414 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 A 131 = 13:11:00 415 232250 Bořil Jan OSN 9700 A 136 = 13:16:00 416 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 141 = 13:21:00 417 204521 Mašata Matěj PHK 9601 A 146 = 13:26:00 418 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 151 = 13:31:00 419 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 156 = 13:36:00 420 53012 Čermák Adam PGP 9701 A 161 = 13:41:00 421 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 166 = 13:46:00 422 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 A 171 = 13:51:00 423 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 176 = 13:56:00 424 9996 Štál Jan SJC 9601 A 181 = 14:01:00 425 981818 Růžička Adam PHK 9704 A 186 = 14:06:00 426 253124 Frýba Dominiká SJI 9702 A 191 = 14:11:00 427 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 196 = 14:16:00 428 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A 201 = 14:21:00 429 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 206 = 14:26:00 430 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 211 = 14:31:00 431 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 216 = 14:36:00

Kategorie H16B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   210 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232194 Matuš Vojtěch VRB 9606 B 83 = 12:23:00 889320 Mikel David TZL 9703 B 88 = 12:28:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 93 = 12:33:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 B 98 = 12:38:00 889180 Becmer Damian SWR 97 C 103 = 12:43:00 ......................... VAK C 108 = 12:48:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 113 = 12:53:00 53400 Burkart David VIC 9602 B 118 = 12:58:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 123 = 13:03:00

Kategorie H16C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   150 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232406 Slíž Dominik MOV 9601 C 2 = 11:02:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 7 = 11:07:00 8727 Svoboda František SOP 9601 C 12 = 11:12:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 ? Soviš David SBR 0097 C 22 = 11:22:00 neregistro 2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C 27 = 11:27:00 51903 Zdražil Jan SBR 9601 C 32 = 11:32:00

Kategorie H18A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  9.10 km, převýšení   280 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 301112 Ptáček Martin SRK 9509 A 13 = 11:13:00 302 889183 Podsiadly Mateusz SWR 95 C 18 = 11:18:00 303 899029 Wolowczyk Krzysio UWA 95 C 23 = 11:23:00 neregistro 304 1400446 Svačina Jan TZL 9501 C 28 = 11:28:00 305 889265 Jurczyk Tomasz SOT 94 C 33 = 11:33:00 306 2018699 Iwaszczyszyn Joachim SWR 94 C 38 = 11:38:00 307 886647 Dzioba Mateusz PHK 9500 C 43 = 11:43:00 neregistro 308 2012280 Hrabos Matej ASU 9547 C 48 = 11:48:00 neregistro 309 2016462 Ostoj Piotr SWR 94 C 53 = 11:53:00 310 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 58 = 11:58:00 311 2032161 Chovanec David TZL 9502 A 63 = 12:03:00 312 920700 Minář Marek ASU 9444 A 68 = 12:08:00 313 51471 Dvořáček Radek VAM 9401 A 73 = 12:13:00 314 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 78 = 12:18:00 315 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 83 = 12:23:00 316 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 88 = 12:28:00 317 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 93 = 12:33:00 318 515487 Grundmann Jan LPU 9410 A 98 = 12:38:00 319 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 103 = 12:43:00 320 330693 Málek Jan PZR 9505 A 108 = 12:48:00 321 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 113 = 12:53:00 322 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 118 = 12:58:00 323 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A 123 = 13:03:00 324 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 128 = 13:08:00 325 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 133 = 13:13:00 326 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 138 = 13:18:00 327 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 143 = 13:23:00 328 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 148 = 13:28:00 329 981801 Valášek Jan KAM 9400 A 153 = 13:33:00

Kategorie H18B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  7.40 km, převýšení   255 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 104 = 12:44:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 109 = 12:49:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 114 = 12:54:00 ......................... VAK C 119 = 12:59:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 124 = 13:04:00 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 129 = 13:09:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 134 = 13:14:00

Kategorie H18C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   225 m,  8 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1625050 Rohel Marek AOV 9401 C 17 = 11:17:00 neregistro ......................... VAK C 22 = 11:22:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 C 27 = 11:27:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 32 = 11:32:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 37 = 11:37:00

Kategorie H20A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati 10.40 km, převýšení   360 m, 17 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 842659 Parfianowicz Piotr UWA 94 C 42 = 11:42:00 neregistro 202 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 203 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 52 = 11:52:00 204 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 57 = 11:57:00 205 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 62 = 12:02:00 206 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 67 = 12:07:00 207 887166 Hadač Filip AOP 9301 A 72 = 12:12:00 208 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 A 77 = 12:17:00 209 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 82 = 12:22:00 210 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 87 = 12:27:00 211 49603 Smitka Jan SHK 9204 A 92 = 12:32:00 212 995849 Chloupek Adam TUR 9300 A 97 = 12:37:00 213 887626 Kolovský František LPM 9202 A 102 = 12:42:00 214 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 107 = 12:47:00 215 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 112 = 12:52:00 216 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 117 = 12:57:00 217 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 122 = 13:02:00 218 515444 Navrátil Boris AOP 9202 E 127 = 13:07:00 219 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 132 = 13:12:00 220 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 137 = 13:17:00 221 899179 Klusáček Jan TTR 9301 A 142 = 13:22:00 222 553457 Vavrys Johan LCE 9302 A 147 = 13:27:00 223 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 A 152 = 13:32:00 224 896968 Valenta Jiří LCE 9201 R 157 = 13:37:00 225 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 162 = 13:42:00 226 410796 Kos Oldřich LPU 9302 A 167 = 13:47:00 227 2032136 Šákr Vít BOR 9301 A 172 = 13:52:00 228 886716 Hubáček Michal LCE 9301 E 177 = 13:57:00

Kategorie H20B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení   280 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 115 = 12:55:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 120 = 13:00:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 125 = 13:05:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 130 = 13:10:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 B 135 = 13:15:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 140 = 13:20:00 331211 Toman Filip ABM 9309 B 145 = 13:25:00

Kategorie H21A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati 11.90 km, převýšení   425 m, 19 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 4 = 11:04:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 7 = 11:07:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 10 = 11:10:00 51933 Peths Jan VOV 8100 C 13 = 11:13:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 16 = 11:16:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 19 = 11:19:00 515037 Starosta Pavel VIC 7938 C 22 = 11:22:00 995884 Justa Pavel PHK 8701 C 25 = 11:25:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 28 = 11:28:00 9086 Tihon Michal PHK 7905 C 31 = 11:31:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 34 = 11:34:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 37 = 11:37:00 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 40 = 11:40:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 43 = 11:43:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 46 = 11:46:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 49 = 11:49:00 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 52 = 11:52:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 55 = 11:55:00 553440 Müller Martin PHK 8903 C 58 = 11:58:00 887618 Brož Marek TUR 8402 C 61 = 12:01:00 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 64 = 12:04:00 53226 Habán Ivo VLI 7707 C 67 = 12:07:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 70 = 12:10:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 73 = 12:13:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 76 = 12:16:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 79 = 12:19:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 82 = 12:22:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 85 = 12:25:00 881004 Sochor Jan HAV 8801 C 88 = 12:28:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 91 = 12:31:00 886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C 94 = 12:34:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 97 = 12:37:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 100 = 12:40:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C 103 = 12:43:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 106 = 12:46:00 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 109 = 12:49:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 112 = 12:52:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 115 = 12:55:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 118 = 12:58:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 121 = 13:01:00 9278 Lenner Miroslav LPU 8605 C 124 = 13:04:00 1969696 Kobr Tomáš TJN 8901 C 127 = 13:07:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 130 = 13:10:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 133 = 13:13:00 887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C 136 = 13:16:00 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 139 = 13:19:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 142 = 13:22:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 145 = 13:25:00 410746 Hyka Jan TUR 9002 C 148 = 13:28:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 151 = 13:31:00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 154 = 13:34:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 157 = 13:37:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 160 = 13:40:00 553448 Azeb Karim PHK 9110 C 163 = 13:43:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 166 = 13:46:00 502257 Majasow Kostiantyn SWR 83 C 169 = 13:49:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 172 = 13:52:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 175 = 13:55:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 178 = 13:58:00 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 181 = 14:01:00 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 184 = 14:04:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 187 = 14:07:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 190 = 14:10:00 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 193 = 14:13:00 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 196 = 14:16:00

Kategorie H21B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati 10.40 km, převýšení   425 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 24 = 11:24:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 29 = 11:29:00 889316 Kořán Pavel VBM 7401 C 34 = 11:34:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 39 = 11:39:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 44 = 11:44:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 49 = 11:49:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 54 = 11:54:00 886319 Pyra Bartlomiej SWR 79 C 59 = 11:59:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 64 = 12:04:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 69 = 12:09:00 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 74 = 12:14:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 79 = 12:19:00 ......................... VAK C 84 = 12:24:00 2044896 Arnošt Kamil VSP 7301 C 89 = 12:29:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 94 = 12:34:00 9670 Klapal Michal VAM 8802 C 99 = 12:39:00 52511 Jašek Petr STE 7601 C 104 = 12:44:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 109 = 12:49:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 114 = 12:54:00 2023963 Preissler Adam HAV 8608 C 119 = 12:59:00 51234 Vančura Martin TJN 8002 C 124 = 13:04:00 842664 Dragowski Piotr SOT 82 C 129 = 13:09:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 134 = 13:14:00 981815 Procházka Tomáš LPU 9110 C 139 = 13:19:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 144 = 13:24:00 446450 Rozsíval Alois KSU 9142 C 149 = 13:29:00 1431999 Hajdas Przemyslaw SWR 80 C 154 = 13:34:00 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C 159 = 13:39:00 515116 Navrátil Marek KYL 7100 C 164 = 13:44:00

Kategorie H21C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení   280 m, 17 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 1 = 11:01:00 52744 Špičák František CEL 5628 C 6 = 11:06:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 11 = 11:11:00 neregistro 52410 Špičák František CEL 8039 C 16 = 11:16:00 53210 Verner Tomáš VBM 8204 C 21 = 11:21:00 ? Cernohous Petr JPV 8113 C 26 = 11:26:00 neregistro 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 31 = 11:31:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 36 = 11:36:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 41 = 11:41:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 46 = 11:46:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00 8822 Klváček Aleš PTE 8527 C 61 = 12:01:00 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 66 = 12:06:00 51875 Zdražil Tomáš SBR 8504 C 71 = 12:11:00 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 76 = 12:16:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 81 = 12:21:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 86 = 12:26:00 ......................... VAK C 91 = 12:31:00 51171 Ryšavý Jiří MOV 9202 C 96 = 12:36:00 416840 Picek Jan TJN 9101 C 101 = 12:41:00 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 106 = 12:46:00 neregistro

Kategorie H21E

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati 13.40 km, převýšení   510 m, 23 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 0 = 11:00:00 2 52555 Král Václav SSU 8243 R 5 = 11:05:00 3 681612 Pospíšil Vít SCP 6800 C 10 = 11:10:00 4 504415 Jasinski Maciej SWR 89 C 15 = 11:15:00 5 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 20 = 11:20:00 6 995852 Hanslian David LCE 7835 C 25 = 11:25:00 7 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R 30 = 11:30:00 8 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 35 = 11:35:00 9 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 40 = 11:40:00 10 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 R 45 = 11:45:00 11 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 50 = 11:50:00 12 515162 Procházka David LPU 9113 R 55 = 11:55:00 13 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 60 = 12:00:00 14 886666 Morawski Jacek UWA 89 C 65 = 12:05:00 neregistro 15 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 70 = 12:10:00 16 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 75 = 12:15:00 17 886688 Cygler Slawomir UWA 90 C 80 = 12:20:00 neregistro 18 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 C 85 = 12:25:00 19 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 90 = 12:30:00 20 504052 Dwojak Wojciech SWR 81 C 95 = 12:35:00 21 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 100 = 12:40:00 22 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 105 = 12:45:00 23 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 110 = 12:50:00 24 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 115 = 12:55:00 25 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 120 = 13:00:00 26 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 125 = 13:05:00 27 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 130 = 13:10:00 28 886682 Grabowski Maciej UWA 81 C 135 = 13:15:00 neregistro 29 1301635 Suslov Sergej VLI 8801 R 140 = 13:20:00 30 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 145 = 13:25:00 31 1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 150 = 13:30:00 32 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 155 = 13:35:00 33 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 160 = 13:40:00 34 515122 Henek Vladan VBM 8002 C 165 = 13:45:00 35 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 170 = 13:50:00 36 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 175 = 13:55:00 37 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 180 = 14:00:00 38 1395205 Terpai Dmytro UWA 85 C 185 = 14:05:00 neregistro 39 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 190 = 14:10:00 40 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 R 195 = 14:15:00 41 889288 Cahel Marek LCE 8803 R 200 = 14:20:00 42 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 205 = 14:25:00 43 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 210 = 14:30:00 44 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 215 = 14:35:00 45 515174 Smola Michal TZL 8131 E 220 = 14:40:00 46 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 225 = 14:45:00 47 888608 Janata Martin DKP 8306 E 230 = 14:50:00 48 ......................... VAK C 235 = 14:55:00

Kategorie H35B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   280 m, 17 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 11:15:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 20 = 11:20:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 25 = 11:25:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 30 = 11:30:00 889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 35 = 11:35:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 40 = 11:40:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 45 = 11:45:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 50 = 11:50:00 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 55 = 11:55:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 60 = 12:00:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 65 = 12:05:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 70 = 12:10:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 75 = 12:15:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 80 = 12:20:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 85 = 12:25:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 90 = 12:30:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 95 = 12:35:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 100 = 12:40:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 105 = 12:45:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 110 = 12:50:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 115 = 12:55:00 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 120 = 13:00:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 125 = 13:05:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 130 = 13:10:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 135 = 13:15:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 140 = 13:20:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 145 = 13:25:00

Kategorie H35C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   210 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 3 = 11:03:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 8 = 11:08:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 13 = 11:13:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 18 = 11:18:00 253120 KADĚRA Pavel HAV 7100 C 23 = 11:23:00 neregistro 253130 Krček Martin AOP 7302 C 28 = 11:28:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 33 = 11:33:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 38 = 11:38:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 43 = 11:43:00 2027203 Souček Jan SSU 6504 C 48 = 11:48:00 980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C 53 = 11:53:00 416040 Soviš Ivo SBR 7101 C 58 = 11:58:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 63 = 12:03:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 68 = 12:08:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 73 = 12:13:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 78 = 12:18:00 504405 Antonowicy Jerzy UWA 68 C 83 = 12:23:00 neregistro 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 88 = 12:28:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 93 = 12:33:00

Kategorie H40B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  8.50 km, převýšení   260 m, 17 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 57 = 11:57:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 62 = 12:02:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 67 = 12:07:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 72 = 12:12:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 77 = 12:17:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 82 = 12:22:00 505098 Sobczynski Kalikst SWR 71 C 87 = 12:27:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 92 = 12:32:00 1010100 Cych Piotr SWR 68 C 97 = 12:37:00 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 102 = 12:42:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 107 = 12:47:00 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 112 = 12:52:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 117 = 12:57:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 122 = 13:02:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 127 = 13:07:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 132 = 13:12:00 332638 Popowski Jaroslaw UWA 69 C 137 = 13:17:00 neregistro 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 142 = 13:22:00 895002 Becmer Dariusz SWR 71 C 147 = 13:27:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 152 = 13:32:00 ......................... VAK C 157 = 13:37:00

Kategorie H45B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  7.40 km, převýšení   250 m, 18 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 33 = 11:33:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 38 = 11:38:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 43 = 11:43:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 48 = 11:48:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 53 = 11:53:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 58 = 11:58:00 504031 Widziewicz Remigiusz SWR 66 C 63 = 12:03:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 68 = 12:08:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 73 = 12:13:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 88 = 12:28:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 93 = 12:33:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 98 = 12:38:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 103 = 12:43:00 889290 Vavrys Petr LCE 6413 C 108 = 12:48:00

Kategorie H45C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   170 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 84 = 12:24:00 52622 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 88 = 12:28:00 2032151 Truhlář Karel ADA 5111 C 92 = 12:32:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 96 = 12:36:00 51515 Kršák Karel VIC 5902 C 100 = 12:40:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 104 = 12:44:00 ......................... VAK C 108 = 12:48:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 112 = 12:52:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 116 = 12:56:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 120 = 13:00:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 124 = 13:04:00 ? Mizera Ladislav ROV 5301 C 128 = 13:08:00 52462 Zencak Jaroslav FEL 61 C 132 = 13:12:00 neregistro 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 136 = 13:16:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 140 = 13:20:00 7856 Czasch Petr SBR 6003 C 144 = 13:24:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 148 = 13:28:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 152 = 13:32:00 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 156 = 13:36:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 160 = 13:40:00 52589 Felkl Ludek FEL 60 C 164 = 13:44:00 neregistro 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 168 = 13:48:00 361948 Chval Josef LPM 6700 C 172 = 13:52:00

Kategorie H50B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   200 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 70 = 12:10:00 416082 Dvorský Ilja SKM 6103 C 75 = 12:15:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 80 = 12:20:00 6607 Bořil Petr OSN 6207 C 85 = 12:25:00 52531 Albert František OOL 5804 C 90 = 12:30:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 95 = 12:35:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 100 = 12:40:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 105 = 12:45:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 110 = 12:50:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 115 = 12:55:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 120 = 13:00:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 125 = 13:05:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 130 = 13:10:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 135 = 13:15:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 140 = 13:20:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 145 = 13:25:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 150 = 13:30:00 ......................... VAK C 155 = 13:35:00

Kategorie H55B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   190 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 22 = 11:22:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 27 = 11:27:00 8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 32 = 11:32:00 889177 Guga Romuald SWR 55 C 37 = 11:37:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 42 = 11:42:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 47 = 11:47:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 52 = 11:52:00 345990 Szotek Antoni RAC 55 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00

Kategorie H55C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   185 m,  9 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 12 = 11:12:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 17 = 11:17:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 22 = 11:22:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 27 = 11:27:00 8581 Šmakal Pavel TZL 4801 C 32 = 11:32:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 37 = 11:37:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 52 = 11:52:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 57 = 11:57:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 62 = 12:02:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 67 = 12:07:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 72 = 12:12:00

Kategorie H60B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   185 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 44 = 11:44:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 49 = 11:49:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 54 = 11:54:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 59 = 11:59:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 64 = 12:04:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 69 = 12:09:00 222893 Wysocki Andrzej SOT 51 C 74 = 12:14:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 79 = 12:19:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 84 = 12:24:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 89 = 12:29:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 94 = 12:34:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 99 = 12:39:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 104 = 12:44:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 109 = 12:49:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 114 = 12:54:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 119 = 12:59:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 124 = 13:04:00 ......................... VAK C 129 = 13:09:00 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 134 = 13:14:00

Kategorie H65B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   160 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51939 Klech Josef HOB 4701 C 64 = 12:04:00 9577 Starý Břetislav BOV 4402 C 69 = 12:09:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 74 = 12:14:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 79 = 12:19:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 84 = 12:24:00 ......................... VAK C 89 = 12:29:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 94 = 12:34:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 99 = 12:39:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 104 = 12:44:00 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 109 = 12:49:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 114 = 12:54:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 119 = 12:59:00

Kategorie H65C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   115 m,  9 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 8 = 11:08:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 13 = 11:13:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 18 = 11:18:00 51376 Kroča Josef MOV 4501 C 23 = 11:23:00 416037 Soviš Ivan SBR 4601 C 28 = 11:28:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 33 = 11:33:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 38 = 11:38:00

Kategorie H70B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   155 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 83 = 12:23:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 88 = 12:28:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 93 = 12:33:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 98 = 12:38:00 ......................... VAK C 103 = 12:43:00

Kategorie H75B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    95 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 84 = 12:24:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 89 = 12:29:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 94 = 12:34:00 ......................... VAK C 99 = 12:39:00

Kategorie HDR

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    55 m,  6 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 2027246 Adámková Zuzana MOV 0351 C 0 = 11:00:00 52290 Borunský Matěj AOP 0600 C 0 = 11:00:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 0 = 11:00:00 ? Dorčák Tomáš MOV 0801 C 0 = 11:00:00 49333 Habán Oliver VLI 0600 C 0 = 11:00:00 ? Herman Jakub KRN 0606 C 0 = 11:00:00 51190 Holas Štěpán AOP 0900 C 0 = 11:00:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 0 = 11:00:00 416040 Holub Mikuláš SBR 0500 C 0 = 11:00:00 889275 Jelínek Jakub AOP 0601 C 0 = 11:00:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 11:00:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 0 = 11:00:00 neregistro 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 0 = 11:00:00 51197 Kovalčík Petr AOP 0901 C 0 = 11:00:00 51199 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 0 = 11:00:00 410174 Krcek Jan KRC C 0 = 11:00:00 neregistro 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 11:00:00 neregistro 338917 Mackowiak Darek SOT 05 C 0 = 11:00:00 2045208 Matečná Sofie JPV 0567 C 0 = 11:00:00 52512 Maťátko Václav STE 0500 C 0 = 11:00:00 416218 Mrkvica Václav VOV C 0 = 11:00:00 neregistro 51317 Navrátil Sam KYL 0500 C 0 = 11:00:00 ? Ondruchova Anna ASU C 0 = 11:00:00 neregistro 443095 Ondráček Vít KSU C 0 = 11:00:00 neregistro ? Plhal Lukas ASU C 0 = 11:00:00 neregistro 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 0 = 11:00:00 neregistro 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 0 = 11:00:00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 ? Slavík Ondřej VRB C 0 = 11:00:00 neregistro 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 11:00:00 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C 0 = 11:00:00 ? Urbanova Monika UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 410731 Vlach Timik SBR 0501 C 0 = 11:00:00 ? Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 11:00:00 ? Šotková Anička UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 11:00:00 ? Šťastný Richard UOL C 0 = 11:00:00 neregistro

Kategorie P3

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    75 m,  7 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 433089 Bantová Martina OTK C 0 = 11:00:00 neregistro 343971 Cecilia Valls Izard OOL 6956 C 0 = 11:00:00 49408 FUJÁKOVÁ Katka HAV 8551 C 0 = 11:00:00 neregistro 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 0 = 11:00:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 0 = 11:00:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 0 = 11:00:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 0 = 11:00:00 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 0 = 11:00:00 ? Kopecká Jitka UOL 7750 C 0 = 11:00:00 neregistro 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 0 = 11:00:00 ? Novotná Jitka ZLH 7051 C 0 = 11:00:00 neregistro 51175 Potštejnská Dagmar SRK 7952 C 0 = 11:00:00 2017677 Pěčková Monika SKM C 0 = 11:00:00 neregistro ? Smékalová Jana UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 0 = 11:00:00 neregistro 896971 VÉBROVÁ Šárka HAV C 0 = 11:00:00 neregistro ? Vývodová Zuzana MOV C 0 = 11:00:00 neregistro 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 11:00:00 ? Šotková Irena UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 0 = 11:00:00

Kategorie T5

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   170 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 0 = 11:00:00 253125 Frýba Robert á SJI C 0 = 11:00:00 neregistro ? Hermanova Katerina KRN C 0 = 11:00:00 neregistro 2045229 Holubová Eva SBR 0080 C 0 = 11:00:00 neregistro 416148 Oherová Petra ODR C 0 = 11:00:00 neregistro 416713 Wartiak Peter FBA C 0 = 11:00:00 neregistro 2032199 Zeman Radek ZEM 77 C 0 = 11:00:00 neregistro 9998 Špicar Petr SJC 8801 C 0 = 11:00:00 ? Šťastný Marián UOL C 0 = 11:00:00 neregistro