Kategorie D10C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51321 Hájková Lucie AOP 0350 C POBO - přátelé OB Opava 49461 Božoňová Vendula BFM 0251 C SKOB Frýdek - Místek 515427 Kličková Anna KON 0272 C KOB Konice 446409 Hegedüšová Viktorka KSU 0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446428 Tesařová Tereza KSU 0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52484 Němečková Kateřina PLU 0350 C TJ Sokol Plumlov 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C TJ Sokol Plumlov 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C KOB Směr Kroměříž 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C SK SKI-OB Šternberk 2035721 Marková Ema STE 0252 C SK SKI-OB Šternberk 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C SK UP Olomouc 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C SK UP Olomouc

Kategorie D12C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
515149 Hájková Lenka AOP 0050 B POBO - přátelé OB Opava 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B Magnus Orienteering 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C SKOB Frýdek - Místek 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 C SK Prostějov 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C SK Severka Šumperk 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B KOS TJ Tesla Brno 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C KOS TJ Tesla Brno 7863 Bruková Magda TRI 0054 B TJ TŽ Třinec 2035727 Konečná Adélka UOL 0050 C SK UP Olomouc 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C OB Vizovice 425425 Golová Tereza VIC 0162 C OB Vizovice 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C OOB TJ Zlaté Hory

Kategorie D14B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B KOB Moira Brno 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A OOB TJ Baník Ostrava 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B SK Prostějov 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B SK Prostějov 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B TJ Jižní svahy Zlín 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B KOB Konice 416067 Šomanová Anna LCE 9855 B OOB TJ Slovan Luhačovice 428262 Hulenková Nikola MOV 9851 B SKOB Ostrava 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 B SKOB Ostrava 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B SKOB Ostrava 416559 Hrabosova Magdalena RBA 0051 C TJ Rapid Bratislava 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C OOB TJ Slezan Opava 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B OOB TJ Slezan Opava 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B SK Severka Šumperk 229382 Grycová Veronika TBM 9859 B KOS TJ Tesla Brno 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 B TJ TŽ Třinec 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B TJ TŽ Třinec 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 B OB Vizovice 425555 Waňková Martina VRL 9951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B SK Žabovřesky Brno 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 B SK Žabovřesky Brno 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B SK Žabovřesky Brno 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B OOB TJ Zlaté Hory 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B KOB Prostějov

Kategorie D14C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2045206 Čechová Klára AOP 9951 C POBO - přátelé OB Opava 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

Kategorie D16A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A KOB Moira Brno 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A Oddíl OB Kotlářka 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A Oddíl OB Kotlářka 1602631 Grulichová Lucie JPV 9677 A SK Prostějov 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A SK Kamenice 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A Kometa Kralovice 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 889306 Kunčarová Jana LCE 9651 A OOB TJ Slovan Luhačovice 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A OK Lokomotiva Plzeň 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A OK Lokomotiva Plzeň 434574 Chládková Simona LPU 9658 A OK Lokomotiva Pardubice 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A OK Lokomotiva Pardubice 682088 Kovářová Lenka LTP 9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 A SK Praga 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A SK Praga 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A OK 99 Hradec Králové 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A OK 99 Hradec Králové 1394899 Cych Weronika PHK 9696 C OK 99 Hradec Králové 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A OK 99 Hradec Králové 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 A SJH Jindřichův Hradec 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 A SK Severka Šumperk 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A TJ TŽ Třinec 253131 Štičková Anna TUR 9650 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 51537 Linková Alena TUR 9751 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 51539 Roškotová Lucie TUR 9753 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A SKOB Zlín 405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A OOB Vamberk 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A VSK Mendelu Brno 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A VSK VŠB TU Ostrava 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

Kategorie D16B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
49862 Čížková Markéta ADA 9651 C OOB TJ Spartak Adamov 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B KOB Konice 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B SKOB Ostrava 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B KOB Směr Kroměříž 889182 Hutsenko Weronika SWR 96 C Slask Wroclaw 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 B TJ TŽ Třinec 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B TJ TŽ Třinec 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B SK Žabovřesky Brno 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B SK Žabovřesky Brno

Kategorie D16C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl

Kategorie D18A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A Oddíl OB Kotlářka 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A SK Kamenice 51968 Procházková Marie KAM 9554 A SK Kamenice 236994 Chvalová Věra LPM 9452 A OK Lokomotiva Plzeň 940318 Procházková Klára LPU 9451 A OK Lokomotiva Pardubice 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A OK Lokomotiva Pardubice 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A OK Lokomotiva Pardubice 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A OK 99 Hradec Králové 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 A SK Radioklub Blansko 886320 Kasza Izabela RYB 94 C UKS Reflex Rybnik 920682 Benešová Jana SJH 9451 A SJH Jindřichův Hradec 331719 Kubičková Bára SJH 9551 A SJH Jindřichův Hradec 889174 Karbowiak Iga SWR 95 C Slask Wroclaw 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A TJ TŽ Třinec 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A SKOB Zlín 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A SKOB Zlín 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A SK Žabovřesky Brno 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A SK Žabovřesky Brno

Kategorie D18B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B KOB Moira Brno 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B POBO - přátelé OB Opava 301253 Fukalová Martina AOV 9550 B OOB TJ Baník Ostrava 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B SK Prostějov 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B KOB Konice 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 B KOB Směr Kroměříž 49302 Procházková Marie SOP 9551 A OOB TJ Slezan Opava 426325 Neumannová Anna STE 9456 B SK SKI-OB Šternberk 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B SKOB Zlín 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B SK UP Olomouc 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 B VSK VŠB TU Ostrava 232186 Jančová Jana VRB 9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C SK Žabovřesky Brno

Kategorie D18C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
443106 Habigerová Radka KSU 9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Kategorie D20A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A Oddíl OB Kotlářka 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 A SK Kamenice 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 889304 Kukolová Šárka LCE 9251 R OOB TJ Slovan Luhačovice 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 995792 Petráčková Klára LPU 9261 R OK Lokomotiva Pardubice 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 A OK Lokomotiva Pardubice 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A OK Lokomotiva Pardubice 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A SK Praga 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A OK 99 Hradec Králové 232496 Urbanová Johana PZR 9251 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 219249 Šestáková Petra RBK 9357 A SK Radioklub Blansko 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A TJ Slavia Hradec Králové 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A SJH Jindřichův Hradec 8726 Svobodová Klára SOP 9352 A OOB TJ Slezan Opava 895005 Kolodziej Paulina SWR 92 C Slask Wroclaw 8661 Nožková Sára TRI 9353 A TJ TŽ Třinec 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R SKOB Zlín 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 A SK UP Olomouc 301402 Veselá Anna VPM 9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 899159 Koporová Petra ZBM 9353 A SK Žabovřesky Brno 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 A SK Žabovřesky Brno 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B TJ Zbrojovka Vsetín

Kategorie D20B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B OOB TJ Baník Ostrava 886267 Janů Hana KSU 9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 301286 Pekárková Monika RBK 9252 B SK Radioklub Blansko 2015806 Moučková Andrea RBK 9257 B SK Radioklub Blansko 219245 Hegerová Petra RBK 9355 C SK Radioklub Blansko 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 B SK Žabovřesky Brno

Kategorie D21A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C POBO - přátelé OB Opava 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C Oddíl OB Kotlářka 2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C VŠTJ Ekonom Praha 2012289 Prekopova Marta FBA 8252 C Farmaceut Bratislava neregistro 9088 Tihonová Martina JIL 8651 C OK Jilemnice 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C SK Kamenice 995816 Otrubová Johana KON 7852 C KOB Konice 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C KOB Konice 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E OK Lokomotiva Pardubice 9205 Sůvová Barbora LPU 8751 C OK Lokomotiva Pardubice 410785 Valachová Martina LPU 9054 C OK Lokomotiva Pardubice 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 995815 Rychlá Pavlína OOP 8559 C TJ Opava 53007 Čermáková Kristýna PGP 9154 C SK Praga 981820 Azebová Nina PHK 8855 C OK 99 Hradec Králové 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C OK 99 Hradec Králové 1008144 Valešová Jana PHK 9154 R OK 99 Hradec Králové 2034070 Skládanková Tereza RBK 8951 C SK Radioklub Blansko 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C TJ Slavia Hradec Králové 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 R TJ Slavia Hradec Králové 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 C TJ Slavia Hradec Králové 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 R TJ Slavia Hradec Králové 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C KOB Směr Kroměříž 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C OOB TJ Slezan Opava 886617 Wysocka Malwina SOT 85 C Slask O-Team 2017992 Lubak Kamila SWR 91 C Slask Wroclaw 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C SKOB Zlín 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C SKOB Zlín 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C SKOB Zlín 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C SKOB Zlín 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C SK UP Olomouc 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 R SK UP Olomouc 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C OOB Vamberk 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C VSK Mendelu Brno 8030 Najmanová Hana VBM 8555 C VSK Mendelu Brno 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C VSK Mendelu Brno 52039 Adamová Eva VBM 8772 C VSK Mendelu Brno 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C VSK VŠB TU Ostrava 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C VSK VŠB TU Ostrava 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C SK Žabovřesky Brno 888602 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C SK Žabovřesky Brno 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C SK Žabovřesky Brno 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C SK Žabovřesky Brno 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R KOB Prostějov

Kategorie D21B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
416011 Fasurová Tereza ABM 9059 C KOB Moira Brno 887944 Svobodná Madla DKP 9154 C Oddíl OB Kotlářka 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C KOB Dobruška neregistro 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C KOB Dobruška 52861 Daňková Petra JPV 8575 C SK Prostějov 515485 Ebnerová Eva KON 8277 C KOB Konice 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 331675 Michálková Renata LCE 8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C SKOB Ostrava 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C TJ Sokol Ptení 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C OOB TJ Slezan Opava 222900 Mackowiak Agata SOT 85 C Slask O-Team 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C SK SKI-OB Šternberk 52294 Tomanková Martina STE 7552 C SK SKI-OB Šternberk 2018965 Majasow Agata SWR 85 C Slask Wroclaw 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C SKOB Zlín 53887 Kršáková Marie VIC 9191 C OB Vizovice

Kategorie D21C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
49451 Skurková Vendula BFM 9353 B SKOB Frýdek - Místek 7202 Staňková Lucie DOB 8756 C KOB Dobruška 52485 Hubáčková Lenka JPV 8383 C SK Prostějov ? Buiová Andrea KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk neregistro 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C SKOB Odry 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C TJ Opava 8843 Zavadilová Simona PTE 8485 C TJ Sokol Ptení 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C KOB Start Blansko 222881 Wysocka Olga SOT 87 C Slask O-Team 2025355 Matoušková Jana SSU 7901 C SK Severka Šumperk 504409 Gajda Monika UWA 90 C UNTS Warszawa neregistro

Kategorie D21E

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
887165 Gregorová Kamila CTB 8151 R SK OB Chotěboř 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E Oddíl OB Kotlářka 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R Oddíl OB Kotlářka 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 E Oddíl OB Kotlářka 887919 Karochová Simona DKP 8853 R Oddíl OB Kotlářka 301173 Fenclová Marta LPU 7667 R OK Lokomotiva Pardubice 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 C OK Lokomotiva Pardubice 9212 Udržalová Pavla LPU 8552 R OK Lokomotiva Pardubice 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E OK Lokomotiva Pardubice 906217 Knapová Jana LPU 9053 E OK Lokomotiva Pardubice 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 C SK Praga 9448 Vítková Lucie PHK 8055 C OK 99 Hradec Králové 887904 Kosová Denisa PHK 9150 E OK 99 Hradec Králové 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E TJ Slavia Hradec Králové 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E TJ Slavia Hradec Králové 897345 Bochenková Ivana SJC 8952 E Sportcentrum Jičín 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R KOS TJ Tesla Brno 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 876522 Krafková Lucie TUR 8650 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 E SK UP Olomouc 682103 Jakobová Adélka UOL 9052 E SK UP Olomouc 1300276 Sukhotska Bogdana UWA 89 C UNTS Warszawa neregistro 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E SK Žabovřesky Brno 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E SK Žabovřesky Brno 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R SK Žabovřesky Brno 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E SK Žabovřesky Brno

Kategorie D35B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C POBO - přátelé OB Opava 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C POBO - přátelé OB Opava 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C TJ Jižní svahy Zlín 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C SKOB Ostrava 433097 Procházková Martina SOP 7351 C OOB TJ Slezan Opava 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C SKOB Zlín

Kategorie D35C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C KOB Moira Brno 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C KOB Moira Brno 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C KOB Moira Brno 352314 Procházková Lucie ADA 7651 C OOB TJ Spartak Adamov neregistro 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C OOB TJ Baník Ostrava 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C SKOB Baník Havířov 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C SKOB Baník Havířov 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C SKOB Baník Havířov 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C SK Prostějov ? Vlachová Olga KON 6969 C KOB Konice 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 2025336 Bednaříková Adriana MOV 6851 C SKOB Ostrava ? Dorčáková Pavlína MOV 6951 C SKOB Ostrava 428275 Švidrnochová Hana MOV 7751 C SKOB Ostrava 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C TJ Opava 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C TJ Sokol Ptení 49449 Spratková Iva SFM 6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2027210 Zatloukalová Eva SSU C SK Severka Šumperk neregistro 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C SK SKI-OB Šternberk 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C SK SKI-OB Šternberk 49412 Grycová Jana TBM 6969 C KOS TJ Tesla Brno 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C KOS TJ Tesla Brno 52476 Šimková Hana UOL 6653 C SK UP Olomouc 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C SK UP Olomouc 361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C SK UP Olomouc 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. neregistro 253127 Tomanová Elena YBM 6666 C Klub turistů a lyžařů Brno ? Siatková Silvie ZLH 7451 C OOB TJ Zlaté Hory

Kategorie D40B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C POBO - přátelé OB Opava 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C POBO - přátelé OB Opava 52453 Kostková Jana AOP 7151 C POBO - přátelé OB Opava 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C KČT - OB Holešov 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C TJ Sokol Radslavice 416825 Smelikova Hana RBA 6951 C TJ Rapid Bratislava 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C TJ START Náchod 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C SK Severka Šumperk 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C TJ TŽ Třinec 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C TJ TŽ Třinec 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C TJ TŽ Třinec 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C OOB Vamberk 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C VSK Mendelu Brno 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C VSK Mendelu Brno 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C OB Vizovice 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C KOB Prostějov 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C KOB Prostějov 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C KOB Prostějov 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C KOB Prostějov

Kategorie D45B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C POBO - přátelé OB Opava 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C KOB Dobřichovice 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C TJ Sokol Hostivice 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C SK Prostějov 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C KOB Konice 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C KOB Konice 889300 Stackeová Anna LCE 5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C SK Severka Šumperk 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C SK Severka Šumperk 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C SK SKI-OB Šternberk 8919 Hájová Jana TZL 6051 C SKOB Zlín 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C SKOB Zlín 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C SKOB Zlín 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C SK UP Olomouc 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C VSK Mendelu Brno 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C SK Žabovřesky Brno

Kategorie D45C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C POBO - přátelé OB Opava 433098 Felklova Jarmila FEL 60 C Felklovi a Zencak neregistro 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C SKOB Baník Havířov 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C SK Prostějov 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C TJ Opava 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C SK Severka Šumperk 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C SKOB Zlín

Kategorie D50B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52412 Smičková Eva KON 5887 C KOB Konice 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C OOB Třebíč 8930 Horynová Eva TZL 5254 C SKOB Zlín 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C SKOB Zlín 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C SK UP Olomouc 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C VSK Mendelu Brno

Kategorie D55B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
53003 Vávrová Beáta ASU 5651 C Magnus Orienteering 222889 Wysocka Jolanta SOT 56 C Slask O-Team 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C SKOB Zlín 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C VSK Mendelu Brno 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C VSK Mendelu Brno

Kategorie D55C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C SKOB Horní Benešov 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C SKOB Horní Benešov 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C SK Karlovice 232523 Piskořová Klaudie OOP 4751 C TJ Opava 416038 Sovišová Eva SBR 5251 C SKOB Bruntál 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C KOB Směr Kroměříž 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C SK UP Olomouc

Kategorie D60B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C TJ Baník Ostrava OKD 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C TJ Opava 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C VSK VŠB TU Ostrava 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C KOB Prostějov

Kategorie D65B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
9576 Stará Pavla BOV 4251 C TJ Baník Ostrava OKD 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C KOS TJ Tesla Brno 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C TJ TŽ Třinec

Kategorie DH10N

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Krčková Helena AOP 0251 C POBO - přátelé OB Opava 232166 Kotůlková Renáta AOP 0451 C POBO - přátelé OB Opava 51198 Kovalčíková Anna AOP 0551 C POBO - přátelé OB Opava 889287 Černíková Zuzana DOB 0555 C KOB Dobruška neregistro 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C SK Karlovice ? Pelíšek Radim KON C KOB Konice neregistro ? Hartmannová Anna KON 0353 C KOB Konice 53588 Otruba František KON 0505 C KOB Konice ? Heclová Marie KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk neregistro ? Cíglerová Natálie KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk neregistro 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C SKOB Ostrava 49489 Broda Aleš SFM 0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 9636 Doucha Martin SNA 0501 C TJ START Náchod ? Pospisilova Stella STE C SK SKI-OB Šternberk neregistro ? Pospisilova Helena STE C SK SKI-OB Šternberk neregistro 2035723 Lukašáková Sára STE C SK SKI-OB Šternberk neregistro ? Neumannová Kristýna STE 0550 C SK SKI-OB Šternberk ? Šťastná Karolína UOL C SK UP Olomouc neregistro ? Šotek Adam UOL C SK UP Olomouc neregistro 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C SK UP Olomouc

Kategorie H10C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51316 Valík Adam AOP 0301 C POBO - přátelé OB Opava 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C Magnus Orienteering 681859 Černík David DOB 0303 C KOB Dobruška neregistro 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C SKOB Baník Havířov 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C TJ Jižní svahy Zlín 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C KOB Konice 420442 Hecl František KSU 0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51309 Reichl Martin KSU 0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446412 Karlíček Marek KSU 0222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52785 Fajkoš Lubomír MOV 0301 C SKOB Ostrava 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C SK Haná orienteering 421860 Petřivalský Arnau OOL 0501 C SK Haná orienteering 52665 Zobaník Radek RAD 0201 C TJ Sokol Radslavice neregistro 49444 Spratek Adam SFM 0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2032192 Lukašák Šimon STE C SK SKI-OB Šternberk neregistro 2027218 Světnický František STE 0204 C SK SKI-OB Šternberk 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C SK SKI-OB Šternberk 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C OOB TJ Zlaté Hory 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C KOB Prostějov 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C KOB Prostějov

Kategorie H12C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
410105 Valík Tomáš AOP 0001 B POBO - přátelé OB Opava 889280 Jelínek Jan AOP 0101 C POBO - přátelé OB Opava 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C POBO - přátelé OB Opava ? Opravil Daniel ASU 0043 C Magnus Orienteering 53565 Kroul Josef ASU 0044 B Magnus Orienteering 2011852 Švadlena Michal CHC 0101 C KOB Choceň 2016501 Byrczek Jan GLI 00 C Szkola Podstawowa Nr. 9 Gliwice 2045211 Dadák Petr JPV 0101 C SK Prostějov 336743 Valášek Václav KAM 0100 C SK Kamenice 2035149 Urban Michal KRN 0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52575 Matoušek Matěj KSU 0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446410 Kaňa Matěj KSU 0017 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446425 Krč Matěj KSU 0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49316 Šafář Martin KSU 0105 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2027244 Kubíček David MOV 0003 B SKOB Ostrava 52999 Hulenka Lukáš MOV 0101 C SKOB Ostrava 428235 Adámek Vojtěch MOV 0102 C SKOB Ostrava 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C SKOB Ostrava 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 B SK Praga 4777 Závorka Hynek SOP 0101 C OOB TJ Slezan Opava 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B SK SKI-OB Šternberk 2027241 Neumann David STE 0101 C SK SKI-OB Šternberk 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C TJ TŽ Třinec 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C SKOB Zlín 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C SK UP Olomouc 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C OOB TJ Zlaté Hory 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B KOB Prostějov 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C KOB Prostějov

Kategorie H14B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A BETA URSUS Orienteering 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A SK Prostějov 1007539 Kočí Josef KON 9824 A KOB Konice 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53652 Müller Jonáš KSU 9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52692 Černocký Libor LCE 9803 B OOB TJ Slovan Luhačovice 416072 Beblavý Martin LCE 9905 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52693 Kadleček Jan LCE 9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 246840 Vopařil Jan LCE 9908 C OOB TJ Slovan Luhačovice neregistro 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 B OK 99 Hradec Králové 2032123 Žáček Matěj RBK 9802 B SK Radioklub Blansko 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B OOB TJ Slezan Opava 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B SK Severka Šumperk 889176 Okarma Jacek SWR 98 C Slask Wroclaw 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B KOS TJ Tesla Brno 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B TJ TŽ Třinec 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B TJ TŽ Třinec 331753 Láznička Václav TZL 9901 B SKOB Zlín ? Mazanec Jakub UOL 9800 C SK UP Olomouc 301552 Horčička Vít UOL 9919 B SK UP Olomouc 416029 Hirš Otakar VBM 9801 A VSK Mendelu Brno 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 B VSK VŠB TU Ostrava 888627 Komenda Jan ZBM 9902 B SK Žabovřesky Brno

Kategorie H14C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
428209 Božoň Radek BFM 9804 C SKOB Frýdek - Místek 253805 Janečka Viktor JPV 9917 B SK Prostějov 52484 Němeček Kryštof JPV 9919 C SK Prostějov 361927 Štěpáník Jiří KON 9805 C KOB Konice 361976 Beneš Miroslav KON 9915 C KOB Konice 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 443076 Ondráček Radek KSU 9933 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C TJ Sokol Radslavice 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49396 Filipek Sebastian TRI 0002 B TJ TŽ Třinec 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C SK UP Olomouc

Kategorie H16A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 A KOB Moira Brno 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B OOB TJ Baník Ostrava 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A OOB TJ Baník Ostrava 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A BETA URSUS Orienteering 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A Oddíl OB Kotlářka 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 A KČT - OB Holešov 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 A SK Prostějov 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A SK Kamenice 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A SK Kamenice 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 889313 Slíva Jan LCE 9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 889311 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 436960 Fürst Matouš LLI 9603 A TJ Loko Liberec 887156 Kaplan Martin LPU 9609 A OK Lokomotiva Pardubice 2008506 Klabouch Martin LPU 9615 C OK Lokomotiva Pardubice 232250 Bořil Jan OSN 9700 A SK OS Nové Město n. M. 53012 Čermák Adam PGP 9701 A SK Praga 204521 Mašata Matěj PHK 9601 A OK 99 Hradec Králové 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A OK 99 Hradec Králové 981818 Růžička Adam PHK 9704 A OK 99 Hradec Králové 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A TJ Slavia Hradec Králové 9996 Štál Jan SJC 9601 A Sportcentrum Jičín 4239 Zlámal David SJC 9603 A Sportcentrum Jičín 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A Sportcentrum Jičín 232322 Čech Janá SJI 9601 A OK Jihlava 253124 Frýba Dominiká SJI 9702 A OK Jihlava 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A KOB Směr Kroměříž 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 A SKOB Slaný 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 995840 Wolf Filip TUR 9701 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B SKOB Zlín

Kategorie H16B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
889180 Becmer Damian SWR 97 C Slask Wroclaw 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B TJ TŽ Třinec 49360 Madzia Martin TRI 9705 B TJ TŽ Třinec 53354 Podmolík Josef TZL 9701 B SKOB Zlín 889320 Mikel David TZL 9703 B SKOB Zlín 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B SK UP Olomouc 53400 Burkart David VIC 9602 B OB Vizovice 232194 Matuš Vojtěch VRB 9606 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

Kategorie H16C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
232406 Slíž Dominik MOV 9601 C SKOB Ostrava ? Soviš David SBR 0097 C SKOB Bruntál neregistro 51903 Zdražil Jan SBR 9601 C SKOB Bruntál 8727 Svoboda František SOP 9601 C OOB TJ Slezan Opava 433099 Mikula Jan SSU 9609 C SK Severka Šumperk 2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C SK UP Olomouc

Kategorie H18A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A KOB Moira Brno 920700 Minář Marek ASU 9444 A Magnus Orienteering 2012280 Hrabos Matej ASU 9547 C Magnus Orienteering neregistro 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A BETA URSUS Orienteering 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A OK Jiskra Nový Bor 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A KOB Choceň 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A Oddíl OB Kotlářka 981801 Valášek Jan KAM 9400 A SK Kamenice 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A SK Kamenice 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A SK Kamenice 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 515487 Grundmann Jan LPU 9410 A OK Lokomotiva Pardubice 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A OK Lokomotiva Pardubice 330693 Málek Jan PZR 9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A SKOB Bruntál 889265 Jurczyk Tomasz SOT 94 C Slask O-Team 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A SK SKI-OB Šternberk 2018699 Iwaszczyszyn Joachim SWR 94 C Slask Wroclaw 2016462 Ostoj Piotr SWR 94 C Slask Wroclaw 889183 Podsiadly Mateusz SWR 95 C Slask Wroclaw 886828 Láznička Jan TZL 9405 A SKOB Zlín 1400446 Svačina Jan TZL 9501 C SKOB Zlín 2032161 Chovanec David TZL 9502 A SKOB Zlín 899029 Wolowczyk Krzysio UWA 95 C UNTS Warszawa neregistro 51471 Dvořáček Radek VAM 9401 A OOB Vamberk 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A SK Žabovřesky Brno

Kategorie H18B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 B KOB Moira Brno 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 C TJ Sokol Ptení 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C KOB Směr Kroměříž 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B KOB Směr Kroměříž 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B KOB Směr Kroměříž 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B SK Žabovřesky Brno

Kategorie H18C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
1625050 Rohel Marek AOV 9401 C OOB TJ Baník Ostrava neregistro 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B SK Prostějov 232419 Troup Matěj MOV 9402 C SKOB Ostrava 51954 Slavík Martin VRB 9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

Kategorie H20A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R KOB Moira Brno 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A KOB Moira Brno 515444 Navrátil Boris AOP 9202 E POBO - přátelé OB Opava 887166 Hadač Filip AOP 9301 A POBO - přátelé OB Opava 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A POBO - přátelé OB Opava 995871 Schuster Marek AOP 9303 A POBO - přátelé OB Opava 2032136 Šákr Vít BOR 9301 A OK Jiskra Nový Bor 896968 Valenta Jiří LCE 9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 886716 Hubáček Michal LCE 9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 553457 Vavrys Johan LCE 9302 A OOB TJ Slovan Luhačovice 887626 Kolovský František LPM 9202 A OK Lokomotiva Plzeň 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A OK Lokomotiva Pardubice 410796 Kos Oldřich LPU 9302 A OK Lokomotiva Pardubice 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A OK Lokomotiva Pardubice 331549 Záveský Filip LPU 9306 A OK Lokomotiva Pardubice 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 A OK Lokomotiva Pardubice 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 A SKOB Roudnice nad Labem 49603 Smitka Jan SHK 9204 A TJ Slavia Hradec Králové 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A TJ TŽ Třinec 899179 Klusáček Jan TTR 9301 A OOB Třebíč 995849 Chloupek Adam TUR 9300 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 416064 Benroth Martin TZL 9206 A SKOB Zlín 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A SKOB Zlín 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A SKOB Zlín 842659 Parfianowicz Piotr UWA 94 C UNTS Warszawa neregistro 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A SK Žabovřesky Brno

Kategorie H20B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
331211 Toman Filip ABM 9309 B KOB Moira Brno 416083 Pěček Martin SKM 9301 B KOB Směr Kroměříž 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B OOB TJ Slezan Opava 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B OOB TJ Slezan Opava 681864 Schäfer Jan TZL 9301 B SKOB Zlín 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B KOB Prostějov

Kategorie H21A

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52008 Přikryl Petr ABM 6708 C KOB Moira Brno 887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C POBO - přátelé OB Opava 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C POBO - přátelé OB Opava 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C POBO - přátelé OB Opava 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C POBO - přátelé OB Opava 920663 Melecký Martin AOP 9001 C POBO - přátelé OB Opava 51663 Gregor Martin CTB 7701 C SK OB Chotěboř 887908 Kolek Petr DOB 7501 C KOB Dobruška 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C KOB Dobruška 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C VŠTJ Ekonom Praha 881004 Sochor Jan HAV 8801 C SKOB Baník Havířov 51590 Kolín Jan JIL 7701 C OK Jilemnice 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C SK Prostějov 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 2020705 Macka Radek LCE 8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 9278 Lenner Miroslav LPU 8605 C OK Lokomotiva Pardubice 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C OK Lokomotiva Pardubice 886272 Fiala Petr LPU 8701 C OK Lokomotiva Pardubice 52756 Rigó Marek ODR 7101 C SKOB Odry 886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C TJ Opava 9797 Vítek Petr PHK 7601 C OK 99 Hradec Králové 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C OK 99 Hradec Králové 9086 Tihon Michal PHK 7905 C OK 99 Hradec Králové 995884 Justa Pavel PHK 8701 C OK 99 Hradec Králové 553440 Müller Martin PHK 8903 C OK 99 Hradec Králové 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C OK 99 Hradec Králové 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R OK 99 Hradec Králové 553448 Azeb Karim PHK 9110 C OK 99 Hradec Králové 52430 Jirka Michal PTE 8403 C TJ Sokol Ptení 811213 Daněk Roman SBK 7541 C KOB Start Blansko 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C KOB Směr Kroměříž 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C TJ START Náchod 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C SK Severka Šumperk 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C SK SKI-OB Šternberk 1007547 Skyva Petr STE 6501 C SK SKI-OB Šternberk 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C SK SKI-OB Šternberk 52432 Axman Karel STE 8303 C SK SKI-OB Šternberk 502257 Majasow Kostiantyn SWR 83 C Slask Wroclaw 1969696 Kobr Tomáš TJN 8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 887618 Brož Marek TUR 8402 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 410746 Hyka Jan TUR 9002 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 53367 Šidla Jan TZL 6808 C SKOB Zlín 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C SKOB Zlín 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C SKOB Zlín 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C SKOB Zlín 515037 Starosta Pavel VIC 7938 C OB Vizovice 53226 Habán Ivo VLI 7707 C Slavia Liberec orienteering 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C VSK VŠB TU Ostrava 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C VSK VŠB TU Ostrava 51932 Klech Richard VRB 7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C SK Žabovřesky Brno 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C SK Žabovřesky Brno 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C SK Žabovřesky Brno

Kategorie H21B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
515468 Fiala Jan BBM 7205 C BETA URSUS Orienteering 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 446450 Rozsíval Alois KSU 9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515116 Navrátil Marek KYL 7100 C SK SP Kylešovice 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C OOB TJ Slovan Luhačovice 981815 Procházka Tomáš LPU 9110 C OK Lokomotiva Pardubice 49380 Pavlačka František ODR 8600 C SKOB Odry 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C SK Haná orienteering 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C TJ Slavia Hradec Králové 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C TJ Slavia Hradec Králové 52765 Válka Jan SOP 7811 C OOB TJ Slezan Opava 842664 Dragowski Piotr SOT 82 C Slask O-Team 52516 Pudel Jarda STE 7505 C SK SKI-OB Šternberk 52511 Jašek Petr STE 7601 C SK SKI-OB Šternberk 886319 Pyra Bartlomiej SWR 79 C Slask Wroclaw 1431999 Hajdas Przemyslaw SWR 80 C Slask Wroclaw 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C KOS TJ Tesla Brno 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C KOS TJ Tesla Brno 51234 Vančura Martin TJN 8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 500587 Špacír Jan UOL 8805 C SK UP Olomouc 9670 Klapal Michal VAM 8802 C OOB Vamberk 889316 Kořán Pavel VBM 7401 C VSK Mendelu Brno 51933 Peths Jan VOV 8100 C VSK VŠB TU Ostrava 2044896 Arnošt Kamil VSP 7301 C USK Praha 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C SK Žabovřesky Brno

Kategorie H21C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
49864 Procházka Jiří ADA 7512 C OOB TJ Spartak Adamov neregistro 52744 Špičák František CEL 5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 52410 Špičák František CEL 8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 416713 Wartiak Peter FBA C Farmaceut Bratislava neregistro 52595 Hodač Karel JPV 7927 C SK Prostějov ? Cernohous Petr JPV 8113 C SK Prostějov neregistro 51171 Ryšavý Jiří MOV 9202 C SKOB Ostrava 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C TJ Opava 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C TJ Sokol Plumlov 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C TJ Sokol Plumlov 8822 Klváček Aleš PTE 8527 C TJ Sokol Ptení 51875 Zdražil Tomáš SBR 8504 C SKOB Bruntál 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C TJ START Náchod 49344 Kuča Petr SOP 8606 C OOB TJ Slezan Opava 416840 Picek Jan TJN 9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C TJ TŽ Třinec 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C SK UP Olomouc 2044889 Kopecký David UOL 7800 C SK UP Olomouc neregistro 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C VSK Mendelu Brno 53210 Verner Tomáš VBM 8204 C VSK Mendelu Brno 52349 Panovec Jan VIC 8931 C OB Vizovice

Kategorie H21E

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52296 Košárek Pavel AOP 7102 C POBO - přátelé OB Opava 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C KOB Choceň 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C KOB Choceň 888608 Janata Martin DKP 8306 E Oddíl OB Kotlářka 301369 Wagner Libor DKP 8511 C Oddíl OB Kotlářka 515179 Turczer Petr KSU 7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 995852 Hanslian David LCE 7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 889288 Cahel Marek LCE 8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E OK Lokomotiva Pardubice 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R OK Lokomotiva Pardubice 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C OK Lokomotiva Pardubice 515166 Nožka Radek LPU 9005 E OK Lokomotiva Pardubice 515142 Klapal Jan LPU 9006 C OK Lokomotiva Pardubice 515162 Procházka David LPU 9113 R OK Lokomotiva Pardubice 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R OK 99 Hradec Králové 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E OK 99 Hradec Králové 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C TJ Sokol Radslavice 681612 Pospíšil Vít SCP 6800 C OK Sparta Praha 995807 Komanec Václav SHK 8406 R TJ Slavia Hradec Králové 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E TJ Slavia Hradec Králové 52555 Král Václav SSU 8243 R SK Severka Šumperk 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E SK Severka Šumperk 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C SK SKI-OB Šternberk 504052 Dwojak Wojciech SWR 81 C Slask Wroclaw 504415 Jasinski Maciej SWR 89 C Slask Wroclaw 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E KOS TJ Tesla Brno 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 C OOB Třebíč 981821 Fodor Petr TUR 8103 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 515174 Smola Michal TZL 8131 E SKOB Zlín 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R SKOB Zlín 886682 Grabowski Maciej UWA 81 C UNTS Warszawa neregistro 1395205 Terpai Dmytro UWA 85 C UNTS Warszawa neregistro 886666 Morawski Jacek UWA 89 C UNTS Warszawa neregistro 886688 Cygler Slawomir UWA 90 C UNTS Warszawa neregistro 515122 Henek Vladan VBM 8002 C VSK Mendelu Brno 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R Slavia Liberec orienteering 1301635 Suslov Sergej VLI 8801 R Slavia Liberec orienteering 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C VSK VŠB TU Ostrava 1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C SK Žabovřesky Brno 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 R SK Žabovřesky Brno 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C SK Žabovřesky Brno 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C SK Žabovřesky Brno 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E SK Žabovřesky Brno 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E SK Žabovřesky Brno 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C SK Žabovřesky Brno 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E SK Žabovřesky Brno 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R SK Žabovřesky Brno 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 R SK Žabovřesky Brno

Kategorie H35B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
887168 Peřinka Jan AOP 6301 C POBO - přátelé OB Opava 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C POBO - přátelé OB Opava 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C KOB Choceň 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C KČT - OB Holešov 51733 Kozák Petr KAM 6501 C SK Kamenice 889301 Slezák Libor LCE 6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 436969 Šuráň René LCE 7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52683 Škoda František LCE 7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 232412 Šarman Radim MOV 6201 C SKOB Ostrava 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C SKOB Ostrava 515050 Mašata Roman PHK 7107 C OK 99 Hradec Králové 995892 Otruba Marek PLU 7417 C TJ Sokol Plumlov 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C KOB Směr Kroměříž 253369 Pěček Martin SKM 7301 C KOB Směr Kroměříž 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C SK SKI-OB Šternberk 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C TJ TŽ Třinec 52222 Vintr Radek TZL 7701 C SKOB Zlín 681853 Binar Robert UOL 7500 C SK UP Olomouc 886282 Smékal David UOL 7503 C SK UP Olomouc 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C OB Vizovice 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C OB Vizovice

Kategorie H35C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
336714 Čížek Petr ADA 7101 C OOB TJ Spartak Adamov 253130 Krček Martin AOP 7302 C POBO - přátelé OB Opava 253120 KADĚRA Pavel HAV 7100 C SKOB Baník Havířov neregistro 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C SK Karlovice 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C SK Karlovice 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C KOB Konice 886275 Habiger Petr KSU 7001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 420450 Smrček Petr KSU 7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 416040 Soviš Ivo SBR 7101 C SKOB Bruntál 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2027203 Souček Jan SSU 6504 C SK Severka Šumperk 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C SK Severka Šumperk 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C SK Severka Šumperk 980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C SK SKI-OB Šternberk 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C SK UP Olomouc 504405 Antonowicy Jerzy UWA 68 C UNTS Warszawa neregistro 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C KOB Prostějov

Kategorie H40B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C KOB Moira Brno 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C KOB Moira Brno 920690 Barcík Peter AOP 6601 C POBO - přátelé OB Opava 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C KOB Dobřichovice 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C SKOB Baník Havířov 303932 Krhut Libor HAV 6302 C SKOB Baník Havířov 515066 Vébr Radek HAV 7103 C SKOB Baník Havířov 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 9230 Fencl Petr LPU 6901 C OK Lokomotiva Pardubice 53323 Zentrich David OTK 7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 336767 Beneš Jan SJH 7001 C SJH Jindřichův Hradec 1010100 Cych Piotr SWR 68 C Slask Wroclaw 505098 Sobczynski Kalikst SWR 71 C Slask Wroclaw 895002 Becmer Dariusz SWR 71 C Slask Wroclaw 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C SKOB Zlín 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C SKOB Zlín 332638 Popowski Jaroslaw UWA 69 C UNTS Warszawa neregistro 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C OB Vizovice 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C OOB TJ Zlaté Hory 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C KOB Prostějov

Kategorie H45B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C POBO - přátelé OB Opava 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C BETA URSUS Orienteering 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C SKOB Frýdek - Místek 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C SK Prostějov 52276 Valášek Petr KAM 6600 C SK Kamenice 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C KOB Konice 52725 Navrátil Václav KON 6427 C KOB Konice 889290 Vavrys Petr LCE 6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C SKOB Ostrava 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C SKOB Bruntál 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C SKOB Bruntál 52525 Václavek Jiří STE 5701 C SK SKI-OB Šternberk 504031 Widziewicz Remigiusz SWR 66 C Slask Wroclaw 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C VSK VŠB TU Ostrava 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C KOB Prostějov

Kategorie H45C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
2032151 Truhlář Karel ADA 5111 C OOB TJ Spartak Adamov 52589 Felkl Ludek FEL 60 C Felklovi a Zencak neregistro 52462 Zencak Jaroslav FEL 61 C Felklovi a Zencak neregistro 361996 Vlach Josef KON 6431 C KOB Konice 52622 Hrouza Tomáš KRN 5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 361948 Chval Josef LPM 6700 C OK Lokomotiva Plzeň 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C SKOB Ostrava 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C SK Haná orienteering 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C TJ Opava 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C TJ Sokol Ptení ? Mizera Ladislav ROV 5301 C OK Rožnov 7856 Czasch Petr SBR 6003 C SKOB Bruntál 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C SKOB Bruntál 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C OOB TJ Slezan Opava 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C SK SKI-OB Šternberk 331193 Láznička Libor TZL 6701 C SKOB Zlín 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C SK UP Olomouc 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C SK UP Olomouc 52733 Šimek Roman UOL 6503 C SK UP Olomouc 361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C SK UP Olomouc 51515 Kršák Karel VIC 5902 C OB Vizovice

Kategorie H50B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
515105 Kettner Pavel HCE 5900 C TJ Sokol Hostivice 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C SK Prostějov 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C SK Prostějov 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C SKOB Ostrava 52531 Albert František OOL 5804 C SK Haná orienteering 307337 Višňa Milan OOL 5904 C SK Haná orienteering 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C TJ Opava 6607 Bořil Petr OSN 6207 C SK OS Nové Město n. M. 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 51632 Kožina Petr PGP 6000 C SK Praga 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C SKOB Bruntál 416082 Dvorský Ilja SKM 6103 C KOB Směr Kroměříž 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C OOB TJ Slezan Opava 53897 Lanc Marian TZL 5806 C SKOB Zlín 53221 Hirš Libor VBM 6000 C VSK Mendelu Brno 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C KOB Prostějov 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C KOB Prostějov

Kategorie H55B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52669 Jelínek Roman ADA 5506 C OOB TJ Spartak Adamov 8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C POBO - přátelé OB Opava 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C POBO - přátelé OB Opava 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C SKOB Ostrava 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C OOB TJ Slezan Opava 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C OOB TJ Slezan Opava 889177 Guga Romuald SWR 55 C Slask Wroclaw 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C VSK Mendelu Brno

Kategorie H55C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C OOB TJ Spartak Adamov 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C SKOB Frýdek - Místek 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C SKOB Frýdek - Místek 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C SK Karlovice 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C SK Karlovice 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C SKOB Ostrava 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C TJ Opava 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C TJ Opava 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C SKOB Bruntál 8581 Šmakal Pavel TZL 4801 C SKOB Zlín 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C SKOB Zlín

Kategorie H60B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C TJ Baník Ostrava OKD 416088 Peška Antonín HLV 4801 C KČT - OB Holešov 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C TJ Opava 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C TJ Sokol Radslavice 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C SKOB Bruntál 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C KOB Směr Kroměříž 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C OOB TJ Slezan Opava 222893 Wysocki Andrzej SOT 51 C Slask O-Team 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C SK SKI-OB Šternberk 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C KOS TJ Tesla Brno 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C SKOB Zlín 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C SKOB Zlín 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C SK UP Olomouc 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C VSK Mendelu Brno 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C VSK VŠB TU Ostrava 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C OOB TJ Zlaté Hory 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C KOB Prostějov

Kategorie H65B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C TJ Baník Ostrava OKD 9577 Starý Břetislav BOV 4402 C TJ Baník Ostrava OKD 51939 Klech Josef HOB 4701 C SKOB Horní Benešov 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C KOB Konice 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C SKOB Bruntál 51904 Blažek Václav SBR 4701 C SKOB Bruntál 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C SK Severka Šumperk 425533 Láznička Alois TZL 3613 C SKOB Zlín 2020740 Horký Jan UOL 4600 C SK UP Olomouc 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C VSK VŠB TU Ostrava

Kategorie H65C

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C SK Karlovice 51374 Diener Herbert MOV 4101 C SKOB Ostrava 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C SKOB Ostrava 51376 Kroča Josef MOV 4501 C SKOB Ostrava 416037 Soviš Ivan SBR 4601 C SKOB Bruntál 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C SK SKI-OB Šternberk 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C SK UP Olomouc

Kategorie H70B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C POBO - přátelé OB Opava 53230 Dufek Jan TBM 4231 C KOS TJ Tesla Brno 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C SK UP Olomouc 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C KOB Prostějov

Kategorie H75B

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C SK Severka Šumperk 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C SKOB Zlín 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C KOB Prostějov

Kategorie HDR

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C OOB TJ Spartak Adamov neregistro 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C POBO - přátelé OB Opava 52290 Borunský Matěj AOP 0600 C POBO - přátelé OB Opava 889275 Jelínek Jakub AOP 0601 C POBO - přátelé OB Opava 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C POBO - přátelé OB Opava 51199 Kovalčíková Alena AOP 0751 C POBO - přátelé OB Opava 51190 Holas Štěpán AOP 0900 C POBO - přátelé OB Opava 51197 Kovalčík Petr AOP 0901 C POBO - přátelé OB Opava 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C POBO - přátelé OB Opava ? Plhal Lukas ASU C Magnus Orienteering neregistro ? Ondruchova Anna ASU C Magnus Orienteering neregistro 2045208 Matečná Sofie JPV 0567 C SK Prostějov 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C SK Karlovice neregistro ? Krcek Jan KRC C Krcek neregistro ? Herman Jakub KRN 0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 443095 Ondráček Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk neregistro 51317 Navrátil Sam KYL 0500 C SK SP Kylešovice 2027246 Adámková Zuzana MOV 0351 C SKOB Ostrava 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C SKOB Ostrava ? Dorčák Tomáš MOV 0801 C SKOB Ostrava 416040 Holub Mikuláš SBR 0500 C SKOB Bruntál 410731 Vlach Timik SBR 0501 C SKOB Bruntál 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C KOB Směr Kroměříž 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C KOB Směr Kroměříž 338917 Mackowiak Darek SOT 05 C Slask O-Team 52512 Maťátko Václav STE 0500 C SK SKI-OB Šternberk 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C SK SKI-OB Šternberk 426369 Světnický Antonín STE 0800 C SK SKI-OB Šternberk ? Šťastný Richard UOL C SK UP Olomouc neregistro ? Šotková Anička UOL C SK UP Olomouc neregistro 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C SK UP Olomouc neregistro 49333 Habán Oliver VLI 0600 C Slavia Liberec orienteering 416218 Mrkvica Václav VOV C VSK VŠB TU Ostrava neregistro ? Slavík Ondřej VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. neregistro

Kategorie P3

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
896971 VÉBROVÁ Šárka HAV C SKOB Baník Havířov neregistro 49408 FUJÁKOVÁ Katka HAV 8551 C SKOB Baník Havířov neregistro 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C SK Karlovice neregistro 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C TJ Loko Liberec ? Vývodová Zuzana MOV C SKOB Ostrava neregistro 331055 Šauman Petr ODR 6100 C SKOB Odry 343971 Cecilia Valls Izard OOL 6956 C SK Haná orienteering 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C TJ Opava 433089 Bantová Martina OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice neregistro 51568 Košárková Iva SCP 8152 R OK Sparta Praha 2017677 Pěčková Monika SKM C KOB Směr Kroměříž neregistro 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C KOB Směr Kroměříž 51175 Potštejnská Dagmar SRK 7952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou ? Šotková Irena UOL C SK UP Olomouc neregistro ? Smékalová Jana UOL C SK UP Olomouc neregistro 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C SK UP Olomouc 2020741 Horký Jan UOL 7100 C SK UP Olomouc ? Kopecká Jitka UOL 7750 C SK UP Olomouc neregistro ? Novotná Jitka ZLH 7051 C OOB TJ Zlaté Hory neregistro 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C TJ Zbrojovka Vsetín

Kategorie T5

08.09.2012 7.ČP, 8.ŽA, 7.ŽB-M, 1.HZP, 1.PZ MSKSOS - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 01.09.2012   22:02

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Hermanova Katerina KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov neregistro 416148 Oherová Petra ODR C SKOB Odry neregistro 330612 Dressler Jan SBK 7911 C KOB Start Blansko 2045229 Holubová Eva SBR 0080 C SKOB Bruntál neregistro 9998 Špicar Petr SJC 8801 C Sportcentrum Jičín 253125 Frýba Robert á SJI C OK Jihlava neregistro ? Šťastný Marián UOL C SK UP Olomouc neregistro