Kategorie D12C

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    65 m,  8 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 7 = 09:37:00 ......................... VAK C 9 = 09:39:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 11 = 09:41:00 ......................... VAK C 13 = 09:43:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 C 15 = 09:45:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 17 = 09:47:00 ......................... VAK C 19 = 09:49:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 21 = 09:51:00 2035721 Marková Ema STE 0252 C 23 = 09:53:00 ......................... VAK C 25 = 09:55:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 27 = 09:57:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 29 = 09:59:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 31 = 10:01:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 33 = 10:03:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 35 = 10:05:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 37 = 10:07:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 B 39 = 10:09:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 41 = 10:11:00 ......................... VAK C 43 = 10:13:00

Kategorie D14B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    75 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 80 = 10:50:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 B 82 = 10:52:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 84 = 10:54:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 86 = 10:56:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 88 = 10:58:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 90 = 11:00:00 229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 92 = 11:02:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 94 = 11:04:00 416559 Hrabosova Magdalena RBA 0051 C 96 = 11:06:00 416072 Beblavý Martin LCE 9905 B 98 = 11:08:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B 100 = 11:10:00 ......................... VAK C 102 = 11:12:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 104 = 11:14:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 106 = 11:16:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 C 108 = 11:18:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 110 = 11:20:00 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B 112 = 11:22:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 B 114 = 11:24:00 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 B 116 = 11:26:00 ......................... VAK C 118 = 11:28:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 120 = 11:30:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 122 = 11:32:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 124 = 11:34:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 B 126 = 11:36:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 B 128 = 11:38:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 130 = 11:40:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 132 = 11:42:00

Kategorie D16A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    80 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 ......................... VAK C 61 = 10:31:00 452 1602631 Grulichová Lucie JPV 9677 A 63 = 10:33:00 453 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 65 = 10:35:00 454 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A 67 = 10:37:00 455 889306 Kunčarová Jana LCE 9651 A 69 = 10:39:00 456 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 71 = 10:41:00 457 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A 73 = 10:43:00 458 51539 Roškotová Lucie TUR 9753 A 75 = 10:45:00 459 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 A 77 = 10:47:00 460 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 A 79 = 10:49:00 461 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 81 = 10:51:00 462 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 83 = 10:53:00 463 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A 85 = 10:55:00 464 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A 87 = 10:57:00 465 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 89 = 10:59:00 466 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 91 = 11:01:00 467 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A 93 = 11:03:00 468 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 95 = 11:05:00 469 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 97 = 11:07:00 470 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 99 = 11:09:00 471 682088 Kovářová Lenka LTP 9750 A 101 = 11:11:00 472 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A 103 = 11:13:00 473 51537 Linková Alena TUR 9751 A 105 = 11:15:00 474 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A 107 = 11:17:00 475 253131 Štičková Anna TUR 9650 A 109 = 11:19:00 476 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 111 = 11:21:00 477 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 113 = 11:23:00 478 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 115 = 11:25:00 479 405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A 117 = 11:27:00 480 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 119 = 11:29:00 481 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 121 = 11:31:00 482 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 123 = 11:33:00 483 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 125 = 11:35:00

Kategorie D16B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    85 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 50 = 10:20:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 52 = 10:22:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 54 = 10:24:00 49862 Čížková Markéta ADA 9651 C 56 = 10:26:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 58 = 10:28:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 B 60 = 10:30:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 62 = 10:32:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 B 64 = 10:34:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 68 = 10:38:00

Kategorie D18A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 ......................... VAK C 9 = 09:39:00 352 886320 Kasza Izabela RYB 94 C 11 = 09:41:00 353 ......................... VAK C 13 = 09:43:00 354 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 15 = 09:45:00 355 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 17 = 09:47:00 356 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 19 = 09:49:00 357 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 21 = 09:51:00 358 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 23 = 09:53:00 359 331719 Kubičková Bára SJH 9551 A 25 = 09:55:00 360 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 27 = 09:57:00 361 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 29 = 09:59:00 362 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 31 = 10:01:00 363 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 33 = 10:03:00 364 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 35 = 10:05:00 365 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 A 37 = 10:07:00 366 236994 Chvalová Věra LPM 9452 A 39 = 10:09:00 367 51968 Procházková Marie KAM 9554 A 41 = 10:11:00 368 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 43 = 10:13:00 369 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 45 = 10:15:00 370 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 47 = 10:17:00

Kategorie D18B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    90 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 40 = 10:10:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 42 = 10:12:00 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B 44 = 10:14:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 46 = 10:16:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 B 48 = 10:18:00 ......................... VAK C 50 = 10:20:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 B 52 = 10:22:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 B 54 = 10:24:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C 56 = 10:26:00 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 58 = 10:28:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 60 = 10:30:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 B 62 = 10:32:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 64 = 10:34:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 66 = 10:36:00

Kategorie D20A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   105 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 ......................... VAK C 55 = 10:25:00 252 301402 Veselá Anna VPM 9251 C 57 = 10:27:00 253 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 B 59 = 10:29:00 254 8726 Svobodová Klára SOP 9352 A 61 = 10:31:00 255 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 C 63 = 10:33:00 256 ......................... VAK C 65 = 10:35:00 257 995792 Petráčková Klára LPU 9261 R 67 = 10:37:00 258 899159 Koporová Petra ZBM 9353 A 69 = 10:39:00 259 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 71 = 10:41:00 260 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 73 = 10:43:00 261 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 E 75 = 10:45:00 262 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 77 = 10:47:00 263 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 79 = 10:49:00 264 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 81 = 10:51:00 265 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 83 = 10:53:00 266 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 85 = 10:55:00 267 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 A 87 = 10:57:00 268 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 A 89 = 10:59:00 269 8661 Nožková Sára TRI 9353 A 91 = 11:01:00 270 232496 Urbanová Johana PZR 9251 A 93 = 11:03:00 271 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 95 = 11:05:00 272 889304 Kukolová Šárka LCE 9251 R 97 = 11:07:00 273 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 99 = 11:09:00 274 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 A 101 = 11:11:00 275 219249 Šestáková Petra RBK 9357 A 103 = 11:13:00 276 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 105 = 11:15:00 277 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 107 = 11:17:00 278 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 109 = 11:19:00 279 515412 Křečková Lenka ASU 9271 A 111 = 11:21:00 280 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 A 113 = 11:23:00 281 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 115 = 11:25:00

Kategorie D20B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2015806 Moučková Andrea RBK 9257 B 55 = 10:25:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 57 = 10:27:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 59 = 10:29:00 889173 Donczew Anna SWR 93 C 61 = 10:31:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 B 63 = 10:33:00 886267 Janů Hana KSU 9393 B 65 = 10:35:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 C 67 = 10:37:00

Kategorie D21A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   110 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9088 Tihonová Martina JIL 8651 C 14 = 09:44:00 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C 16 = 09:46:00 ......................... VAK C 18 = 09:48:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 R 20 = 09:50:00 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C 22 = 09:52:00 2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 24 = 09:54:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 26 = 09:56:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 28 = 09:58:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 R 30 = 10:00:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 32 = 10:02:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 34 = 10:04:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 36 = 10:06:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 38 = 10:08:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 40 = 10:10:00 995815 Rychlá Pavlína OOP 8559 C 42 = 10:12:00 8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 44 = 10:14:00 887944 Svobodná Madla DKP 9154 C 46 = 10:16:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 48 = 10:18:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 50 = 10:20:00 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 52 = 10:22:00 886617 Wysocka Malwina SOT 85 C 54 = 10:24:00 2034070 Skládanková Tereza RBK 8951 C 56 = 10:26:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 58 = 10:28:00 9205 Sůvová Barbora LPU 8751 C 60 = 10:30:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 62 = 10:32:00 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 64 = 10:34:00 ......................... VAK C 66 = 10:36:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 68 = 10:38:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 70 = 10:40:00 2012289 Prekopova Marta FBA 8252 C 72 = 10:42:00 neregistro 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 74 = 10:44:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 76 = 10:46:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 78 = 10:48:00 888602 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 80 = 10:50:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 82 = 10:52:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 84 = 10:54:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 86 = 10:56:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 88 = 10:58:00 920656 Labašová Katarína ASU 8351 R 90 = 11:00:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 92 = 11:02:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 C 94 = 11:04:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 96 = 11:06:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 C 98 = 11:08:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 100 = 11:10:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 102 = 11:12:00 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 C 104 = 11:14:00 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 106 = 11:16:00 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 108 = 11:18:00 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 110 = 11:20:00 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C 112 = 11:22:00

Kategorie D21B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 42 = 10:12:00 52861 Daňková Petra JPV 8575 C 44 = 10:14:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 46 = 10:16:00 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 48 = 10:18:00 neregistro 53887 Kršáková Marie VIC 9191 C 50 = 10:20:00 52637 Bohunská Monika KRN 9151 C 52 = 10:22:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 54 = 10:24:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 C 56 = 10:26:00 ......................... VAK C 58 = 10:28:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 60 = 10:30:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 62 = 10:32:00 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 64 = 10:34:00 ......................... VAK C 66 = 10:36:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 68 = 10:38:00 222900 Mackowiak Agata SOT 85 C 70 = 10:40:00 515485 Ebnerová Eva KON 8277 C 72 = 10:42:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 74 = 10:44:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 76 = 10:46:00 8843 Zavadilová Simona PTE 8485 C 78 = 10:48:00 51197 Kovalčíková Eva AOP 7852 C 80 = 10:50:00 ......................... VAK C 82 = 10:52:00

Kategorie D21C

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    70 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Buiová Andrea KSU C 71 = 10:41:00 neregistro 504409 Gajda Monika UWA 90 C 73 = 10:43:00 neregistro 222881 Wysocka Olga SOT 87 C 75 = 10:45:00 ......................... VAK C 77 = 10:47:00 52485 Hubáčková Lenka JPV 8383 C 79 = 10:49:00 ......................... VAK C 81 = 10:51:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 83 = 10:53:00 ......................... VAK C 85 = 10:55:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 87 = 10:57:00 ......................... VAK C 89 = 10:59:00

Kategorie D21E

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   130 m, 17 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 102 ......................... VAK C 2 = 09:32:00 103 ......................... VAK C 4 = 09:34:00 104 ......................... VAK C 6 = 09:36:00 105 9212 Udržalová Pavla LPU 8552 R 8 = 09:38:00 106 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 10 = 09:40:00 107 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 12 = 09:42:00 108 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 14 = 09:44:00 109 887919 Karochová Simona DKP 8853 R 16 = 09:46:00 110 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 R 18 = 09:48:00 111 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 C 20 = 09:50:00 112 9448 Vítková Lucie PHK 8055 C 22 = 09:52:00 113 897345 Bochenková Ivana SJC 8952 E 24 = 09:54:00 114 682103 Jakobová Adélka UOL 9052 E 26 = 09:56:00 115 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 C 28 = 09:58:00 116 887904 Kosová Denisa PHK 9150 E 30 = 10:00:00 117 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R 32 = 10:02:00 118 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 E 34 = 10:04:00 119 1008144 Valešová Jana PHK 9154 R 36 = 10:06:00 120 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 R 38 = 10:08:00 121 301173 Fenclová Marta LPU 7667 R 40 = 10:10:00 122 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 E 42 = 10:12:00 123 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 44 = 10:14:00 124 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 46 = 10:16:00 125 1300276 Sukhotska Bogdana UWA 89 C 48 = 10:18:00 neregistro 126 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 50 = 10:20:00 127 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 52 = 10:22:00 128 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 54 = 10:24:00 129 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 56 = 10:26:00 130 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 58 = 10:28:00 131 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 60 = 10:30:00 132 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 62 = 10:32:00 133 876522 Krafková Lucie TUR 8650 E 64 = 10:34:00 134 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 C 66 = 10:36:00 135 ......................... VAK C 68 = 10:38:00 136 ......................... VAK C 70 = 10:40:00

Kategorie D35B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 47 = 10:17:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 49 = 10:19:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 51 = 10:21:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 53 = 10:23:00 ? Moskvová Jitka ZLH 7551 C 55 = 10:25:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 57 = 10:27:00

Kategorie D40B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 3 = 09:33:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 5 = 09:35:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 7 = 09:37:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 9 = 09:39:00 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 11 = 09:41:00 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 13 = 09:43:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 15 = 09:45:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 17 = 09:47:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 19 = 09:49:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 21 = 09:51:00 416825 Smelikova Hana RBA 6951 C 23 = 09:53:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 25 = 09:55:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 27 = 09:57:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 29 = 09:59:00 ......................... VAK C 31 = 10:01:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 33 = 10:03:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 35 = 10:05:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 37 = 10:07:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 39 = 10:09:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 41 = 10:11:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 43 = 10:13:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 45 = 10:15:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 47 = 10:17:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 49 = 10:19:00 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 51 = 10:21:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 53 = 10:23:00

Kategorie D45B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 28 = 09:58:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 30 = 10:00:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 32 = 10:02:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 34 = 10:04:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 36 = 10:06:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 38 = 10:08:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 40 = 10:10:00 889300 Stackeová Anna LCE 5551 C 42 = 10:12:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 44 = 10:14:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 46 = 10:16:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 48 = 10:18:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 50 = 10:20:00 ......................... VAK C 52 = 10:22:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 54 = 10:24:00 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 56 = 10:26:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 58 = 10:28:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 60 = 10:30:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 62 = 10:32:00 ......................... VAK C 64 = 10:34:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 66 = 10:36:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 68 = 10:38:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 70 = 10:40:00 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 72 = 10:42:00

Kategorie D50B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    80 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 27 = 09:57:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 29 = 09:59:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 31 = 10:01:00 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 33 = 10:03:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 35 = 10:05:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 37 = 10:07:00 ......................... VAK C 39 = 10:09:00

Kategorie D55B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    75 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 20 = 09:50:00 ......................... VAK C 22 = 09:52:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 24 = 09:54:00 53003 Vávrová Beáta ASU 5651 C 26 = 09:56:00 222889 Wysocka Jolanta SOT 56 C 28 = 09:58:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 30 = 10:00:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 32 = 10:02:00

Kategorie D60B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    80 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 8 = 09:38:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 10 = 09:40:00 ......................... VAK C 12 = 09:42:00 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 14 = 09:44:00

Kategorie D65B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 5 = 09:35:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 7 = 09:37:00 ......................... VAK C 9 = 09:39:00 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 11 = 09:41:00

Kategorie H12C

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    65 m,  8 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53565 Kroul Josef ASU 0044 B 51 = 10:21:00 2016501 Byrczek Jan GLI 00 C 53 = 10:23:00 ......................... VAK C 55 = 10:25:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 57 = 10:27:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 C 59 = 10:29:00 ? Opravil Daniel ASU 0043 C 61 = 10:31:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 63 = 10:33:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 65 = 10:35:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 67 = 10:37:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 69 = 10:39:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 71 = 10:41:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 73 = 10:43:00 51316 Valík Adam AOP 0301 C 75 = 10:45:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 77 = 10:47:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 79 = 10:49:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 81 = 10:51:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 83 = 10:53:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 85 = 10:55:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 87 = 10:57:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 89 = 10:59:00 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 B 91 = 11:01:00

Kategorie H14B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    85 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 4 = 09:34:00 52692 Černocký Libor LCE 9803 B 6 = 09:36:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 8 = 09:38:00 2032123 Žáček Matěj RBK 9802 B 10 = 09:40:00 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 12 = 09:42:00 49396 Filipek Sebastian TRI 0002 B 14 = 09:44:00 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 B 16 = 09:46:00 52484 Němeček Kryštof JPV 9919 C 18 = 09:48:00 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 B 20 = 09:50:00 ......................... VAK C 22 = 09:52:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 B 24 = 09:54:00 53652 Müller Jonáš KSU 9906 B 26 = 09:56:00 ......................... VAK C 28 = 09:58:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 B 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 32 = 10:02:00 246840 Vopařil Jan LCE 9908 C 34 = 10:04:00 neregistro 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 36 = 10:06:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 38 = 10:08:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 40 = 10:10:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B 42 = 10:12:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 A 44 = 10:14:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 46 = 10:16:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 48 = 10:18:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 50 = 10:20:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 52 = 10:22:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 56 = 10:26:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 58 = 10:28:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 60 = 10:30:00 1007539 Kočí Josef KON 9824 A 62 = 10:32:00

Kategorie H16A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 ......................... VAK C 13 = 09:43:00 402 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 15 = 09:45:00 403 889311 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 17 = 09:47:00 404 ......................... VAK C 19 = 09:49:00 405 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 21 = 09:51:00 406 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 23 = 09:53:00 407 2008506 Klabouch Martin LPU 9615 C 25 = 09:55:00 408 ......................... VAK C 27 = 09:57:00 409 981818 Růžička Adam PHK 9704 A 29 = 09:59:00 410 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 31 = 10:01:00 411 53012 Čermák Adam PGP 9701 A 33 = 10:03:00 412 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 35 = 10:05:00 413 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 37 = 10:07:00 414 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A 39 = 10:09:00 415 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 A 41 = 10:11:00 416 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 43 = 10:13:00 417 887156 Kaplan Martin LPU 9609 A 45 = 10:15:00 418 204521 Mašata Matěj PHK 9601 A 47 = 10:17:00 419 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 49 = 10:19:00 420 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 51 = 10:21:00 421 232322 Čech Janá SJI 9601 A 53 = 10:23:00 422 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 55 = 10:25:00 423 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 57 = 10:27:00 424 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 59 = 10:29:00 425 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 61 = 10:31:00 426 4239 Zlámal David SJC 9603 A 63 = 10:33:00 427 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 65 = 10:35:00 428 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 A 67 = 10:37:00 429 9996 Štál Jan SJC 9601 A 69 = 10:39:00 430 232250 Bořil Jan OSN 9700 A 71 = 10:41:00 431 436960 Fürst Matouš LLI 9603 A 73 = 10:43:00 432 253124 Frýba Dominiká SJI 9702 A 75 = 10:45:00 433 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 77 = 10:47:00

Kategorie H16B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    75 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889320 Mikel David TZL 9703 B 85 = 10:55:00 232194 Matuš Vojtěch VRB 9606 B 87 = 10:57:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 89 = 10:59:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 B 91 = 11:01:00 53400 Burkart David VIC 9602 B 93 = 11:03:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 95 = 11:05:00 ......................... VAK C 97 = 11:07:00

Kategorie H18A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   115 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 30 = 10:00:00 302 899029 Wolowczyk Krzysio UWA 95 C 32 = 10:02:00 neregistro 303 1625050 Rohel Marek AOV 9401 C 34 = 10:04:00 neregistro 304 1400446 Svačina Jan TZL 9501 C 36 = 10:06:00 305 889265 Jurczyk Tomasz SOT 94 C 38 = 10:08:00 306 301112 Ptáček Martin SRK 9509 A 40 = 10:10:00 307 2012280 Hrabos Matej ASU 9547 C 42 = 10:12:00 neregistro 308 886647 Dzioba Mateusz PHK 9500 C 44 = 10:14:00 neregistro 309 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 46 = 10:16:00 310 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 48 = 10:18:00 311 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A 50 = 10:20:00 312 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 52 = 10:22:00 313 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 54 = 10:24:00 314 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 56 = 10:26:00 315 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 58 = 10:28:00 316 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 60 = 10:30:00 317 2032161 Chovanec David TZL 9502 A 62 = 10:32:00 318 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 64 = 10:34:00 319 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 66 = 10:36:00 320 515487 Grundmann Jan LPU 9410 A 68 = 10:38:00 321 330693 Málek Jan PZR 9505 A 70 = 10:40:00 322 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 72 = 10:42:00 323 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 74 = 10:44:00 324 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 76 = 10:46:00 325 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 78 = 10:48:00 326 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 80 = 10:50:00 327 981801 Valášek Jan KAM 9400 A 82 = 10:52:00 328 51471 Dvořáček Radek VAM 9401 A 84 = 10:54:00

Kategorie H18B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    90 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 9 = 09:39:00 ......................... VAK C 11 = 09:41:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 13 = 09:43:00 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 15 = 09:45:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 17 = 09:47:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 19 = 09:49:00

Kategorie H20A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   140 m, 18 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 ......................... VAK C 82 = 10:52:00 202 842659 Parfianowicz Piotr UWA 94 C 84 = 10:54:00 neregistro 203 ......................... VAK C 86 = 10:56:00 204 899179 Klusáček Jan TTR 9301 A 88 = 10:58:00 205 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 90 = 11:00:00 206 896968 Valenta Jiří LCE 9201 R 92 = 11:02:00 207 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 94 = 11:04:00 208 49603 Smitka Jan SHK 9204 A 96 = 11:06:00 209 887166 Hadač Filip AOP 9301 A 98 = 11:08:00 210 410796 Kos Oldřich LPU 9302 A 100 = 11:10:00 211 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 102 = 11:12:00 212 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 104 = 11:14:00 213 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 106 = 11:16:00 214 887626 Kolovský František LPM 9202 A 108 = 11:18:00 215 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 110 = 11:20:00 216 886716 Hubáček Michal LCE 9301 E 112 = 11:22:00 217 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 114 = 11:24:00 218 553457 Vavrys Johan LCE 9302 A 116 = 11:26:00 219 2032136 Šákr Vít BOR 9301 A 118 = 11:28:00 220 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 A 120 = 11:30:00 221 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 A 122 = 11:32:00 222 515444 Navrátil Boris AOP 9202 E 124 = 11:34:00 223 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 126 = 11:36:00 224 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 128 = 11:38:00 225 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 130 = 11:40:00 226 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 132 = 11:42:00 227 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 134 = 11:44:00 228 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 136 = 11:46:00

Kategorie H20B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:32:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 4 = 09:34:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 B 6 = 09:36:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 8 = 09:38:00 331211 Toman Filip ABM 9309 B 10 = 09:40:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 12 = 09:42:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 14 = 09:44:00

Kategorie H21A

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   140 m, 19 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 1 = 09:31:00 ......................... VAK C 3 = 09:33:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 5 = 09:35:00 ......................... VAK C 7 = 09:37:00 9086 Tihon Michal PHK 7905 C 9 = 09:39:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 11 = 09:41:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 13 = 09:43:00 53226 Habán Ivo VLI 7707 C 15 = 09:45:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 17 = 09:47:00 887618 Brož Marek TUR 8402 C 19 = 09:49:00 51933 Peths Jan VOV 8100 C 21 = 09:51:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 23 = 09:53:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 25 = 09:55:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 27 = 09:57:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 29 = 09:59:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 31 = 10:01:00 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 33 = 10:03:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C 35 = 10:05:00 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 37 = 10:07:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 39 = 10:09:00 416840 Picek Jan TJN 9101 C 41 = 10:11:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 43 = 10:13:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 45 = 10:15:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 47 = 10:17:00 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 49 = 10:19:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 51 = 10:21:00 1969696 Kobr Tomáš TJN 8901 C 53 = 10:23:00 515037 Starosta Pavel VIC 7938 C 55 = 10:25:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 57 = 10:27:00 2044896 Arnošt Kamil VSP 7301 C 59 = 10:29:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 61 = 10:31:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 63 = 10:33:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 65 = 10:35:00 881004 Sochor Jan HAV 8801 C 67 = 10:37:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 69 = 10:39:00 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 71 = 10:41:00 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 73 = 10:43:00 553448 Azeb Karim PHK 9110 C 75 = 10:45:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 77 = 10:47:00 1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 79 = 10:49:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 81 = 10:51:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 83 = 10:53:00 995884 Justa Pavel PHK 8701 C 85 = 10:55:00 981815 Procházka Tomáš LPU 9110 C 87 = 10:57:00 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 89 = 10:59:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 91 = 11:01:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 93 = 11:03:00 553440 Müller Martin PHK 8903 C 95 = 11:05:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 97 = 11:07:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 99 = 11:09:00 887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C 101 = 11:11:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 103 = 11:13:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 105 = 11:15:00 ......................... VAK C 107 = 11:17:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 109 = 11:19:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 111 = 11:21:00 886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C 113 = 11:23:00 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 115 = 11:25:00 410746 Hyka Jan TUR 9002 C 117 = 11:27:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 119 = 11:29:00 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 121 = 11:31:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 123 = 11:33:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 125 = 11:35:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 127 = 11:37:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 129 = 11:39:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 131 = 11:41:00 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 133 = 11:43:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 135 = 11:45:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 137 = 11:47:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 139 = 11:49:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 141 = 11:51:00 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 143 = 11:53:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 145 = 11:55:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 147 = 11:57:00

Kategorie H21B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   135 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 25 = 09:55:00 9670 Klapal Michal VAM 8802 C 27 = 09:57:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 29 = 09:59:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 31 = 10:01:00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 33 = 10:03:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 35 = 10:05:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 37 = 10:07:00 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C 39 = 10:09:00 52511 Jašek Petr STE 7601 C 41 = 10:11:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 43 = 10:13:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 45 = 10:15:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 47 = 10:17:00 2023963 Preissler Adam HAV 8608 C 49 = 10:19:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 51 = 10:21:00 9998 Špicar Petr SJC 8801 C 53 = 10:23:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 55 = 10:25:00 53210 Verner Tomáš VBM 8204 C 57 = 10:27:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 59 = 10:29:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 61 = 10:31:00 889316 Kořán Pavel VBM 7401 C 63 = 10:33:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 65 = 10:35:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 67 = 10:37:00 ......................... VAK C 69 = 10:39:00 51234 Vančura Martin TJN 8002 C 71 = 10:41:00 ......................... VAK C 73 = 10:43:00 446450 Rozsíval Alois KSU 9142 C 75 = 10:45:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 77 = 10:47:00 842664 Dragowski Piotr SOT 82 C 79 = 10:49:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 81 = 10:51:00 8822 Klváček Aleš PTE 8527 C 83 = 10:53:00

Kategorie H21C

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   110 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 09:41:00 52744 Špičák František CEL 5628 C 13 = 09:43:00 ? Cernohous Petr JPV 8113 C 15 = 09:45:00 neregistro 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 17 = 09:47:00 1392574 Szpak Michal AZD 93 C 19 = 09:49:00 neregistro 416713 Wartiak Peter FBA C 21 = 09:51:00 neregistro 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 23 = 09:53:00 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 25 = 09:55:00 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 27 = 09:57:00 52410 Špičák František CEL 8039 C 29 = 09:59:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 31 = 10:01:00 1394736 Gajda Lukas AZD 95 C 33 = 10:03:00 neregistro 425448 Richter Jozef KNM C 35 = 10:05:00 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 37 = 10:07:00 neregistro

Kategorie H21E

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   165 m, 21 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 ......................... VAK C 34 = 10:04:00 2 ......................... VAK C 36 = 10:06:00 3 ......................... VAK C 38 = 10:08:00 4 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 40 = 10:10:00 5 995849 Chloupek Adam TUR 9300 A 42 = 10:12:00 6 888608 Janata Martin DKP 8306 E 44 = 10:14:00 7 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 46 = 10:16:00 8 681612 Pospíšil Vít SCP 6800 C 48 = 10:18:00 9 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 50 = 10:20:00 10 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 52 = 10:22:00 11 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 54 = 10:24:00 12 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 C 56 = 10:26:00 13 889288 Cahel Marek LCE 8803 R 58 = 10:28:00 14 886688 Cygler Slawomir UWA 90 C 60 = 10:30:00 neregistro 15 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 62 = 10:32:00 16 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 64 = 10:34:00 17 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 66 = 10:36:00 18 1301635 Suslov Sergej VLI 8801 R 68 = 10:38:00 19 52555 Král Václav SSU 8243 R 70 = 10:40:00 20 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 72 = 10:42:00 21 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 74 = 10:44:00 22 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 76 = 10:46:00 23 9278 Lenner Miroslav LPU 8605 C 78 = 10:48:00 24 995838 Matějů Luboš PGP 7601 R 80 = 10:50:00 25 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 82 = 10:52:00 26 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 84 = 10:54:00 27 515162 Procházka David LPU 9113 R 86 = 10:56:00 28 1395205 Terpai Dmytro UWA 85 C 88 = 10:58:00 neregistro 29 515174 Smola Michal TZL 8131 E 90 = 11:00:00 30 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 92 = 11:02:00 31 515122 Henek Vladan VBM 8002 C 94 = 11:04:00 32 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R 96 = 11:06:00 33 886682 Grabowski Maciej UWA 81 C 98 = 11:08:00 neregistro 34 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 100 = 11:10:00 35 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 102 = 11:12:00 36 886666 Morawski Jacek UWA 89 C 104 = 11:14:00 neregistro 37 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 106 = 11:16:00 38 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 108 = 11:18:00 39 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 110 = 11:20:00 40 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 R 112 = 11:22:00 41 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 114 = 11:24:00 42 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 R 116 = 11:26:00 43 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 118 = 11:28:00 44 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 120 = 11:30:00 45 995852 Hanslian David LCE 7835 C 122 = 11:32:00 46 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 124 = 11:34:00 47 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 126 = 11:36:00 48 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 128 = 11:38:00 49 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 130 = 11:40:00 50 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 132 = 11:42:00

Kategorie H35B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   120 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52683 Škoda František LCE 7439 C 7 = 09:37:00 ? Zbynek Uhlir SBR C 9 = 09:39:00 neregistro 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 11 = 09:41:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 13 = 09:43:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 15 = 09:45:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 17 = 09:47:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 19 = 09:49:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 21 = 09:51:00 7861 Kovařík Martin TRI 7700 C 23 = 09:53:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 25 = 09:55:00 889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 27 = 09:57:00 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 29 = 09:59:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 31 = 10:01:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 33 = 10:03:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 35 = 10:05:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 37 = 10:07:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 39 = 10:09:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 41 = 10:11:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 43 = 10:13:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 45 = 10:15:00 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 47 = 10:17:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 49 = 10:19:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 51 = 10:21:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 53 = 10:23:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 55 = 10:25:00 ......................... VAK C 57 = 10:27:00

Kategorie H40B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   110 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425524 Šiška Oto OTK 7202 C 3 = 09:33:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 5 = 09:35:00 ......................... VAK C 7 = 09:37:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 9 = 09:39:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 11 = 09:41:00 504405 Antonowicz Jerzy UWA 68 C 13 = 09:43:00 neregistro 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 15 = 09:45:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 17 = 09:47:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 19 = 09:49:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 21 = 09:51:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 23 = 09:53:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 25 = 09:55:00 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 27 = 09:57:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 29 = 09:59:00 332638 Popowski Jaroslaw UWA 69 C 31 = 10:01:00 neregistro 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 33 = 10:03:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 35 = 10:05:00 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 37 = 10:07:00

Kategorie H45B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 09:52:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 24 = 09:54:00 889290 Vavrys Petr LCE 6413 C 26 = 09:56:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 28 = 09:58:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 30 = 10:00:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 32 = 10:02:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 34 = 10:04:00 ......................... VAK C 36 = 10:06:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 38 = 10:08:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 40 = 10:10:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 42 = 10:12:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 44 = 10:14:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 46 = 10:16:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 48 = 10:18:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 50 = 10:20:00 361948 Chval Josef LPM 6700 C 52 = 10:22:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 54 = 10:24:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 56 = 10:26:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 58 = 10:28:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 60 = 10:30:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 62 = 10:32:00

Kategorie H50B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 38 = 10:08:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 40 = 10:10:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 42 = 10:12:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 44 = 10:14:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 46 = 10:16:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 48 = 10:18:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 50 = 10:20:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 52 = 10:22:00 51515 Kršák Karel VIC 5902 C 54 = 10:24:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 56 = 10:26:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 58 = 10:28:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 60 = 10:30:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 62 = 10:32:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 64 = 10:34:00 6607 Bořil Petr OSN 6207 C 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 68 = 10:38:00 52531 Albert František OOL 5804 C 70 = 10:40:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 72 = 10:42:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 74 = 10:44:00 416082 Dvorský Ilja SKM 6103 C 76 = 10:46:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 78 = 10:48:00

Kategorie H55B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 54 = 10:24:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 56 = 10:26:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 58 = 10:28:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 60 = 10:30:00 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 62 = 10:32:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 64 = 10:34:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 66 = 10:36:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 68 = 10:38:00 ......................... VAK C 70 = 10:40:00

Kategorie H60B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 50 = 10:20:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 52 = 10:22:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 54 = 10:24:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 56 = 10:26:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 58 = 10:28:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 60 = 10:30:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 62 = 10:32:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 64 = 10:34:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 66 = 10:36:00 222893 Wysocki Andrzej SOT 51 C 68 = 10:38:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 70 = 10:40:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 72 = 10:42:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 74 = 10:44:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 76 = 10:46:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 78 = 10:48:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 80 = 10:50:00 8581 Šmakal Pavel TZL 4801 C 82 = 10:52:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 84 = 10:54:00 ......................... VAK C 86 = 10:56:00

Kategorie H65B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    75 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51939 Klech Josef HOB 4701 C 17 = 09:47:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 19 = 09:49:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 21 = 09:51:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 23 = 09:53:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 25 = 09:55:00 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 27 = 09:57:00 ......................... VAK C 29 = 09:59:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 31 = 10:01:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 33 = 10:03:00 9577 Starý Břetislav BOV 4402 C 35 = 10:05:00

Kategorie H70B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 66 = 10:36:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 68 = 10:38:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 70 = 10:40:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 72 = 10:42:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 74 = 10:44:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 76 = 10:46:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 78 = 10:48:00 ......................... VAK C 80 = 10:50:00

Kategorie H75B

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    70 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 43 = 10:13:00 ......................... VAK C 45 = 10:15:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 47 = 10:17:00

Kategorie HDR

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    55 m,  6 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 52290 Borunský Matěj AOP 0600 C 0 = 09:30:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 0 = 09:30:00 49333 Habán Oliver VLI 0600 C 0 = 09:30:00 51190 Holas Štěpán AOP 0900 C 0 = 09:30:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 0 = 09:30:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 09:30:00 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 0 = 09:30:00 232166 Kotůlková Renáta AOP 0451 C 0 = 09:30:00 51199 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 0 = 09:30:00 51198 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 0 = 09:30:00 338917 Mackowiak Darek SOT 05 C 0 = 09:30:00 416218 Mrkvica Václav VOV C 0 = 09:30:00 neregistro ? Neumannová Kristýna STE 0550 C 0 = 09:30:00 336733 Novak Richard AOV 0801 C 0 = 09:30:00 neregistro 515500 Novák Igor AOV 0501 C 0 = 09:30:00 52484 Němečková Kateřina PLU 0350 C 0 = 09:30:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 0 = 09:30:00 ? Pospisilova Helena STE C 0 = 09:30:00 neregistro ? Pospisilova Stella STE C 0 = 09:30:00 neregistro 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 0 = 09:30:00 neregistro 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 0 = 09:30:00 51954 Slavík Ondřej VRB C 0 = 09:30:00 neregistro 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C 0 = 09:30:00 410731 Vlach Timik SBR 0501 C 0 = 09:30:00 889287 Černíková Zuzana DOB 0555 C 0 = 09:30:00 neregistro ? Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 09:30:00 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 09:30:00

Kategorie P3

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    75 m,  9 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 433089 Bantová Martina OTK C 0 = 09:30:00 neregistro 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 0 = 09:30:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 0 = 09:30:00 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 0 = 09:30:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 0 = 09:30:00 ? Moskvova Agata ZLH 0551 C 0 = 09:30:00 neregistro 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 0 = 09:30:00 416148 Oherová Petra ODR C 0 = 09:30:00 neregistro 51175 Potštejnská Dagmar SRK 7952 C 0 = 09:30:00 2017677 Pěčková Monika SKM C 0 = 09:30:00 neregistro 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 0 = 09:30:00 2032151 Truhlář Karel ADA 5111 C 0 = 09:30:00 515058 VÉBR Tomáš +Šárka HAV 0200 C 0 = 09:30:00 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 0 = 09:30:00 681859 Černík David DOB 0303 C 0 = 09:30:00 neregistro 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 0 = 09:30:00

Kategorie T5

09.09.2012 7. ČP, 8. ŽA, 8. ŽB-M - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   110 m, 18 kontrol           tištěno 05.09.2012   23:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 0 = 09:30:00 253125 Frýba Robert á SJI C 0 = 09:30:00 neregistro 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 0 = 09:30:00 352314 Procházková Lucie ADA 7651 C 0 = 09:30:00 neregistro 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 0 = 09:30:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 0 = 09:30:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 0 = 09:30:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 0 = 09:30:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 0 = 09:30:00 neregistro 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 0 = 09:30:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 0 = 09:30:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 0 = 09:30:00