ABM KOB Moira Brno

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 0.00 160.00 Kč ( 2) 219257 D35C ABM6654 Obrátilová Naďa 0.00 70.00 Kč ( 3) 52008 H21A ABM6708 Přikryl Petr 0.00 180.00 Kč ( 4) 232740 D35C ABM6854 Mokrá Regina 0.00 70.00 Kč ( 5) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 0.00 160.00 Kč ( 6) 332950 D35C ABM7052 Odehnalová Kamila 0.00 70.00 Kč ( 7) 416011 D21B ABM9059 Fasurová Tereza 0.00 180.00 Kč ( 8) 886812 H20A ABM9202 Mokrý Stanislav 0.00 180.00 Kč ( 9) 232705 H20A ABM9211 Novotný Ondřej 0.00 180.00 Kč ( 10) 331211 H20B ABM9309 Toman Filip 0.00 160.00 Kč ( 11) 886825 H18B ABM9409 Obrátil Štěpán 0.00 160.00 Kč ( 12) 886814 H18A ABM9410 Mokrý Ondřej 0.00 180.00 Kč ( 13) 52013 D18B ABM9560 Otrusinová Jana 0.00 160.00 Kč ( 14) 361957 H16A ABM9708 Kelbl Vladimír 0.00 180.00 Kč ( 15) 1007533 D16A ABM9757 Odehnalová Tereza 0.00 180.00 Kč ( 16) 438047 D14B ABM9956 Odehnalová Klára 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2350.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 981840 HDR ADA0651 Procházková Doubravka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 18) 2032151 H45C ADA5111 Truhlář Karel 0.00 70.00 Kč ( 19) 52711 H55C ADA5505 Věžník Antonín 0.00 70.00 Kč ( 20) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 0.00 160.00 Kč (ASU) ( 21) 336714 H35C ADA7101 Čížek Petr 0.00 70.00 Kč ( 22) 49864 H21C ADA7512 Procházka Jiří 0.00 180.00 Kč neregistro ( 23) 352314 D35C ADA7651 Procházková Lucie 0.00 70.00 Kč neregistro ( 24) 49862 D16B ADA9651 Čížková Markéta 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 410105 H12C AOP0001 Valík Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 26) 515149 D12C AOP0050 Hájková Lenka 0.00 40.00 Kč ( 27) 889280 H12C AOP0101 Jelínek Jan 0.00 40.00 Kč ( 28) 8799 H12C AOP0201 Kostka Jiří 0.00 40.00 Kč ( 29) ? DH10N AOP0251 Krčková Helena 0.00 40.00 Kč ( 30) 51316 H10C AOP0301 Valík Adam 0.00 40.00 Kč ( 31) 51321 D10C AOP0350 Hájková Lucie 0.00 40.00 Kč ( 32) 232166 DH10N AOP0451 Kotůlková Renáta 0.00 40.00 Kč ( 33) 436929 HDR AOP0452 Klechová Karolína 0.00 40.00 Kč ( 34) 51198 DH10N AOP0551 Kovalčíková Anna 0.00 40.00 Kč ( 35) 52290 HDR AOP0600 Borunský Matěj 0.00 40.00 Kč ( 36) 889275 HDR AOP0601 Jelínek Jakub 0.00 40.00 Kč ( 37) 51195 HDR AOP0651 Holasová Barbora 0.00 40.00 Kč ( 38) 51199 HDR AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 40.00 Kč ( 39) 51190 HDR AOP0900 Holas Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 40) 51197 HDR AOP0901 Kovalčík Petr 0.00 40.00 Kč ( 41) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 0.00 80.00 Kč ( 42) 8863 H55B AOP5401 Sýkora Jiří 0.00 160.00 Kč ( 43) 52666 H55B AOP5701 Kostka Evžen 0.00 160.00 Kč ( 44) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 0.00 160.00 Kč ( 45) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 0.00 160.00 Kč ( 46) 8715 H35B AOP6401 Jelínek Jan 0.00 160.00 Kč ( 47) 232169 D45C AOP6451 Sýkorová Ivana 0.00 70.00 Kč ( 48) 887157 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 0.00 180.00 Kč ( 49) 920690 H40B AOP6601 Barcík Peter 0.00 160.00 Kč ( 50) 920695 D40B AOP6753 Barcíková Renáta 0.00 160.00 Kč ( 51) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla 0.00 160.00 Kč ( 52) 52296 H21E AOP7102 Košárek Pavel 0.00 180.00 Kč ( 53) 515407 D40B AOP7150 Hájková Jitka 0.00 160.00 Kč ( 54) 52453 D40B AOP7151 Kostková Jana 0.00 160.00 Kč ( 55) 52295 D21A AOP7251 Kašparová Šárka 0.00 180.00 Kč ( 56) 8796 H21A AOP7301 Kovalčík Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 57) 253130 H35C AOP7302 Krček Martin 0.00 70.00 Kč ( 58) 428264 H21A AOP7402 Borunský Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 59) 49494 D35B AOP7452 Krasnokutská Magda 0.00 160.00 Kč ( 60) 410176 HDR AOP7801 Kotůlek Jan 0.00 40.00 Kč ( 61) 232139 H21A AOP7802 Holas Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 62) 920663 H21A AOP9001 Melecký Martin 0.00 180.00 Kč ( 63) 515444 H20A AOP9202 Navrátil Boris 0.00 180.00 Kč ( 64) 887166 H20A AOP9301 Hadač Filip 0.00 180.00 Kč ( 65) 889295 H20A AOP9302 Rossmanith Vojta 0.00 180.00 Kč ( 66) 995871 H20A AOP9303 Schuster Marek 0.00 180.00 Kč ( 67) 49462 D18B AOP9452 Svobodová Radka 0.00 160.00 Kč ( 68) 2045206 D14C AOP9951 Čechová Klára 0.00 40.00 Kč ( 981) 8810 D45B AOP6751 Hadačová Gabriela 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 5000.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 69) 232136 D35C AOV7051 Fukalová Radmila 0.00 70.00 Kč ( 70) 253117 D20B AOV9350 Krejčí Kateřina 0.00 160.00 Kč ( 71) 1625050 H18C AOV9401 Rohel Marek 0.00 70.00 Kč neregistro ( 72) 301253 D18B AOV9550 Fukalová Martina 0.00 160.00 Kč ( 73) 428234 H16A AOV9602 Glonek Jakub 0.00 180.00 Kč ( 74) 515123 H16A AOV9701 Mielec Jaromír 0.00 180.00 Kč ( 75) 361939 D14B AOV9850 Fukalová Hana 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 20) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 0.00 160.00 Kč (ASU) ( 76) 53003 D55B ASU5651 Vávrová Beáta 0.00 160.00 Kč ( 79) 920700 H18A ASU9444 Minář Marek 0.00 180.00 Kč (1014) ? H12C ASU0043 Opravil Daniel 0.00 60.00 Kč (1015) ? HDR ASU Ondruchova Anna 0.00 40.00 Kč neregistro (1017) 920659 H10C ASU0222 Plhal Jakub 0.00 60.00 Kč (1018) 920661 D12C ASU0097 Plhalová Šárka 0.00 60.00 Kč (1019) 53565 H12C ASU0044 Kroul Josef 0.00 60.00 Kč (1020) ? HDR ASU Plhal Lukas 0.00 40.00 Kč neregistro (1021) 2012280 H18A ASU9547 Hrabos Matej 0.00 180.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80) 980377 H45B BBM6508 Ptáček Pavel 0.00 160.00 Kč ( 81) 515468 H21B BBM7205 Fiala Jan 0.00 180.00 Kč ( 82) 980371 H18A BBM9500 Záděra Pavel 0.00 180.00 Kč ( 83) 886286 H16A BBM9600 Ptáček Pavel 0.00 180.00 Kč ( 84) 980376 H14B BBM9800 Ptáček Patrik 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 85) 49470 D12C BFM0151 Svobodová Barbora 0.00 40.00 Kč ( 86) 49461 D10C BFM0251 Božoňová Vendula 0.00 40.00 Kč ( 87) 49455 H55C BFM5301 Zeman Ludvík 0.00 70.00 Kč ( 88) 49457 H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 0.00 70.00 Kč ( 89) 49467 H45B BFM6701 Svoboda Martin 0.00 160.00 Kč ( 90) 49451 D21C BFM9353 Skurková Vendula 0.00 180.00 Kč ( 91) 428209 H14C BFM9804 Božoň Radek 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 92) 2032136 H20A BOR9301 Šákr Vít 0.00 180.00 Kč ( 93) 887936 H18A BOR9503 Pavlovec Jan 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 94) 9576 D65B BOV4251 Stará Pavla 0.00 80.00 Kč ( 95) 52174 H65B BOV4401 Ptáček Jiří 0.00 80.00 Kč ( 96) 9577 H65B BOV4402 Starý Břetislav 0.00 80.00 Kč ( 97) 52171 H60B BOV4802 Sikora Miroslav 0.00 80.00 Kč ( 98) 52178 D60B BOV4852 Sikorová Marie 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 99) 52744 H21C CEL5628 Špičák František 0.00 180.00 Kč ( 100) 52410 H21C CEL8039 Špičák František 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

CHC KOB Choceň

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 149) 2011852 H12C CHC0101 Švadlena Michal 0.00 40.00 Kč ( 150) 2011854 H35B CHC7502 Švadlena Pavel 0.00 160.00 Kč ( 151) 2025363 H21E CHC8502 Pešek Ondřej 0.00 180.00 Kč ( 152) 2025343 H21E CHC8603 Pátek Michal 0.00 180.00 Kč ( 153) 2025344 H18A CHC9501 Křivda Martin 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 101) 51663 H21A CTB7701 Gregor Martin 0.00 180.00 Kč ( 102) 887165 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 103) 51966 D45B DCE5450 Procházková Miluše 0.00 160.00 Kč ( 104) 51965 H40B DCE5500 Procházka Antonín 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 105) 9785 D21A DKP8154 Janatová Lucie 0.00 180.00 Kč ( 106) 888608 H21E DKP8306 Janata Martin 0.00 180.00 Kč ( 107) 51755 D21E DKP8450 Kovářová Kristýna 0.00 180.00 Kč ( 108) 301369 H21E DKP8511 Wagner Libor 0.00 180.00 Kč ( 109) 51798 D21E DKP8651 Plochová Dominika 0.00 180.00 Kč ( 110) 51796 D21E DKP8850 Svobodná Šárka 0.00 180.00 Kč ( 111) 887919 D21E DKP8853 Karochová Simona 0.00 180.00 Kč ( 112) 887944 D21B DKP9154 Svobodná Madla 0.00 180.00 Kč ( 113) 53699 D20A DKP9350 Svobodná Tereza 0.00 180.00 Kč ( 114) 8645 D18A DKP9450 Dlouhá Hana 0.00 180.00 Kč ( 115) 886607 H18A DKP9500 Šňupárek Václav 0.00 180.00 Kč ( 116) 899156 H16A DKP9600 Illner Vojtěch 0.00 180.00 Kč ( 117) 515071 D16A DKP9652 Šňupárková Anna 0.00 180.00 Kč ( 118) 886271 D16A DKP9751 Nováková Tereza 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2520.00 Kč

DOB KOB Dobruška

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 119) 681859 H10C DOB0303 Černík David 0.00 40.00 Kč neregistro ( 120) 889287 DH10N DOB0555 Černíková Zuzana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 121) 887908 H21A DOB7501 Kolek Petr 0.00 180.00 Kč ( 122) 681856 D21B DOB7878 Černíková Barbora 0.00 180.00 Kč neregistro ( 123) 7226 D21B DOB7956 Štěpánová Dita 0.00 180.00 Kč ( 124) 7210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 0.00 180.00 Kč ( 125) 7202 D21C DOB8756 Staňková Lucie 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 980.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 126) 2045232 H21A EKP7414 Ondráček Radim 0.00 180.00 Kč ( 127) 2045231 D21A EKP7850 Ondráčková Veronika 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

FBA Farmaceut Bratislava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 934) 2012289 D21A FBA8252 Prekopova Marta 0.00 180.00 Kč neregistro ( 935) 416713 H21C FBA Wartiak Peter 0.00 180.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

FEL Felklovi a Zencak

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 931) 52589 H45C FEL60 Felkl Ludek 0.00 70.00 Kč neregistro ( 932) 433098 D45C FEL60 Felklova Jarmila 0.00 70.00 Kč neregistro ( 933) 52462 H45C FEL61 Zencak Jaroslav 0.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

GLI Szkola Podstawowa Nr. 9 Gliwice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1016) 2016501 H12C GLI00 Byrczek Jan 0.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 60.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 128) 896971 P3 HAV VÉBROVÁ Šárka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 129) 515058 H10C HAV0200 Vébr Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 130) 515436 H40B HAV6301 Sochor Tomáš 0.00 160.00 Kč ( 131) 303932 H40B HAV6302 Krhut Libor 0.00 160.00 Kč ( 132) 49306 D45C HAV6652 Opletalová Pavlína 0.00 70.00 Kč ( 133) 8815 D35C HAV6751 Vričanová Sylva 0.00 70.00 Kč ( 134) 49428 D35C HAV7051 Kaděrová Barbora 0.00 70.00 Kč ( 135) 253120 H35C HAV7100 KADĚRA Pavel 0.00 70.00 Kč neregistro ( 136) 515066 H40B HAV7103 Vébr Radek 0.00 160.00 Kč ( 137) 416157 D35C HAV7250 Proboszová Zuzana 0.00 70.00 Kč ( 138) 49408 P3 HAV8551 FUJÁKOVÁ Katka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 139) 881004 H21A HAV8801 Sochor Jan 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1130.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 140) 515105 H50B HCE5900 Kettner Pavel 0.00 160.00 Kč ( 141) 232490 D45B HCE6450 Kettnerová Lenka 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 142) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 0.00 80.00 Kč ( 143) 53827 H35B HLV6404 Sedláček Jaroslav 0.00 160.00 Kč ( 144) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 0.00 160.00 Kč ( 145) 53833 H16A HLV9732 Sedláček Ondřej 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 146) 51939 H65B HOB4701 Klech Josef 0.00 80.00 Kč ( 147) 4684 D55C HOB5551 Ledabylová Alena 0.00 70.00 Kč ( 148) 301308 D55C HOB5655 Krumpholcová Jarmila 0.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

JIL OK Jilemnice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 154) 51590 H21A JIL7701 Kolín Jan 0.00 180.00 Kč ( 155) 9088 D21A JIL8651 Tihonová Martina 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

JPV SK Prostějov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156) 231316 D12C JPV0066 Lugrová Natalie 0.00 40.00 Kč ( 157) 2045211 H12C JPV0101 Dadák Petr 0.00 40.00 Kč ( 158) 2045208 HDR JPV0567 Matečná Sofie 0.00 40.00 Kč ( 159) 52498 H50B JPV6112 Jeřábek Luboš 0.00 160.00 Kč ( 160) 1007543 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 0.00 160.00 Kč ( 161) 52864 D45B JPV6363 Vavrečková Ivana 0.00 160.00 Kč ( 162) 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 0.00 160.00 Kč ( 163) 52863 D35C JPV6677 Uchytilová Jana 0.00 70.00 Kč ( 164) 52586 D45C JPV6773 Fajkusová Jitka 0.00 70.00 Kč ( 165) 52595 H21C JPV7927 Hodač Karel 0.00 180.00 Kč ( 166) 1602629 H21A JPV8201 Otrusina Jiří 0.00 180.00 Kč ( 167) 52485 D21C JPV8383 Hubáčková Lenka 0.00 180.00 Kč ( 168) 8849 D18B JPV9474 Vítková Lucie 0.00 160.00 Kč ( 169) 1602630 H18C JPV9509 Fajkus Radim 0.00 70.00 Kč ( 170) 1602631 D16A JPV9677 Grulichová Lucie 0.00 180.00 Kč ( 171) 1007529 H16A JPV9717 Otruba Vojtěch 0.00 180.00 Kč ( 172) 1602633 H14B JPV9807 Vystavěl Ondřej 0.00 80.00 Kč ( 173) 1007538 D14B JPV9898 Pilcová Sabina 0.00 80.00 Kč ( 174) 1007537 D14B JPV9899 Soldánová Tereza 0.00 80.00 Kč ( 175) 253805 H14C JPV9917 Janečka Viktor 0.00 40.00 Kč ( 176) 52484 H14C JPV9919 Němeček Kryštof 0.00 40.00 Kč ( 966) ? H21C JPV8113 Cernohous Petr 0.00 180.00 Kč neregistro ( 982) 52861 D21B JPV8575 Daňková Petra 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2710.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 177) 218974 D14B JZL0051 Kundratová Lucie 0.00 80.00 Kč ( 178) 53353 H10C JZL0201 Kundrata Jan 0.00 40.00 Kč ( 179) 218973 D35B JZL7351 Kundratová Jana 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

KAM SK Kamenice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) 336743 H12C KAM0100 Valášek Václav 0.00 40.00 Kč ( 181) 51733 H35B KAM6501 Kozák Petr 0.00 160.00 Kč ( 182) 52276 H45B KAM6600 Valášek Petr 0.00 160.00 Kč ( 183) 232393 D21A KAM6951 Valášková Šárka 0.00 180.00 Kč ( 184) 515447 D20A KAM9350 Mrázová Pavla 0.00 180.00 Kč ( 185) 981801 H18A KAM9400 Valášek Jan 0.00 180.00 Kč ( 186) 920683 H18A KAM9401 Semík Ondřej 0.00 180.00 Kč ( 187) 887640 H18A KAM9403 Kettner Lukáš 0.00 180.00 Kč ( 188) 428250 D18A KAM9452 Kamererová Valerie 0.00 180.00 Kč ( 189) 51968 D18A KAM9554 Procházková Marie 0.00 180.00 Kč ( 190) 897360 H16A KAM9601 Kettner Vojtěch 0.00 180.00 Kč ( 191) 361971 D16A KAM9650 Hausenblasová Karolína 0.00 180.00 Kč ( 192) 232245 H16A KAM9700 Valášek Jiří 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2160.00 Kč

KAR SK Karlovice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193) 206457 HDR KAR0550 Kujová Vendula 0.00 40.00 Kč neregistro ( 194) 301265 D55C KAR4150 Stiborová Jitka 0.00 70.00 Kč ( 195) 51947 H65C KAR4701 Tomeček Lubomír 0.00 70.00 Kč ( 196) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 0.00 70.00 Kč ( 197) 301248 H55C KAR5501 Kuja Ivan 0.00 70.00 Kč ( 198) 301321 P3 KAR6150 Vajíková Miloslava 0.00 40.00 Kč neregistro ( 199) 301259 H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 0.00 70.00 Kč ( 200) 301254 DH10N KAR7650 Stiborová Blanka 0.00 40.00 Kč ( 201) 515156 H35C KAR7701 Kuja Ivo 0.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

KON KOB Konice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 202) ? DH10N KON Pelíšek Radim 0.00 40.00 Kč neregistro ( 203) 515427 D10C KON0272 Kličková Anna 0.00 40.00 Kč ( 204) ? DH10N KON0353 Hartmannová Anna 0.00 40.00 Kč ( 205) 52718 H10C KON0404 Beneš Jindřich 0.00 40.00 Kč ( 206) 53588 DH10N KON0505 Otruba František 0.00 40.00 Kč ( 207) 52412 D50B KON5887 Smičková Eva 0.00 160.00 Kč ( 208) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 0.00 160.00 Kč ( 209) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 0.00 160.00 Kč ( 210) 52417 D45B KON6389 Hlavová Miroslava 0.00 160.00 Kč ( 211) 52725 H45B KON6427 Navrátil Václav 0.00 160.00 Kč ( 212) 361996 H45C KON6431 Vlach Josef 0.00 70.00 Kč ( 213) 500581 H35C KON6515 Hlava Miroslav 0.00 70.00 Kč ( 214) ? D35C KON6969 Vlachová Olga 0.00 70.00 Kč ( 215) 995816 D21A KON7852 Otrubová Johana 0.00 180.00 Kč ( 216) 515485 D21B KON8277 Ebnerová Eva 0.00 180.00 Kč ( 217) 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 0.00 180.00 Kč ( 218) 8898 D18B KON9572 Vlachová Eliška 0.00 160.00 Kč ( 219) 49367 D16B KON9771 Müllerová Kristýna 0.00 160.00 Kč ( 220) 361927 H14C KON9805 Štěpáník Jiří 0.00 40.00 Kč ( 221) 1007539 H14B KON9824 Kočí Josef 0.00 80.00 Kč ( 222) 52722 D14B KON9898 Vlachová Kateřina 0.00 80.00 Kč ( 223) 361976 H14C KON9915 Beneš Miroslav 0.00 40.00 Kč ( 979) 52413 H65B KON4617 Skácel Jaroslav 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2390.00 Kč

KRC Krcek

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 930) ? HDR KRC Krcek Jan 0.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 224) 416318 D16A KRL9651 Hanáková Magda 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 2035149 H12C KRN0002 Urban Michal 0.00 40.00 Kč ( 226) 52626 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 40.00 Kč ( 227) 52622 H45C KRN5201 Hrouza Tomáš 0.00 70.00 Kč ( 228) 411761 H45C KRN5401 Hrouza Jan 0.00 70.00 Kč ( 229) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 0.00 180.00 Kč ( 230) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 0.00 160.00 Kč ( 231) 52625 H21A KRN8100 Hrouza Jan 0.00 180.00 Kč ( 232) 5591 D21B KRN8353 Sukeníková Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 233) 52627 D21A KRN8383 Jiříčková Bětka 0.00 180.00 Kč ( 234) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 0.00 180.00 Kč ( 983) ? T5 KRN Hermanova Katerina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 985) ? HDR KRN0606 Herman Jakub 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1360.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 235) ? D21C KSU Buiová Andrea 0.00 180.00 Kč neregistro ( 236) ? DH10N KSU Cíglerová Natálie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 237) ? DH10N KSU Heclová Marie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 238) 443095 HDR KSU Ondráček Vít 0.00 40.00 Kč neregistro ( 239) 52575 H12C KSU0005 Matoušek Matěj 0.00 40.00 Kč ( 240) 53649 H12C KSU0012 Hajduk Jakub 0.00 40.00 Kč ( 241) 229473 H12C KSU0013 Šafář Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 242) 446410 H12C KSU0017 Kaňa Matěj 0.00 40.00 Kč ( 243) 446425 H12C KSU0101 Krč Matěj 0.00 40.00 Kč ( 244) 49316 H12C KSU0105 Šafář Martin 0.00 40.00 Kč ( 245) 442855 H12C KSU0107 Valenta Mikuláš 0.00 40.00 Kč ( 246) 52619 D12C KSU0197 Hajduková Jana 0.00 40.00 Kč ( 247) 420442 H10C KSU0201 Hecl František 0.00 40.00 Kč ( 248) 51309 H10C KSU0202 Reichl Martin 0.00 40.00 Kč ( 249) 446412 H10C KSU0222 Karlíček Marek 0.00 40.00 Kč ( 250) 49418 H10C KSU0306 Stryk Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 251) 446409 D10C KSU0353 Hegedüšová Viktorka 0.00 40.00 Kč ( 252) 446428 D10C KSU0393 Tesařová Tereza 0.00 40.00 Kč ( 253) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 0.00 80.00 Kč ( 254) 515101 H21A KSU5801 Šrámek Jaromír 0.00 180.00 Kč ( 255) 886275 H35C KSU7001 Habiger Petr 0.00 70.00 Kč ( 256) 443067 D35C KSU7070 Rozsívalová Helena 0.00 70.00 Kč ( 257) 420414 D35C KSU7373 Smrčková Věra 0.00 70.00 Kč ( 258) 420450 H35C KSU7401 Smrček Petr 0.00 70.00 Kč ( 259) 53654 D35C KSU7499 Reichlová Jiřina 0.00 70.00 Kč ( 260) 886296 H21B KSU7601 Hecl Miloš 0.00 180.00 Kč ( 261) 443099 D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 0.00 70.00 Kč ( 262) 515179 H21E KSU7945 Turczer Petr 0.00 180.00 Kč ( 263) 886292 H21A KSU9045 Janů Zdeněk 0.00 180.00 Kč ( 264) 446450 H21B KSU9142 Rozsíval Alois 0.00 180.00 Kč ( 265) 442865 H21B KSU9202 Jílek Jakub 0.00 180.00 Kč ( 266) 886267 D20B KSU9393 Janů Hana 0.00 160.00 Kč ( 267) 897363 D20A KSU9394 Vozdová Aneta 0.00 180.00 Kč ( 268) 897370 D18B KSU9493 Hnilicová Šárka 0.00 160.00 Kč ( 269) 443106 D18C KSU9559 Habigerová Radka 0.00 70.00 Kč ( 270) 897348 D16A KSU9799 Smrčková Dominika 0.00 180.00 Kč ( 271) 446440 H14B KSU9800 Havlíček Ondřej 0.00 80.00 Kč ( 272) 53659 D14C KSU9888 Habigerová Jana 0.00 40.00 Kč ( 273) 53668 D14C KSU9889 Jílková Veronika 0.00 40.00 Kč ( 274) 53652 H14B KSU9906 Müller Jonáš 0.00 80.00 Kč ( 275) 446448 H14B KSU9908 Jílek Ondřej 0.00 80.00 Kč ( 276) 53662 H14B KSU9909 Šrámek Ondřej 0.00 80.00 Kč ( 277) 52258 H14C KSU9910 Dostál Pavel 0.00 40.00 Kč ( 278) 443076 H14C KSU9933 Ondráček Radek 0.00 40.00 Kč ( 279) 53670 D14C KSU9999 Pukyšová Anežka 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 3710.00 Kč

KYL SK SP Kylešovice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 984) 51317 HDR KYL0500 Navrátil Sam 0.00 40.00 Kč ( 986) 515116 H21B KYL7100 Navrátil Marek 0.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 280) 52077 D12C LBM0151 Korpasová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 281) 52063 H45C LBM6113 Korpas Jaroslav 0.00 70.00 Kč ( 282) 52029 D35C LBM7362 Korpasová Ivana 0.00 70.00 Kč ( 283) 52062 D14C LBM9898 Korpasová Tereza 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 284) 889310 DH10N LCE0351 Hubáčková Dagmar 0.00 40.00 Kč ( 285) 889300 D45B LCE5551 Stackeová Anna 0.00 160.00 Kč ( 286) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 0.00 160.00 Kč ( 287) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 0.00 160.00 Kč ( 288) 52678 H21A LCE6127 Hubáček Josef 0.00 180.00 Kč ( 289) 889301 H35B LCE6207 Slezák Libor 0.00 160.00 Kč ( 290) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 0.00 160.00 Kč ( 291) 889303 H35B LCE6311 Hubáček Jaroslav 0.00 160.00 Kč ( 292) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 0.00 160.00 Kč ( 293) 889289 D45B LCE6359 Vavrysová Iva 0.00 160.00 Kč ( 294) 889290 H45B LCE6413 Vavrys Petr 0.00 160.00 Kč ( 295) 889302 D40B LCE6569 Hubáčková Dagmar 0.00 160.00 Kč ( 296) 889307 H35B LCE6602 Kunčar Vít 0.00 160.00 Kč ( 297) 436969 H35B LCE7034 Šuráň René 0.00 160.00 Kč ( 298) 52683 H35B LCE7439 Škoda František 0.00 160.00 Kč ( 299) 1399000 H21E LCE7602 Horyna Roman 0.00 180.00 Kč ( 300) 515096 H21E LCE7701 Bencúr Juraj 0.00 180.00 Kč ( 301) 995852 H21E LCE7835 Hanslian David 0.00 180.00 Kč ( 302) 2020705 H21A LCE8110 Macka Radek 0.00 180.00 Kč ( 303) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 0.00 180.00 Kč ( 304) 889288 H21E LCE8803 Cahel Marek 0.00 180.00 Kč ( 305) 515460 H21E LCE8902 Slezák Zdeněk 0.00 180.00 Kč ( 306) 515424 H21A LCE9001 Slezák Jiří 0.00 180.00 Kč ( 307) 53880 H21B LCE9004 Šmotek Jiří 0.00 180.00 Kč ( 308) 52709 H21A LCE9102 Vlažný Jakub 0.00 180.00 Kč ( 309) 896968 H20A LCE9201 Valenta Jiří 0.00 180.00 Kč ( 310) 889312 D20A LCE9250 Sklenářová Radka 0.00 180.00 Kč ( 311) 889304 D20A LCE9251 Kukolová Šárka 0.00 180.00 Kč ( 312) 886716 H20A LCE9301 Hubáček Michal 0.00 180.00 Kč ( 313) 553457 H20A LCE9302 Vavrys Johan 0.00 180.00 Kč ( 314) 505081 D20A LCE9352 Szlendak Joanna 0.00 180.00 Kč ( 315) 2017666 H18A LCE9501 Hubáček Jonáš 0.00 180.00 Kč ( 316) 889308 H16A LCE9601 Mudrák Štěpán 0.00 180.00 Kč ( 317) 889313 H16A LCE9602 Slíva Jan 0.00 180.00 Kč ( 318) 889306 D16A LCE9651 Kunčarová Jana 0.00 180.00 Kč ( 319) 889309 D16A LCE9751 Vavrysová Barbara 0.00 180.00 Kč ( 320) 889311 H16A LCE9801 Sýkora Vojtěch 0.00 180.00 Kč ( 321) 52692 H14B LCE9803 Černocký Libor 0.00 80.00 Kč ( 322) 416067 D14B LCE9855 Šomanová Anna 0.00 80.00 Kč ( 323) 416072 H14B LCE9905 Beblavý Martin 0.00 80.00 Kč ( 324) 52693 H14B LCE9906 Kadleček Jan 0.00 80.00 Kč ( 325) 52703 H14B LCE9907 Plášek Pavel 0.00 80.00 Kč ( 326) 246840 H14B LCE9908 Vopařil Jan 0.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 6740.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 327) 2032126 P3 LLI6950 Fürstová Katka 0.00 40.00 Kč ( 328) 436960 H16A LLI9603 Fürst Matouš 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 329) 361948 H45C LPM6700 Chval Josef 0.00 70.00 Kč ( 330) 887626 H20A LPM9202 Kolovský František 0.00 180.00 Kč ( 331) 236994 D18A LPM9452 Chvalová Věra 0.00 180.00 Kč ( 332) 361920 D16A LPM9650 Šiková Barbora 0.00 180.00 Kč ( 333) 361960 D16A LPM9651 Šiková Karolína 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 790.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 334) 9230 H40B LPU6901 Fencl Petr 0.00 160.00 Kč ( 335) 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 0.00 180.00 Kč ( 336) 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 337) 887920 H21E LPU8208 Zvěřina Petr 0.00 180.00 Kč ( 338) 515126 D21A LPU8357 Zvěřinová Martina 0.00 180.00 Kč ( 339) 981834 D21E LPU8499 Przyczková Michaela 0.00 180.00 Kč ( 340) 9212 D21E LPU8552 Udržalová Pavla 0.00 180.00 Kč ( 341) 9278 H21A LPU8605 Lenner Miroslav 0.00 180.00 Kč ( 342) 886272 H21A LPU8701 Fiala Petr 0.00 180.00 Kč ( 343) 9205 D21A LPU8751 Sůvová Barbora 0.00 180.00 Kč ( 344) 515136 D21E LPU8752 Hermanová Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 345) 981816 H21E LPU9001 Hovorka Lukáš 0.00 180.00 Kč ( 346) 515166 H21E LPU9005 Nožka Radek 0.00 180.00 Kč ( 347) 515142 H21E LPU9006 Klapal Jan 0.00 180.00 Kč ( 348) 906217 D21E LPU9053 Knapová Jana 0.00 180.00 Kč ( 349) 410785 D21A LPU9054 Valachová Martina 0.00 180.00 Kč ( 350) 981815 H21B LPU9110 Procházka Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 351) 515162 H21E LPU9113 Procházka David 0.00 180.00 Kč ( 352) 995792 D20A LPU9261 Petráčková Klára 0.00 180.00 Kč ( 353) 1080493 H20A LPU9301 Čermák Jan 0.00 180.00 Kč ( 354) 410796 H20A LPU9302 Kos Oldřich 0.00 180.00 Kč ( 355) 410798 H20A LPU9303 Kos Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 356) 331549 H20A LPU9306 Záveský Filip 0.00 180.00 Kč ( 357) 889299 H20A LPU9307 Kubelka Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 358) 2011864 D20A LPU9351 Knapová Lenka 0.00 180.00 Kč ( 359) 219279 D20A LPU9357 Kulhavá Šárka 0.00 180.00 Kč ( 360) 515487 H18A LPU9410 Grundmann Jan 0.00 180.00 Kč ( 361) 940318 D18A LPU9451 Procházková Klára 0.00 180.00 Kč ( 362) 4536 D18A LPU9458 Voborníková Alena 0.00 180.00 Kč ( 363) 887928 H18A LPU9502 Deml Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 364) 220400 D18A LPU9558 Doleželová Kateřina 0.00 180.00 Kč ( 365) 887156 H16A LPU9609 Kaplan Martin 0.00 180.00 Kč ( 366) 2008506 H16A LPU9615 Klabouch Martin 0.00 180.00 Kč ( 367) 434574 D16A LPU9658 Chládková Simona 0.00 180.00 Kč ( 368) 9648 D16A LPU9752 Fenclová Tereza 0.00 180.00 Kč ( 987) 886290 H21A LPU8608 Kafka Miloš 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 6460.00 Kč

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 369) 682088 D16A LTP9750 Kovářová Lenka 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 370) 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 0.00 180.00 Kč ( 371) 995893 D18A LTU9551 Svobodová Lenka 0.00 180.00 Kč ( 980) 301640 D16A LTU9651 Koderičová Tereza 0.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 630.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 372) ? P3 MOV Vývodová Zuzana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 373) 2027244 H12C MOV0003 Kubíček David 0.00 40.00 Kč ( 374) 52999 H12C MOV0101 Hulenka Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 375) 428235 H12C MOV0102 Adámek Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 376) 428205 H12C MOV0103 Dorčák Jan 0.00 40.00 Kč ( 377) 52785 H10C MOV0301 Fajkoš Lubomír 0.00 40.00 Kč ( 378) 2027246 HDR MOV0351 Adámková Zuzana 0.00 40.00 Kč ( 379) 436422 DH10N MOV0451 Švidrnochová Eliška 0.00 40.00 Kč ( 380) 51372 HDR MOV0751 Štětínská Tereza 0.00 40.00 Kč ( 381) ? HDR MOV0801 Dorčák Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 382) 51374 H65C MOV4101 Diener Herbert 0.00 70.00 Kč ( 383) 52773 H65C MOV4102 Vávra Jiří 0.00 70.00 Kč ( 384) 51376 H65C MOV4501 Kroča Josef 0.00 70.00 Kč ( 385) 52774 H55B MOV5201 Juřeník Josef 0.00 160.00 Kč ( 386) 352301 H55C MOV5601 Slivečka Jaromír 0.00 70.00 Kč ( 387) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 0.00 160.00 Kč ( 388) 51173 H50B MOV6102 Maceček Otakar 0.00 160.00 Kč ( 389) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 0.00 160.00 Kč ( 390) 2027243 H45C MOV6702 Vývoda Zdeněk 0.00 70.00 Kč ( 391) 2025336 D35C MOV6851 Bednaříková Adriana 0.00 70.00 Kč ( 392) ? D35C MOV6951 Dorčáková Pavlína 0.00 70.00 Kč ( 393) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 0.00 160.00 Kč ( 394) 51174 D35B MOV7352 Hulenková Martina 0.00 160.00 Kč ( 395) 428275 D35C MOV7751 Švidrnochová Hana 0.00 70.00 Kč ( 396) 420413 D21B MOV8052 Juřeníková Hana 0.00 180.00 Kč ( 397) 51171 H21C MOV9202 Ryšavý Jiří 0.00 180.00 Kč ( 398) 232419 H18C MOV9402 Troup Matěj 0.00 70.00 Kč ( 399) 232406 H16C MOV9601 Slíž Dominik 0.00 70.00 Kč ( 400) 232392 D16B MOV9751 Svěchotová Natálie 0.00 160.00 Kč ( 401) 428262 D14B MOV9851 Hulenková Nikola 0.00 80.00 Kč ( 402) 2027242 D14B MOV9852 Vývodová Jana 0.00 80.00 Kč ( 403) 2032153 D14B MOV9951 Švidrnochová Lenka 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2820.00 Kč

ODR SKOB Odry

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 404) 416148 T5 ODR Oherová Petra 0.00 40.00 Kč neregistro ( 405) 331055 P3 ODR6100 Šauman Petr 0.00 40.00 Kč ( 406) 52756 H21A ODR7101 Rigó Marek 0.00 180.00 Kč ( 407) 49413 D21C ODR9052 Králová Kateřina 0.00 180.00 Kč ( 988) 49380 H21B ODR8600 Pavlačka František 0.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 710.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 408) 52530 H21B OOL5301 Zdráhal Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 409) 52531 H50B OOL5804 Albert František 0.00 160.00 Kč ( 410) 307337 H50B OOL5904 Višňa Milan 0.00 160.00 Kč ( 989) 421860 H10C OOL0501 Petřivalský Arnau 0.00 60.00 Kč ( 990) 421859 H10C OOL0203 Petřivalský Bernat 0.00 60.00 Kč ( 991) 342524 H45C OOL6303 Konečný Jiří 0.00 100.00 Kč ( 992) 343971 P3 OOL6956 Cecilia Valls Izard 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

OOP TJ Opava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 411) 232523 D55C OOP4751 Piskořová Klaudie 0.00 70.00 Kč ( 412) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 0.00 80.00 Kč ( 413) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 0.00 80.00 Kč ( 414) 49301 H55C OOP5001 Ševčík Břetislav 0.00 70.00 Kč ( 415) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 0.00 160.00 Kč ( 416) 52768 H55C OOP5402 Sirný Jaroslav 0.00 70.00 Kč ( 417) 49476 H45C OOP6100 Lecián Oldřich 0.00 70.00 Kč ( 418) 232338 P3 OOP6150 Hrabicová Iva 0.00 40.00 Kč ( 419) 52767 D45C OOP6750 Kociánová Eva 0.00 70.00 Kč ( 420) 49472 D35C OOP7453 Leciánová Vanda 0.00 70.00 Kč ( 421) 232323 H21C OOP8100 Pietraszek Martin 0.00 180.00 Kč ( 422) 52758 D21C OOP8250 Pietraszková Lenka 0.00 180.00 Kč ( 423) 886824 H21A OOP8505 Rychlý Pavel 0.00 180.00 Kč ( 424) 995815 D21A OOP8559 Rychlá Pavlína 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 993) 6607 H50B OSN6207 Bořil Petr 0.00 240.00 Kč ( 994) 232250 H16A OSN9700 Bořil Jan 0.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 510.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 425) 433089 P3 OTK Bantová Martina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 426) 331216 H14B OTK0001 Panovec Kryštof 0.00 80.00 Kč ( 427) 433084 H12C OTK0002 Zentrich Dušan 0.00 40.00 Kč ( 428) 52348 H50B OTK6201 Panovec Vladan 0.00 160.00 Kč ( 429) 53323 H40B OTK7101 Zentrich David 0.00 160.00 Kč ( 430) 433085 D16B OTK9751 Zentrichová Daniela 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 640.00 Kč

PGP SK Praga

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 431) 51636 H12C PGP0101 Janovský Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 432) 51632 H50B PGP6000 Kožina Petr 0.00 160.00 Kč ( 433) 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 0.00 180.00 Kč ( 434) 53007 D21A PGP9154 Čermáková Kristýna 0.00 180.00 Kč ( 435) 53009 D20A PGP9350 Kožinová Anna 0.00 180.00 Kč ( 436) 51633 D16A PGP9650 Kožinová Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 437) 53012 H16A PGP9701 Čermák Adam 0.00 180.00 Kč ( 438) 981838 D16A PGP9850 Janovská Kateřina 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1280.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 439) 515050 H35B PHK7107 Mašata Roman 0.00 160.00 Kč ( 440) 9797 H21A PHK7601 Vítek Petr 0.00 180.00 Kč ( 441) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 0.00 180.00 Kč ( 442) 9086 H21A PHK7905 Tihon Michal 0.00 180.00 Kč ( 443) 9448 D21E PHK8055 Vítková Lucie 0.00 180.00 Kč ( 444) 995884 H21A PHK8701 Justa Pavel 0.00 180.00 Kč ( 445) 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 0.00 180.00 Kč ( 446) 981820 D21A PHK8855 Azebová Nina 0.00 180.00 Kč ( 447) 553440 H21A PHK8903 Müller Martin 0.00 180.00 Kč ( 448) 9415 D21A PHK8951 Čepová Daniela 0.00 180.00 Kč ( 449) 886259 H21A PHK9001 Zelenka Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 450) 553441 H21E PHK9101 Kubát Pavel 0.00 180.00 Kč ( 451) 553445 H21A PHK9104 Kamenický Jakub 0.00 180.00 Kč ( 452) 553448 H21A PHK9110 Azeb Karim 0.00 180.00 Kč ( 453) 887904 D21E PHK9150 Kosová Denisa 0.00 180.00 Kč ( 454) 1008144 D21A PHK9154 Valešová Jana 0.00 180.00 Kč ( 455) 9832 D20A PHK9353 Kamenická Kateřina 0.00 180.00 Kč ( 456) 553443 D18A PHK9451 Novotná Markéta 0.00 180.00 Kč ( 457) 204521 H16A PHK9601 Mašata Matěj 0.00 180.00 Kč ( 458) 2035705 H16A PHK9602 Horáček Petr 0.00 180.00 Kč ( 459) 1398980 D16A PHK9653 Šádková Martina 0.00 180.00 Kč ( 460) 1398981 D16A PHK9656 Machačová Michaela 0.00 180.00 Kč ( 461) 981818 H16A PHK9704 Růžička Adam 0.00 180.00 Kč ( 462) 1398990 D16A PHK9751 Novotná Klára 0.00 180.00 Kč ( 463) 207870 H14B PHK9905 Mašata Metoděj 0.00 80.00 Kč ( 965) 1394899 D16A PHK9696 Cych Weronika 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 4560.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 464) 52484 D10C PLU0350 Němečková Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 465) 2019215 D10C PLU0577 Otrubová Anna 0.00 40.00 Kč ( 466) 995892 H35B PLU7417 Otruba Marek 0.00 160.00 Kč ( 467) 2035148 H21C PLU7917 Otruba Karel 0.00 180.00 Kč ( 468) 52490 H21C PLU8007 Matyšek Radoslav 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 469) 8828 H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 0.00 70.00 Kč ( 470) 8826 D35C PTE6952 Vítková Miroslava 0.00 70.00 Kč ( 471) 52430 H21A PTE8403 Jirka Michal 0.00 180.00 Kč ( 472) 8843 D21C PTE8485 Zavadilová Simona 0.00 180.00 Kč ( 473) 8822 H21C PTE8527 Klváček Aleš 0.00 180.00 Kč ( 474) 8829 D21B PTE8771 Boháčová Lucie 0.00 180.00 Kč ( 475) 8851 H18B PTE9421 Holinka Lukáš 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 476) 438601 D40B PZR7171 Doleželová Iva 0.00 160.00 Kč ( 477) 232496 D20A PZR9251 Urbanová Johana 0.00 180.00 Kč ( 478) 330693 H18A PZR9505 Málek Jan 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 520.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 479) 52665 H10C RAD0201 Zobaník Radek 0.00 40.00 Kč neregistro ( 480) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 0.00 80.00 Kč ( 481) 49464 D40B RAD6850 Zobaníková Vladimíra 0.00 160.00 Kč ( 482) 8086 H21E RAD7401 Hrazdil Roman 0.00 180.00 Kč ( 483) 49440 H14C RAD9901 Zobaník Michal 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

RBA TJ Rapid Bratislava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 694) 416559 D14B RBA0051 Hrabosova Magdalena 0.00 80.00 Kč (1022) 416825 D40B RBA6951 Smelikova Hana 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 484) 2034070 D21A RBK8951 Skládanková Tereza 0.00 180.00 Kč ( 485) 301286 D20B RBK9252 Pekárková Monika 0.00 160.00 Kč ( 486) 2015806 D20B RBK9257 Moučková Andrea 0.00 160.00 Kč ( 487) 219245 D20B RBK9355 Hegerová Petra 0.00 160.00 Kč ( 488) 219249 D20A RBK9357 Šestáková Petra 0.00 180.00 Kč ( 489) 2020737 D18A RBK9452 Tužilová Magdaléna 0.00 180.00 Kč ( 490) 2032123 H14B RBK9802 Žáček Matěj 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1100.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 491) 1602625 H20A ROU9303 Buk Jindřich 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

ROV OK Rožnov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 492) ? H45C ROV5301 Mizera Ladislav 0.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

RYB UKS Reflex Rybnik

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 944) 886320 D18A RYB94 Kasza Izabela 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 493) 811213 H21A SBK7541 Daněk Roman 0.00 180.00 Kč ( 494) 330612 T5 SBK7911 Dressler Jan 0.00 40.00 Kč ( 495) 219251 D21C SBK8151 Daňková Veronika 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 496) 2045229 T5 SBR0080 Holubová Eva 0.00 40.00 Kč neregistro ( 497) ? H16C SBR0097 Soviš David 0.00 70.00 Kč neregistro ( 498) 416040 HDR SBR0500 Holub Mikuláš 0.00 40.00 Kč ( 499) 410731 HDR SBR0501 Vlach Timik 0.00 40.00 Kč ( 500) 51905 H65B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 0.00 80.00 Kč ( 501) 416037 H65C SBR4601 Soviš Ivan 0.00 70.00 Kč ( 502) 51904 H65B SBR4701 Blažek Václav 0.00 80.00 Kč ( 503) 51910 H60B SBR4801 Toman Stanislav 0.00 80.00 Kč ( 504) 416038 D55C SBR5251 Sovišová Eva 0.00 70.00 Kč ( 505) 352328 H55C SBR5301 Vojtášek Jan 0.00 70.00 Kč ( 506) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 0.00 160.00 Kč ( 507) 7856 H45C SBR6003 Czasch Petr 0.00 70.00 Kč ( 508) 51914 H45C SBR6102 Vrábel Jaromír 0.00 70.00 Kč ( 509) 51873 H45B SBR6302 Řeháček Petr 0.00 160.00 Kč ( 510) 51909 H45B SBR6601 Sklenář Josef 0.00 160.00 Kč ( 511) 416040 H35C SBR7101 Soviš Ivo 0.00 70.00 Kč ( 512) 51875 H21C SBR8504 Zdražil Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 513) 307332 H18A SBR9501 Sklenář Martin 0.00 180.00 Kč ( 514) 51903 H16C SBR9601 Zdražil Jan 0.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1760.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 515) 681612 H21E SCP6800 Pospíšil Vít 0.00 180.00 Kč ( 516) 51568 P3 SCP8152 Košárková Iva 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 517) 49489 DH10N SFM0201 Broda Aleš 0.00 40.00 Kč ( 518) 49444 H10C SFM0202 Spratek Adam 0.00 40.00 Kč ( 519) 49450 D10C SFM0251 Bernatíková Hana 0.00 40.00 Kč ( 520) 49449 D35C SFM6851 Spratková Iva 0.00 70.00 Kč ( 521) 49487 D35C SFM7151 Bernatíková Šárka 0.00 70.00 Kč ( 522) 49441 D35C SFM7152 Brodová Gabriela 0.00 70.00 Kč ( 523) 2023813 H35C SFM7201 Bernatík Aleš 0.00 70.00 Kč ( 524) 49485 H14C SFM9801 Bernatík Lukáš 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 525) 9135 H21B SHK7605 Svoboda Ondřej 0.00 180.00 Kč ( 526) 1008173 D21E SHK8150 Jedličková Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 527) 1398689 D21E SHK8152 Hepnerová Martina 0.00 180.00 Kč ( 528) 9148 D21A SHK8256 Doležalová Lenka 0.00 180.00 Kč ( 529) 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 0.00 180.00 Kč ( 530) 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 0.00 180.00 Kč ( 531) 9182 D21A SHK8753 Doležalová Veronika 0.00 180.00 Kč ( 532) 9189 H21B SHK8902 Šabatka Zdeněk 0.00 180.00 Kč ( 533) 515140 D21A SHK8952 Petrželová Tereza 0.00 180.00 Kč ( 534) 995857 D21A SHK9151 Chmelařová Michaela 0.00 180.00 Kč ( 535) 49603 H20A SHK9204 Smitka Jan 0.00 180.00 Kč ( 536) 51176 D20A SHK9351 Fundová Eliška 0.00 180.00 Kč ( 537) 1396847 H16A SHK9701 Netuka Vojtěch 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2340.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 538) 897345 D21E SJC8952 Bochenková Ivana 0.00 180.00 Kč ( 539) 9996 H16A SJC9601 Štál Jan 0.00 180.00 Kč ( 540) 4239 H16A SJC9603 Zlámal David 0.00 180.00 Kč ( 541) 2045221 H16A SJC9703 Zikmund Zdeněk 0.00 180.00 Kč ( 995) 9998 T5 SJC8801 Špicar Petr 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 542) 336767 H40B SJH7001 Beneš Jan 0.00 160.00 Kč ( 543) 553458 D20A SJH9352 Šrámková Michaela 0.00 180.00 Kč ( 544) 920682 D18A SJH9451 Benešová Jana 0.00 180.00 Kč ( 545) 331719 D18A SJH9551 Kubičková Bára 0.00 180.00 Kč ( 546) 331244 D16A SJH9751 Parkanová Veronika 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

SJI OK Jihlava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 547) 253125 T5 SJI Frýba Robert á 0.00 40.00 Kč neregistro ( 548) 232322 H16A SJI9601 Čech Janá 0.00 180.00 Kč ( 549) 253124 H16A SJI9702 Frýba Dominiká 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 550) 2017677 P3 SKM Pěčková Monika 0.00 40.00 Kč neregistro ( 551) 253379 D10C SKM0251 Dittrichová Michaela 0.00 40.00 Kč ( 552) 53817 HDR SKM0401 Pěček Dominik 0.00 40.00 Kč ( 553) 53811 HDR SKM0551 Dittrichová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 554) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 0.00 80.00 Kč ( 555) 52206 D55C SKM5557 Strnadlová Zdeňka 0.00 70.00 Kč ( 556) 416082 H50B SKM6103 Dvorský Ilja 0.00 160.00 Kč ( 557) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 0.00 160.00 Kč ( 558) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 0.00 160.00 Kč ( 559) 52207 H21A SKM7501 Dittrich Pavel 0.00 180.00 Kč ( 560) 52208 D21A SKM7750 Dittrichová Andrea 0.00 180.00 Kč ( 561) 416083 H20B SKM9301 Pěček Martin 0.00 160.00 Kč ( 562) 425530 H18B SKM9501 Krajcar Ivo 0.00 160.00 Kč ( 563) 53820 D18B SKM9551 Krajcarová Soňa 0.00 160.00 Kč ( 564) 2045216 H16A SKM9601 Dvorský Petr 0.00 180.00 Kč ( 565) 416078 D16B SKM9651 Pěčková Veronika 0.00 160.00 Kč ( 996) 416077 H18B SKM9402 Kavan Jiří 0.00 240.00 Kč ( 997) 619094 P3 SKM6301 Kavan Luboš 0.00 40.00 Kč ( 998) 253370 H18B SKM9404 Zvoníček Josef 0.00 240.00 Kč
VKLAD CELKEM 2490.00 Kč

SLA SKOB Slaný

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 566) 52624 H16A SLA9701 Ježek Ondřej 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

SNA TJ START Náchod

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 567) 9636 DH10N SNA0501 Doucha Martin 0.00 40.00 Kč ( 568) 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 0.00 180.00 Kč ( 569) 9606 D40B SNA7155 Douchová Jaroslava 0.00 160.00 Kč ( 570) 9630 H21C SNA7349 Slavík Pavel 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 571) 4777 H12C SOP0101 Závorka Hynek 0.00 40.00 Kč ( 572) 425583 D14B SOP0151 Poláková Lenka 0.00 80.00 Kč ( 573) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 0.00 80.00 Kč ( 574) 49391 H55B SOP5701 Pospíšil Václav 0.00 160.00 Kč ( 575) 434592 H55B SOP5702 Vašek Rudolf 0.00 160.00 Kč ( 576) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 0.00 160.00 Kč ( 577) 49350 H45C SOP6201 Bačo Lubomír 0.00 70.00 Kč ( 578) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 0.00 160.00 Kč ( 579) 52765 H21B SOP7811 Válka Jan 0.00 180.00 Kč ( 580) 49344 H21C SOP8606 Kuča Petr 0.00 180.00 Kč ( 581) 49388 D21A SOP8852 Válková Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 582) 49389 D21B SOP9052 Moravcová Lucie 0.00 180.00 Kč ( 583) 8725 H20B SOP9301 Pospíšil Petr 0.00 160.00 Kč ( 584) 49309 H20B SOP9302 Jarnot Michal 0.00 160.00 Kč ( 585) 8726 D20A SOP9352 Svobodová Klára 0.00 180.00 Kč ( 586) 49302 D18B SOP9551 Procházková Marie 0.00 160.00 Kč ( 587) 8727 H16C SOP9601 Svoboda František 0.00 70.00 Kč ( 588) 253106 H14B SOP9901 Procházka Zdeněk 0.00 80.00 Kč ( 589) 428208 D14B SOP9951 Poláková Tereza 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2520.00 Kč

SOT Slask O-Team

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 936) 338917 HDR SOT05 Mackowiak Darek 0.00 40.00 Kč ( 937) 886617 D21A SOT85 Wysocka Malwina 0.00 180.00 Kč ( 938) 222900 D21B SOT85 Mackowiak Agata 0.00 180.00 Kč ( 939) 222881 D21C SOT87 Wysocka Olga 0.00 180.00 Kč ( 940) 222889 D55B SOT56 Wysocka Jolanta 0.00 160.00 Kč ( 941) 889265 H18A SOT94 Jurczyk Tomasz 0.00 180.00 Kč ( 942) 842664 H21B SOT82 Dragowski Piotr 0.00 180.00 Kč ( 943) 222893 H60B SOT51 Wysocki Andrzej 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1180.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 590) 9799 H65B SRK4701 Vítek Zdeněk 0.00 80.00 Kč ( 591) 9525 H21A SRK7807 Potštejnský Jan 0.00 180.00 Kč ( 592) 51175 P3 SRK7952 Potštejnská Dagmar 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 593) 2027210 D35C SSU Zatloukalová Eva 0.00 70.00 Kč neregistro ( 594) 224900 D12C SSU0158 Zatloukalová Hana 0.00 40.00 Kč ( 595) 52561 H75B SSU3000 Sita Vratislav 0.00 80.00 Kč ( 596) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 0.00 80.00 Kč ( 597) 52557 D45C SSU5350 Štáblová Jitka 0.00 70.00 Kč ( 598) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 0.00 160.00 Kč ( 599) 2027203 H35C SSU6504 Souček Jan 0.00 70.00 Kč ( 600) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 0.00 160.00 Kč ( 601) 420422 H35C SSU6700 Zatloukal Tomáš 0.00 70.00 Kč ( 602) 2032169 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 0.00 160.00 Kč ( 603) 52578 H21A SSU7847 Krtička Luděk 0.00 180.00 Kč ( 604) 52555 H21E SSU8243 Král Václav 0.00 180.00 Kč ( 605) 1007536 H21E SSU8802 Poklop Martin 0.00 180.00 Kč ( 606) 433099 H16C SSU9609 Mikula Jan 0.00 70.00 Kč ( 607) 425560 D16A SSU9661 Kašparová Zuzka 0.00 180.00 Kč ( 608) 6713 H14B SSU9911 Kašpar Petr 0.00 80.00 Kč ( 609) 2025342 D14B SSU9950 Zatloukalová Romana 0.00 80.00 Kč ( 999) 2025356 H35C SSU7504 Matoušek Jiří 0.00 100.00 Kč (1000) 2025355 D21C SSU7901 Matoušková Jana 0.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 2280.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 610) 2035723 DH10N STE Lukašáková Sára 0.00 40.00 Kč neregistro ( 611) 2032192 H10C STE Lukašák Šimon 0.00 40.00 Kč neregistro ( 612) 2032171 H12C STE0007 Bořánek Michal 0.00 40.00 Kč ( 613) 2027241 H12C STE0101 Neumann David 0.00 40.00 Kč ( 614) 2027218 H10C STE0204 Světnický František 0.00 40.00 Kč ( 615) 2032142 H10C STE0207 Svoboda Radek 0.00 40.00 Kč ( 616) 2027230 D10C STE0250 Smolková Sabina 0.00 40.00 Kč ( 617) 2035721 D10C STE0252 Marková Ema 0.00 40.00 Kč ( 618) 52512 HDR STE0500 Maťátko Václav 0.00 40.00 Kč ( 619) 442877 HDR STE0502 Tomanek Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 620) 426369 HDR STE0800 Světnický Antonín 0.00 40.00 Kč ( 621) 52529 H65C STE4101 Čermák Miloslav 0.00 70.00 Kč ( 622) 52517 H60B STE4801 Sklenář Antonín 0.00 80.00 Kč ( 623) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 0.00 160.00 Kč ( 624) 52526 H21A STE5809 Václavek Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 625) 8276 H45C STE5902 Neumann Jaroslav 0.00 70.00 Kč ( 626) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 0.00 160.00 Kč ( 627) 1007547 H21A STE6501 Skyva Petr 0.00 180.00 Kč ( 628) 980364 H35C STE6703 Maťátko Miloslav 0.00 70.00 Kč ( 629) 52514 D45B STE6751 Neumannová Kamila 0.00 160.00 Kč ( 630) 1004660 H21A STE6907 Petřivalský Marek 0.00 180.00 Kč ( 631) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 0.00 180.00 Kč ( 632) 52532 D35C STE7159 Maťátková Marcela 0.00 70.00 Kč ( 633) 52535 D35C STE7352 Zbraňková Magda 0.00 70.00 Kč ( 634) 52288 H21E STE7401 Tomanek Daniel 0.00 180.00 Kč ( 635) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 0.00 180.00 Kč ( 636) 52294 D21B STE7552 Tomanková Martina 0.00 180.00 Kč ( 637) 52511 H21B STE7601 Jašek Petr 0.00 180.00 Kč ( 638) 52432 H21A STE8303 Axman Karel 0.00 180.00 Kč ( 639) 2027239 H18A STE9411 Skoupý Jan 0.00 180.00 Kč ( 640) 426325 D18B STE9456 Neumannová Anna 0.00 160.00 Kč (1001) ? DH10N STE Pospisilova Helena 0.00 60.00 Kč neregistro (1002) ? DH10N STE Pospisilova Stella 0.00 60.00 Kč neregistro (1003) ? DH10N STE0550 Neumannová Kristýna 0.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 3490.00 Kč

SWR Slask Wroclaw

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 945) 889182 D16B SWR96 Hutsenko Weronika 0.00 160.00 Kč ( 946) 889174 D18A SWR95 Karbowiak Iga 0.00 180.00 Kč ( 947) 895005 D20A SWR92 Kolodziej Paulina 0.00 180.00 Kč ( 948) 2017992 D21A SWR91 Lubak Kamila 0.00 180.00 Kč ( 949) 2018965 D21B SWR85 Majasow Agata 0.00 180.00 Kč ( 950) 889180 H16B SWR97 Becmer Damian 0.00 160.00 Kč ( 951) 889183 H18A SWR95 Podsiadly Mateusz 0.00 180.00 Kč ( 952) 2016462 H18A SWR94 Ostoj Piotr 0.00 180.00 Kč ( 953) 2018699 H18A SWR94 Iwaszczyszyn Joachim 0.00 180.00 Kč ( 954) 504415 H21E SWR89 Jasinski Maciej 0.00 180.00 Kč ( 955) 502257 H21A SWR83 Majasow Kostiantyn 0.00 180.00 Kč ( 956) 504052 H21E SWR81 Dwojak Wojciech 0.00 180.00 Kč ( 957) 895002 H40B SWR71 Becmer Dariusz 0.00 160.00 Kč ( 958) 505098 H40B SWR71 Sobczynski Kalikst 0.00 160.00 Kč ( 959) 504031 H45B SWR66 Widziewicz Remigiusz 0.00 160.00 Kč ( 960) 889177 H55B SWR55 Guga Romuald 0.00 160.00 Kč ( 961) 889176 H14B SWR98 Okarma Jacek 0.00 80.00 Kč ( 962) 886319 H21B SWR79 Pyra Bartlomiej 0.00 180.00 Kč ( 963) 1431999 H21B SWR80 Hajdas Przemyslaw 0.00 180.00 Kč ( 964) 1010100 H40B SWR68 Cych Piotr 0.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 3360.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 641) 232865 D12C TBM0058 Grycová Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 642) 53247 D12C TBM0199 Hlaváčová Anežka 0.00 40.00 Kč ( 643) 53230 H70B TBM4231 Dufek Jan 0.00 80.00 Kč ( 644) 49660 D65B TBM4451 Liščinská Eva 0.00 80.00 Kč ( 645) 53256 H60B TBM5003 Zabloudil Pavel 0.00 80.00 Kč ( 646) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 0.00 180.00 Kč ( 647) 515497 H21B TBM6116 Hlaváč Jiří 0.00 180.00 Kč ( 648) 49412 D35C TBM6969 Grycová Jana 0.00 70.00 Kč ( 649) 49656 D35C TBM7258 Hlaváčová Šárka 0.00 70.00 Kč ( 650) 515006 D21E TBM7952 Kozáková Zdenka 0.00 180.00 Kč ( 651) 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 0.00 180.00 Kč ( 652) 229382 D14B TBM9859 Grycová Veronika 0.00 80.00 Kč ( 653) 232732 H14B TBM9901 Hlaváč Ondřej 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1340.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 654) 1302798 H35B TJN5901 Zuzánek Zdeněk 0.00 160.00 Kč ( 655) 8256 D40B TJN6051 Zuzánková Růžena 0.00 160.00 Kč ( 656) 51234 H21B TJN8002 Vančura Martin 0.00 180.00 Kč ( 657) 1969696 H21A TJN8901 Kobr Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 658) 416840 H21C TJN9101 Picek Jan 0.00 180.00 Kč ( 659) 1302800 H16A TJN9601 Picek Štěpán 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1040.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 660) 49396 H14C TRI0002 Filipek Sebastian 0.00 40.00 Kč ( 661) 7863 D12C TRI0054 Bruková Magda 0.00 40.00 Kč ( 662) 53176 H12C TRI0101 Kovařík Martin 0.00 40.00 Kč ( 663) 49330 D65B TRI4650 Gavendová Anna 0.00 80.00 Kč ( 664) 7862 D40B TRI6850 Argalášová Gabriela 0.00 160.00 Kč ( 665) 8651 D40B TRI6950 Kovaříková Mária 0.00 160.00 Kč ( 666) 352350 D40B TRI6957 Tesařová Bohumila 0.00 160.00 Kč ( 667) 49400 H35B TRI7401 Cienciala Martin 0.00 160.00 Kč ( 668) 416124 H21C TRI8006 Walaski Antonín 0.00 180.00 Kč ( 669) 887630 H20A TRI9301 Argaláš Michal 0.00 180.00 Kč ( 670) 8661 D20A TRI9353 Nožková Sára 0.00 180.00 Kč ( 671) 49371 D18A TRI9458 Kosová Štěpánka 0.00 180.00 Kč ( 672) 49356 H16B TRI9601 Walach Ondřej 0.00 160.00 Kč ( 673) 8653 D16B TRI9656 Sabelová Markéta 0.00 160.00 Kč ( 674) 49360 H16B TRI9705 Madzia Martin 0.00 160.00 Kč ( 675) 53215 D16A TRI9750 Argalášová Kateřina 0.00 180.00 Kč ( 676) 8667 D16B TRI9756 Kovářová Tereza 0.00 160.00 Kč ( 677) 8663 H14B TRI9801 Cienciala Jan 0.00 80.00 Kč ( 678) 49315 H14B TRI9807 Lanc Vojtěch 0.00 80.00 Kč ( 679) 53280 D14B TRI9850 Szarzecová Lucie 0.00 80.00 Kč ( 680) 53293 D14B TRI9852 Liberdová Jana 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2700.00 Kč

TTR OOB Třebíč

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 681) 420428 D50B TTR6051 Zháňalová Jana 0.00 160.00 Kč ( 682) 303927 H21E TTR8901 Klusáček Matěj 0.00 180.00 Kč ( 683) 899179 H20A TTR9301 Klusáček Jan 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 520.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 684) 981821 H21E TUR8103 Fodor Petr 0.00 180.00 Kč ( 685) 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 0.00 180.00 Kč ( 686) 1840303 H21E TUR8401 Váňa Martin 0.00 180.00 Kč ( 687) 887618 H21A TUR8402 Brož Marek 0.00 180.00 Kč ( 688) 515082 H21E TUR8406 Kořínek Jindřich 0.00 180.00 Kč ( 689) 515048 H21E TUR8501 Holas Ondřej 0.00 180.00 Kč ( 690) 876522 D21E TUR8650 Krafková Lucie 0.00 180.00 Kč ( 691) 995821 H21E TUR8801 Hradec Pavel 0.00 180.00 Kč ( 692) 887159 H21E TUR9001 Hostaš Petr 0.00 180.00 Kč ( 693) 410746 H21A TUR9002 Hyka Jan 0.00 180.00 Kč ( 696) 2020750 D20A TUR9252 Poloprutská Markéta 0.00 180.00 Kč ( 697) 995849 H20A TUR9300 Chloupek Adam 0.00 180.00 Kč ( 698) 886823 H20A TUR9301 Zakouřil Vít 0.00 180.00 Kč ( 699) 995878 D20A TUR9353 Pavlovcová Petra 0.00 180.00 Kč ( 700) 515087 D20A TUR9358 Kochová Nikola 0.00 180.00 Kč ( 701) 253131 D16A TUR9650 Štičková Anna 0.00 180.00 Kč ( 702) 995840 H16A TUR9701 Wolf Filip 0.00 180.00 Kč ( 703) 51537 D16A TUR9751 Linková Alena 0.00 180.00 Kč ( 704) 51539 D16A TUR9753 Roškotová Lucie 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3420.00 Kč

TZL SKOB Zlín

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 705) 53831 H12C TZL0001 Podmolík Jonáš 0.00 40.00 Kč ( 706) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 0.00 80.00 Kč ( 707) 425533 H65B TZL3613 Láznička Alois 0.00 80.00 Kč ( 708) 8581 H55C TZL4801 Šmakal Pavel 0.00 70.00 Kč ( 709) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 0.00 80.00 Kč ( 710) 219271 H60B TZL5102 Jelínek Vít 0.00 80.00 Kč ( 711) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 0.00 160.00 Kč ( 712) 53322 H55C TZL5402 Slováček Rudolf 0.00 70.00 Kč ( 713) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 0.00 160.00 Kč ( 714) 207823 D55B TZL5757 Jelínková Dagmar 0.00 160.00 Kč ( 715) 53897 H50B TZL5806 Lanc Marian 0.00 160.00 Kč ( 716) 8919 D45B TZL6051 Hájová Jana 0.00 160.00 Kč ( 717) 52219 D50B TZL6262 Krejčíková Monika 0.00 160.00 Kč ( 718) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 0.00 160.00 Kč ( 719) 52342 D45B TZL6566 Schäferová Jana 0.00 160.00 Kč ( 720) 331193 H45C TZL6701 Láznička Libor 0.00 70.00 Kč ( 721) 331685 D45C TZL6751 Lázničková Marcela 0.00 70.00 Kč ( 722) 53367 H21A TZL6808 Šidla Jan 0.00 180.00 Kč ( 723) 416048 H40B TZL6915 Podmolík Tomáš 0.00 160.00 Kč ( 724) 8411 H21A TZL7007 Pekárek Evžen 0.00 180.00 Kč ( 725) 53853 D21A TZL7155 Podmolíková Dagmar 0.00 180.00 Kč ( 726) 218979 D35B TZL7652 Nešporová Barbora 0.00 160.00 Kč ( 727) 52222 H35B TZL7701 Vintr Radek 0.00 160.00 Kč ( 728) 53313 D21A TZL7979 Mašláňová Hana 0.00 180.00 Kč ( 729) 52212 H21A TZL8002 Slováček Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 730) 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 0.00 180.00 Kč ( 731) 53339 D21A TZL8181 Slováčková Věra 0.00 180.00 Kč ( 732) 995797 H21A TZL8508 Dlabaja Štěpán 0.00 180.00 Kč ( 733) 52209 D21A TZL8551 Krejčíková Barbora 0.00 180.00 Kč ( 734) 53362 H21E TZL8603 Přibyl Broněk 0.00 180.00 Kč ( 735) 52339 D21B TZL8658 Otrusinová Jana 0.00 180.00 Kč ( 736) 416064 H20A TZL9206 Benroth Martin 0.00 180.00 Kč ( 737) 416043 D20A TZL9252 Krejčíková Marie 0.00 180.00 Kč ( 738) 681864 H20B TZL9301 Schäfer Jan 0.00 160.00 Kč ( 739) 246864 H20A TZL9302 Kolárik Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 740) 886701 H20A TZL9308 Kašpar Michal 0.00 180.00 Kč ( 741) 886828 H18A TZL9405 Láznička Jan 0.00 180.00 Kč ( 742) 218977 D18A TZL9451 Koláriková Lucie 0.00 180.00 Kč ( 743) 218978 D18A TZL9453 Jeřábková Jitka 0.00 180.00 Kč ( 744) 218972 D18B TZL9454 Kociánová Barbora 0.00 160.00 Kč ( 745) 1400446 H18A TZL9501 Svačina Jan 0.00 180.00 Kč ( 746) 2032161 H18A TZL9502 Chovanec David 0.00 180.00 Kč ( 747) 53126 H16A TZL9601 Sadílek Jan 0.00 180.00 Kč ( 748) 53354 H16B TZL9701 Podmolík Josef 0.00 160.00 Kč ( 749) 889320 H16B TZL9703 Mikel David 0.00 160.00 Kč ( 750) 425531 D16A TZL9754 Chovancová Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 751) 331753 H14B TZL9901 Láznička Václav 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 7080.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 752) ? DH10N UOL Šotek Adam 0.00 40.00 Kč neregistro ( 753) ? DH10N UOL Šťastná Karolína 0.00 40.00 Kč neregistro ( 754) ? HDR UOL Šotková Anička 0.00 40.00 Kč neregistro ( 755) ? HDR UOL Šťastný Richard 0.00 40.00 Kč neregistro ( 756) ? P3 UOL Smékalová Jana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 757) ? P3 UOL Šotková Irena 0.00 40.00 Kč neregistro ( 758) ? T5 UOL Šťastný Marián 0.00 40.00 Kč neregistro ( 759) 52729 H12C UOL0104 Šimek Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 760) 2020728 D10C UOL0450 Smékalová Viktorie 0.00 40.00 Kč ( 761) 2020729 DH10N UOL0451 Smékalová Karolína 0.00 40.00 Kč ( 762) 1398997 D10C UOL0452 Binarová Adéla 0.00 40.00 Kč ( 763) 301263 HDR UOL0650 Kopecká Nela 0.00 40.00 Kč neregistro ( 764) 52467 H70B UOL4201 Šubrt Zdeněk 0.00 80.00 Kč ( 765) 2020740 H65B UOL4600 Horký Jan 0.00 80.00 Kč ( 766) 352323 H65C UOL4602 Gottfried Jan 0.00 70.00 Kč ( 767) 52440 H60B UOL5101 Jadviščok Ladislav 0.00 80.00 Kč ( 768) 438025 H45C UOL5201 Janošík Antonín 0.00 70.00 Kč ( 769) 52445 D55C UOL5651 Künstlerová Milada 0.00 70.00 Kč ( 770) 52730 D50B UOL5852 Špacírová Danuše 0.00 160.00 Kč ( 771) 2020735 P3 UOL5900 Frydrychovský Josef 0.00 40.00 Kč ( 772) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 0.00 160.00 Kč ( 773) 52733 H45C UOL6503 Šimek Roman 0.00 70.00 Kč ( 774) 52476 D35C UOL6653 Šimková Hana 0.00 70.00 Kč ( 775) 361946 H45C UOL6702 Jeřábek Petr 0.00 70.00 Kč ( 776) 352324 D35C UOL6953 Kotrlová Gita 0.00 70.00 Kč ( 777) 361997 D35C UOL6954 Jeřábková Jana 0.00 70.00 Kč ( 778) 515079 H35C UOL7005 Kotrle Miroslav 0.00 70.00 Kč ( 779) 52472 D21A UOL7051 Horčičková Eva 0.00 180.00 Kč ( 780) 2020741 P3 UOL7100 Horký Jan 0.00 40.00 Kč ( 781) 681853 H35B UOL7500 Binar Robert 0.00 160.00 Kč ( 782) 301557 H21C UOL7501 Trávníček Jan 0.00 180.00 Kč ( 783) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 0.00 160.00 Kč ( 784) ? P3 UOL7750 Kopecká Jitka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 785) 2044889 H21C UOL7800 Kopecký David 0.00 180.00 Kč neregistro ( 786) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 0.00 180.00 Kč ( 787) 1007544 D21E UOL8951 Poklopová Lenka 0.00 180.00 Kč ( 788) 682103 D21E UOL9052 Jakobová Adélka 0.00 180.00 Kč ( 789) 361921 D21A UOL9155 Čermáková Magdalena 0.00 180.00 Kč ( 790) 515413 D20A UOL9353 Horčičková Vendula 0.00 180.00 Kč ( 791) 361903 D18B UOL9453 Jeřábková Zuzana 0.00 160.00 Kč ( 792) 2023805 H16C UOL9600 Chvátal Štěpán 0.00 70.00 Kč ( 793) 428219 H16B UOL9605 Žovinec Lukáš 0.00 160.00 Kč ( 794) ? H14B UOL9800 Mazanec Jakub 0.00 80.00 Kč ( 795) 361917 H14C UOL9808 Kotrle Viktor 0.00 40.00 Kč ( 796) 301552 H14B UOL9919 Horčička Vít 0.00 80.00 Kč (1004) 2035727 D12C UOL0050 Konečná Adélka 0.00 60.00 Kč (1005) 52448 H45C UOL5301 Navrátil Antonín 0.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 4270.00 Kč

UWA UNTS Warszawa

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 969) 504405 H35C UWA68 Antonowicy Jerzy 0.00 70.00 Kč neregistro ( 970) 886688 H21E UWA90 Cygler Slawomir 0.00 180.00 Kč neregistro ( 971) 504409 D21C UWA90 Gajda Monika 0.00 180.00 Kč neregistro ( 972) 886682 H21E UWA81 Grabowski Maciej 0.00 180.00 Kč neregistro ( 973) 886666 H21E UWA89 Morawski Jacek 0.00 180.00 Kč neregistro ( 974) 842659 H20A UWA94 Parfianowicz Piotr 0.00 180.00 Kč neregistro ( 975) 332638 H40B UWA69 Popowski Jaroslaw 0.00 160.00 Kč neregistro ( 976) 899029 H18A UWA95 Wolowczyk Krzysio 0.00 180.00 Kč neregistro ( 977) 1395205 H21E UWA85 Terpai Dmytro 0.00 180.00 Kč neregistro ( 978) 1300276 D21E UWA89 Sukhotska Bogdana 0.00 180.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1670.00 Kč

VAM OOB Vamberk

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 797) 9681 D40B VAM6451 Klapalová Jana 0.00 160.00 Kč ( 798) 9670 H21B VAM8802 Klapal Michal 0.00 180.00 Kč ( 799) 9673 D21A VAM8951 Bednářová Michala 0.00 180.00 Kč ( 800) 51471 H18A VAM9401 Dvořáček Radek 0.00 180.00 Kč ( 801) 405999 D16A VAM9653 Petrasová Zuzana 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 802) 53305 H60B VBM4806 Dokoupil Vladimír 0.00 80.00 Kč ( 803) 301201 H55B VBM5613 Potěšil Václav 0.00 160.00 Kč ( 804) 53238 D55B VBM5655 Potěšilová Vladimíra 0.00 160.00 Kč ( 805) 53306 D55B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 0.00 160.00 Kč ( 806) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 0.00 160.00 Kč ( 807) 682079 D50B VBM6155 Bravená Alexandra 0.00 160.00 Kč ( 808) 53223 D40B VBM6555 Jemelíková Lada 0.00 160.00 Kč ( 809) 995888 D45B VBM6655 Chroustová Petra 0.00 160.00 Kč ( 810) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 0.00 160.00 Kč ( 811) 889316 H21B VBM7401 Kořán Pavel 0.00 180.00 Kč ( 812) 53679 H21C VBM8102 Rouš Pavel 0.00 180.00 Kč ( 813) 53210 H21C VBM8204 Verner Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 814) 330625 D21A VBM8553 Kociánová Lenka 0.00 180.00 Kč ( 815) 8030 D21A VBM8555 Najmanová Hana 0.00 180.00 Kč ( 816) 53211 D21A VBM8558 Dokoupilová Radka 0.00 180.00 Kč ( 817) 52039 D21A VBM8772 Adamová Eva 0.00 180.00 Kč ( 818) 416028 D16A VBM9651 Hiršová Gabriela 0.00 180.00 Kč ( 819) 416029 H14B VBM9801 Hirš Otakar 0.00 80.00 Kč (1006) 515122 H21E VBM8002 Henek Vladan 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3060.00 Kč

VIC OB Vizovice

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 820) 53122 D12C VIC0151 Sadílková Iva 0.00 40.00 Kč ( 821) 425425 D12C VIC0162 Golová Tereza 0.00 40.00 Kč ( 822) 51515 H45C VIC5902 Kršák Karel 0.00 70.00 Kč ( 823) 425423 H35B VIC6403 Kůstka Marek 0.00 160.00 Kč ( 824) 52293 H40B VIC6901 Sadílek Martin 0.00 160.00 Kč ( 825) 416050 D40B VIC7055 Sadílková Lenka 0.00 160.00 Kč ( 826) 53119 H35B VIC7212 Chmelař Daniel 0.00 160.00 Kč ( 827) 515037 H21A VIC7938 Starosta Pavel 0.00 180.00 Kč ( 828) 52349 H21C VIC8931 Panovec Jan 0.00 180.00 Kč ( 829) 53887 D21B VIC9191 Kršáková Marie 0.00 180.00 Kč ( 830) 53400 H16B VIC9602 Burkart David 0.00 160.00 Kč ( 831) 425421 D14B VIC9898 Kůstková Daniela 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1570.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 832) 49333 HDR VLI0600 Habán Oliver 0.00 40.00 Kč ( 833) 53226 H21A VLI7707 Habán Ivo 0.00 180.00 Kč ( 834) 1302790 H21E VLI8800 Škoda Jakub 0.00 180.00 Kč ( 835) 1301635 H21E VLI8801 Suslov Sergej 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 836) 416218 HDR VOV Mrkvica Václav 0.00 40.00 Kč neregistro ( 837) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 0.00 80.00 Kč ( 838) 352349 H45B VOV6702 Tesař Jiří 0.00 160.00 Kč ( 839) 247250 H21A VOV7802 Mrkvica Petr 0.00 180.00 Kč ( 840) 8881 H21A VOV7900 Vlach Jiří 0.00 180.00 Kč ( 841) 51933 H21B VOV8100 Peths Jan 0.00 180.00 Kč ( 842) 52641 H21E VOV8203 Kopec Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 843) 52533 D21A VOV8456 Višňová Michaela 0.00 180.00 Kč ( 844) 49458 D21A VOV8751 Petrová Tereza 0.00 180.00 Kč ( 845) 515074 D18B VOV9450 Tesařová Marcela 0.00 160.00 Kč ( 846) 232620 D16A VOV9751 Tesařová Jana 0.00 180.00 Kč ( 847) 331752 H14B VOV9900 Tesař Vojtěch 0.00 80.00 Kč ( 967) 64865 H60B VOV4601 Mrkvica Miroslav 0.00 80.00 Kč ( 968) 52782 D60B VOV4952 Mrkvicová Ludmila 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1940.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 848) 301402 D20A VPM9251 Veselá Anna 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 849) ? HDR VRB Slavík Ondřej 0.00 40.00 Kč neregistro ( 850) 52538 H45B VRB5404 Kolář Leopold 0.00 160.00 Kč ( 851) 301322 H35C VRB6808 Slavík Tomáš 0.00 70.00 Kč ( 852) 51932 H21A VRB7201 Klech Richard 0.00 180.00 Kč ( 853) 301241 D35C VRB7373 Slavíková Lenka 0.00 70.00 Kč ( 854) 436921 D35C VRB7777 Svačinková Jitka 0.00 70.00 Kč neregistro ( 855) 301211 D21A VRB8953 Hvorecká Eva 0.00 180.00 Kč ( 856) 232186 D18B VRB9450 Jančová Jana 0.00 160.00 Kč ( 857) 51954 H18C VRB9505 Slavík Martin 0.00 70.00 Kč ( 858) 232194 H16B VRB9606 Matuš Vojtěch 0.00 160.00 Kč ( 859) 436926 D14C VRB9899 Svačinková Kateřina 0.00 40.00 Kč (1007) 301225 H10C VRB0303 Peňáz Vojtěch 0.00 60.00 Kč (1008) 51952 H10C VRB0313 Peňáz Radek 0.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 1320.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 860) 2017672 D20A VRL9252 Doležalová Radka 0.00 180.00 Kč ( 861) 1602634 H18A VRL9501 Waněk Adam 0.00 180.00 Kč ( 862) 1398998 D16A VRL9652 Hančová Petra 0.00 180.00 Kč ( 863) 425555 D14B VRL9951 Waňková Martina 0.00 80.00 Kč (1009) 331285 D20A VRL9254 Jebavá Lucie 0.00 270.00 Kč
VKLAD CELKEM 890.00 Kč

VSP USK Praha

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 864) 2044896 H21B VSP7301 Arnošt Kamil 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

YBM Klub turistů a lyžařů Brno

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 865) 253127 D35C YBM6666 Tomanová Elena 0.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 866) 232005 D45B ZBM5582 Kabáthová Jitka 0.00 160.00 Kč ( 867) 976000 H21A ZBM7609 Pátek Richard 0.00 180.00 Kč ( 868) 703370 D21A ZBM7951 Gebauerová Jana 0.00 180.00 Kč ( 869) 232334 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 870) 1985625 H21E ZBM8503 Stehlík Martin 0.00 180.00 Kč ( 871) 49690 H21A ZBM8511 Drábek Jan 0.00 180.00 Kč ( 872) 995883 H21E ZBM8707 Bialožyt Michal 0.00 180.00 Kč ( 873) 1111187 H21E ZBM8721 Zháňal Jan 0.00 180.00 Kč ( 874) 232019 H21E ZBM8740 Zelinka Jiří 0.00 180.00 Kč ( 875) 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 0.00 180.00 Kč ( 876) 888602 D21A ZBM8870 Štěpánská Adéla 0.00 180.00 Kč ( 877) 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 0.00 180.00 Kč ( 878) 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 0.00 180.00 Kč ( 879) 995810 H21E ZBM8928 Zimmermann Jakub 0.00 180.00 Kč ( 880) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 881) 49376 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 0.00 180.00 Kč ( 882) 515488 D21E ZBM8989 Hlavová Jindra 0.00 180.00 Kč ( 883) 515163 H21E ZBM9005 Nykodým Miloš 0.00 180.00 Kč ( 884) 911220 H21E ZBM9101 Zimmermann Štěpán 0.00 180.00 Kč ( 885) 232343 H21A ZBM9104 Kazda Adam 0.00 180.00 Kč ( 886) 515151 D21A ZBM9150 Mezníková Lucie 0.00 180.00 Kč ( 887) 897391 D21E ZBM9153 Indráková Adélka 0.00 180.00 Kč ( 888) 515462 H20A ZBM9302 Brlica Pavel 0.00 180.00 Kč ( 889) 49313 D20B ZBM9351 Jemelíková Denisa 0.00 160.00 Kč ( 890) 899159 D20A ZBM9353 Koporová Petra 0.00 180.00 Kč ( 891) 1668661 D20A ZBM9354 Hrušková Barbora 0.00 180.00 Kč ( 892) 219242 D18A ZBM9456 Tesařová Markéta 0.00 180.00 Kč ( 893) 331025 D18B ZBM9457 Chroustová Lenka 0.00 160.00 Kč ( 894) 410320 H18B ZBM9503 Jordanov Alexandr 0.00 160.00 Kč ( 895) 1591995 H18A ZBM9515 Hruška Jakub 0.00 180.00 Kč ( 896) 53721 D16B ZBM9753 Koporová Lenka 0.00 160.00 Kč ( 897) 2042513 D16B ZBM9755 Nedbálková Hana 0.00 160.00 Kč ( 898) 897355 D14B ZBM9951 Firešová Markéta 0.00 80.00 Kč ( 899) 122 D14B ZBM9952 Malivánková Eva 0.00 80.00 Kč (1010) 995802 H21E ZBM9103 Švirák Ondřej 0.00 270.00 Kč (1011) 8939 D18A ZBM9451 Chromá Kateřina 0.00 270.00 Kč (1012) 331027 D14B ZBM9862 Chroustová Šárka 0.00 120.00 Kč (1013) 888627 H14B ZBM9902 Komenda Jan 0.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 6580.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 900) 301587 H12C ZLH0000 Siatka Václav 0.00 40.00 Kč ( 901) 331514 D12C ZLH0051 Novotná Tereza 0.00 40.00 Kč ( 902) 2020722 H10C ZLH0301 Novotný Erik 0.00 40.00 Kč ( 903) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 0.00 80.00 Kč ( 904) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 0.00 160.00 Kč ( 905) ? P3 ZLH7051 Novotná Jitka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 906) ? D35C ZLH7451 Siatková Silvie 0.00 70.00 Kč ( 907) 331363 D14B ZLH9851 Novotná Klára 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

ZPV KOB Prostějov

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 908) 301599 H12C ZPV0000 Jirka Mikuláš 0.00 40.00 Kč ( 909) 428210 H12C ZPV0001 Karásek Adam 0.00 40.00 Kč ( 910) 206496 H10C ZPV0201 Jirka Matyáš 0.00 40.00 Kč ( 911) 426397 H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 0.00 40.00 Kč ( 912) 232042 H75B ZPV3511 Hynek Vladimír 0.00 80.00 Kč ( 913) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 0.00 80.00 Kč ( 914) 52594 D60B ZPV5077 Ohnoutková Ludmila 0.00 80.00 Kč ( 915) 52747 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 0.00 80.00 Kč ( 916) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 0.00 160.00 Kč ( 917) 231248 H50B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 0.00 160.00 Kč ( 918) 52581 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 0.00 160.00 Kč ( 919) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 0.00 160.00 Kč ( 920) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 0.00 160.00 Kč ( 921) 307331 H40B ZPV6712 Holinka Martin 0.00 160.00 Kč ( 922) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 0.00 180.00 Kč ( 923) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 0.00 160.00 Kč ( 924) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 0.00 160.00 Kč ( 925) 433096 H35C ZPV7301 Karásek Martin 0.00 70.00 Kč ( 926) 8850 H20B ZPV9222 Holinka Matouš 0.00 160.00 Kč ( 927) 303938 D14B ZPV9999 Křečková Jana 0.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 928) 53381 P3 ZVS6601 Řezanina Lubomír 0.00 40.00 Kč ( 929) 53382 D20A ZVS9250 Řezaninová Iva 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč